TERA: The Exiled Realm of Arborea

Pożegnanie z TERĄ

Dodał: , · Komentarzy: 1
tera: the exiled realm of arborea,tera mmo

Ten news zaskoczył miłośników MMORPG. Już wkrótce nastąpi zamknięcie serwerów "TERA: The Exiled Realm of Arborea". Wieloletnia przygoda tysięcy graczy właśnie dobiega końca. Dlaczego?

TERA: The Exiled Realm of Arborea

TERA w Europie jako Free-To-Play

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na tę decyzję czekali wszyscy fani sieciowej gry TERA na Starym Kontynencie. Potwierdziły się doniesienia o przejściu tytułu na system Free-To-Play. Tym samym gracze w Europie dzięki Gameforge będą się mogli bawić bez potrzeby opłacania abonamentu. Dla tych, którzy do tej pory to roboli, czeka kilka niespodzianek oraz możliwość dalszego wsparcia finansowego gry.

tera, tera mmo

Rezygnacja z abonamentu to znany wybieg, na który – wcześniej czy później – decyduje się większość deweloperów. Zgodnie z doniesieniami z grudnia, od lutego TERA przejdzie na model Free-To-Play. Oznacza to, że nowy gracz będzie miał dostęp do całej zawartości, a więc klas, ras, instancji, części ekwipunku czy ciekawego systemu politycznego. Ograniczeń rzecz jasna nie da się uniknąć, więc spodziewajmy się pomniejszonego plecaka oraz skromnej liczby slotów na postać.

Miła niespodzianka czeka na tych, którzy już grę zakupili. Bez względu na to, czy wciąż opłacamy abonament czy ten już wcześniej wygasł, będziemy mieli dostęp do wszystkiego. Spodziewajmy się dodatkowo nowych tytułów, które będą odróżniać nas od nowicjuszy.

Płatną formą dostępu do całej zawartości gry jest członkostwo w klubie TERA. Aktualni subskrybenci dołączą do niego z automatu, reszta będzie musiała zapłacić, chociaż kwot jeszcze nie ujawniono. Poza zaletami zwykłego konta, oferować ma skrócony czas odnawiania instancji i inne, standardowe dodatki, które mają nam umilić zabawę.

Cóż, skoro gry tak krótko po premierze przechodzą na F2P, to faktycznie rynek musiał się już nasycić. Oby tylko TERA poszła śladem pewnej gry z mieczami świetlnymi, gdzie ograniczenia skutecznie zniechęcają do "darmowej" zabawy.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Ogromna aktualizacja do TERY

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po niedawnej zapowiedzi nowego MMO od Frogstera, którą znajdziecie tutaj, sądzono, że przez długi czas nie usłyszymy o szanowanym producencie. Nic bardziej mylnego! Developer nie zapomina o swoich wcześniejszych dziełach, o czym świadczy najnowszy patch do płatnego MMO, Tery, wprowadzający dużo interesujący nowości i zmian, a wraz z nią sporo atrakcji zarówno dla fanów PvP i PvE.

tera: the exiled realm of arborea
TERA: The Exiled Realm of Arborea

Klucz TERA za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 0
tera, the exiled realms of arborea, tera: the exiled realms of arborea, tera the exiled realms of arborea

Zastanawiacie się pewnie, jaki haczyk może tkwić w rozdawaniu klucza do gry MMO za darmo. Myślicie pewnie, że najpierw będziecie musieli wykonać jakąś niewolniczą pracę. Ha, mylicie się wszyscy! Przecież spisanie swoich wrażeń z rozrywki to przyjemność w czystej postaci! Zainteresowani? Odsyłam was zatem po więcej informacji do tego tematu, dzięki któremu jakiś szczęśliwiec może otrzymać klucz do europejskiej wersji TERA: The Exiled Realms of Arborea.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Na otarcie łez dla wszystkich, którzy nie brali udziału w zamkniętej becie nadchodzącego MMO TERA przygotowano otwarte testy gry, które rozpoczynają się już 20 kwietnia.

tera

Otwarta beta tego koreańskiego tytułu rozpocznie się 20 kwietnia. Przez trzy dni będzie można zalogować się do gry i stworzyć swojego bohatera, by wypróbować grę przed jej oficjalną premierą.

W dużo lepszej sytuacji są nabywcy edycji przedpremierowej, którzy będą mogli bawić się edytorem postaci między 13 a 17 kwietnia. W ten sposób zarezerwują upragnione nazwy dla swoich postaci, a co więcej, w otwartej becie będą się mogli bawić na dzień przed innymi.

W pełną wersję gry zagrają 28 kwietnia. Cała reszta będzie musiała poczekać na dzień oficjalnej premiery, wyznaczony na 3 maja. Swój udział w becie możecie zgłosić na oficjalnej stronie gry.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

TERA – Castanic Trailer

Dodał: , · Komentarzy: 0

Frogster opublikował nowy trailer z nadchodzącej gry MMO TERA. Skupia się on na tajemniczej rasie Castanic.

Jej przedstawiciele są niezwykle niezależni, znani ze swojego specyficznego poczucia humoru i pełnych ironii wypowiedzi. To także ludzcy sojusznicy w walce z siłami Argonów.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera TERY Online została zapowiedziana na 3 maja tego roku.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Niemiecki wydawca nadchodzącej gry MMO TERA ujawnił datę pojawienia się gry na rynku europejskim. Zgodnie z zapowiedziami, w koreański tytuł zagramy już na wiosnę tego roku.

tera

TERA otworzy swoje podwoje 3 maja. Data premiery jest jednakowa dla całego obszaru Europy, przy czym gra zadebiutuje w trzech językach: francuskim, angielskim i niemieckim. Frogster skupi się na sprzedaży cyfrowej, podczas gdy tradycyjna sprzedaż pudełkowa przypadła koncernowi Ubisoft.

Przygotowano także nową witrynę internetową gry, chociaż na chwilę obecną strona dostępna pod tym adresem jeszcze nie działa.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

TERA – wyścig po klucze do bety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Frogster sprawdza nie tylko czujność, ale i sprawność europejskich fanów nadchodzącej gry MMORPG TERA. Do jutra, do 11:30, będzie można zapisać się na beta testy wspomnianej gry. Potem pozostaje mieć jeszcze nadzieję na pomyślne losowanie.

tera

Gra ledwie po pokazaniu paru screenów stała się sławna z racji zbroi dla kobiecych postaci, które wpisywały się w nurt "im mniej, tym lepiej". Dla niektórych może to być element bardzo ważny, ale gra bronić ma się także piękną grafiką i sensowną mechaniką rozgrywki.

Przekonają się o tym ci, którzy zgłoszą się do beta testów. Należy wejść na oficjalną stronę gry, zapisać się do jutra, do 11:30, jak też liczyć na pomyślne losowanie. Po wymienionym dniu i godzinie zostanie rozesłane pierwsze 1000 kluczy. Frogster obiecuje jednak, że to nie jedyni szczęśliwcy i kluczy aktywacyjnych będzie więcej.

Nie od dziś jednak wiadomo, że kto pierwszy, ten lepszy.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Poznaj system polityczny w Tera!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Zajrzyj do systemu politycznego w TERA, oglądając nowe wideo opublikowane przez firmę Frogster – europejskiego wydawcę gry. Trailer pozwala graczom na wgląd w innowacyjny system, dzięki któremu wcielą się w Vanarcha, jednego z wielu władców w grze, który ma wpływ na funkcjonowanie świata TERA.

Zachęcając do korzystania z mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, w celu rekrutowania członków drużyny i zbierania głosów, TERA rewolucjonizuje sposób, w jaki gracze wchodzą ze sobą w interakcje. Od wiosny 2012 każdy będzie miał możliwość zdobycia władzy i wpływania na świat dookoła np. zmieniając podatki, otwierając specjalistyczne sklepy, wyznaczając miejsca na teleporty i korzystając z wielu innych przywilejów.

Najnowsze informacje na temat TERA znajdziesz na naszej oficjalnej stronie: tera-europe.com.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

TERA – Gamescom Trailer i Screenshoty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

W czasie, gdy wszyscy szturmują stoiska wystawców na targach Gamescom aby zobaczyć, co nowego w branży gier, firma Frogster tylko zaostrza apetyt, prezentując najnowszy trailer swojego MMORPG akcji- TERA.

logo, tera

Smoki, olbrzymie potwory i niesamowite sceny walki – wszystko to znajdziecie w najnowszym wideo, które przedstawia bezlitosny atak Argon na krainy świata TERA. Jednak nie wszystko stracone, możesz stanąć u boku innych śmiałków i razem stawić czoła nadchodzącemy złu, już w 2012 roku, kiedy to gra ujrzy światło dzienne.

Poza trailerem, Frogster prezentuje również szereg nowych screenshotów, którymi gracze mogą nacieszyć oczy, jeśli nie dali rady wybrać się na targi do Kolonii. Zarówno trailer jak i zrzuty ekranu znajdziecie w naszym nowym newsroomie.

Wczytywanie...