TERA na czerwonym dywanie

1 minuta czytania

Informacja prasowa

TERA oferuje graczom szczodry pakiet informacji, obficie wypełniony wiedzą, dotyczącą historycznego tła wydarzeń i równie bogatą grafiką na ekranie. Berliński wydawca gry – firma Frogster, ma przyjemność przedstawić nowy zwiastun, który ukazuje zjawiskowy wygląd nadchodzącej gry typu MMORPG i wprowadza w jej skomplikowaną historię.

Film zabiera widza w podróż po świecie TERA poprzez rozległe krajobrazy, cuda przyrody, zabytki i miasta. Przeniesieni na główny plac stolicy, zobaczymy uśmiechającego się Samaela w chwili, gdy został wybrany nowym władcą. Niewielu jednak wie, że za jego uśmiechem kryją się nikczemne plany – zamierza wykorzystać swój świeżo zdobyty kapitał polityczny w złych celach. Intencje nowo wybranego władcy staną się oczywiste, kiedy wezwie armię potworów do siania terroru i zadawania cierpień na masową skalę. Kiedy świat pogrąża się w chaosie, do powstrzymania podłego Samaela i uwolnienia świata od tej plagi zostaje wezwany Kubel. Gdy nadejdzie czas ostatecznego starcia, wszystkie dłonie chwycą za rękojeści mieczy i wydobędą je z pochew.

Nowy, pełen akcji zwiastun oraz inne filmy, screeny i aktualne informacje możesz znaleźć na oficjalnej stronie TERA: tera-europe.com. Dołącz do grupy TeraEurope na Facebooku, by być na bieżąco z wydarzeniami w świecie TERA.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...