Przeciwnik nie dźgnie się nożem sam

2 minuty czytania

Informacja prasowa

tera, system osiągnięć

Z niecierpliwością oczekiwany tytuł TERA postawi w 2011 roku cały znany świat gier MMO na głowie. Dalszy ciąg prezentacji klas i ras TERA przedstawia lud Amani oraz klasę Lancer. Dodatkowo, wyjątkowy System Osiągnięć, oferujący nowe rozwiązania dla znanego z tego gatunku gier modelu klasycznego.

Prezentacja rasy: Amani

Ze względu na potężną posturę oraz gadzie cechy, rasy Amani nie można pomylić z żadną inną. Po długich latach niewoli i cierpień z rąk olbrzymów, Amani cenią wolność bardziej niż inne ludy. Znane ze swej szczerości nie przebierają w słowach i otwarcie mówią swemu rozmówcy, co myślą. Niełatwo jest zdobyć zaufanie tych potężnych istot, jednak warto się o nie postarać, gdyż Amani jako wrogowie są przerażającymi przeciwnikami. Prostolinijny sposób bycia tej rasy wyczuć można nawet w ich okrzyku bojowym: „Przeciwnik nie dźgnie się nożem sam!”

Więcej w rozwinięciu.

Prezentacja klasy: Lancer

Lancer na polu bitwy to wcielenie dynamiki i dlatego nie należy go lekceważyć. Wykorzystuje przemyślane techniki bitewne, takie jak Cios Lancą (Lance Charge) czy Natarcie (Onslaught), dzięki którym może rozbić nawet duże grupy przeciwników. Lancera na wysokim poziomie, umiejętnie używającego ataków combo nie powinno zabraknąć w żadnej drużynie, gdyż stanowi on niezawodną ochronę kompanów i śmiertelne niebezpieczeństwo dla wrogów. Ale wszystkie korzyści Lancera mają swoją cenę – przyciąga on aggro ze wszystkich możliwych stron.

Wyjątkowy System Osiągnięć

Gracze MMO mają doświadczenie w rozwijaniu swych postaci poprzez osiąganie kolejnych poziomów, zbieranie przedmiotów i wypełnianie misji. W TERA ten tradycyjny i dobrze znany model zostanie znacznie rozwinięty. Nagradzane będą również sukcesy, związane z odkryciami czy ciągami misji, a także wygrane walki w trybie PvP lub pomyślna interakcja z różnymi BNami.

Więcej informacji na temat Amani i Lancera oraz samej gry TERA znajdziesz na oficjalnej stronie: Tera-Europe.com.

Komentarze

0
·
TERA zapowiada się na ciekawy tytuł. Jestem ciekaw ile będzie wynosiła miesięczna wejściówka do tego uniwersum. Chociaż Amani wyglądają świetnie, to jednak preferuję słodkich, acz niebezpiecznych Poporis.
0
·
Tytuł tego newsa powalił mnie na łopatki
0
·
Być może mam błędne wyobrażenie, ale wydaje mi się że TERA nie będzie na abonament...
0
·
http://www.tera-europ...aq,2,tera.html

6: What about TERA’s payment system?

Like other MMORPG titles, TERA will use a monthly subscription model with a retail box.


Chociaż może to zmienią. Mam nadzieję, że przynajmniej abonament będzie niski jak w AoC.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...