Ogromna aktualizacja do TERY

1 minuta czytania

Po niedawnej zapowiedzi nowego MMO od Frogstera, którą znajdziecie tutaj, sądzono, że przez długi czas nie usłyszymy o szanowanym producencie. Nic bardziej mylnego! Developer nie zapomina o swoich wcześniejszych dziełach, o czym świadczy najnowszy patch do płatnego MMO, Tery, wprowadzający dużo interesujący nowości i zmian, a wraz z nią sporo atrakcji zarówno dla fanów PvP i PvE.

tera: the exiled realm of arborea
  • Aktualizacja obejmuje wszystkie patche dostępne obecnie dla graczy w Ameryce Północnej. Wprowadzają one nową zawartość do gry, w tym zupełnie nowy loch o nazwie "Temple of Temerity".
  • Gracze na 60 poziomie doświadczenia zmierzą się tam nie tylko z 4 straszliwymi BAM'ami (Big Ass Monsters), ale otrzymają również szansę na zdobycie wspaniałych łupów.
  • Dla fanów potyczek PvP wprowadzone zostaną walki pomiędzy gildiami. PvE jest bardziej interesujące? Gracze będą mogli wspólnie wziąć udział w specjalnych survivalach o zwiększającym się poziomie trudności w systemie Nexus.

Z okazji wprowadzenia nowej aktualizacji Frogster przedstawia pierwszy z odcinków nowej serii filmów "BAM Down", poświęcony grze TERA. Poniżej zamieszamy pierwszy epizod:

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...