dziki_lad

Świat TERA stanie się jeszcze większy

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Nieco ponad 3 miesiące po premierze najnowszego action MMORPG TERA w Korei Południowej, europejski wydawca gry Frogster z przyjemnością ogłasza wprowadzenie wielu nowych aktualizacji, które będą dostępne dla graczy w momencie premiery TERA w Europie.

tera

Co ciekawego pojawi się wraz z tą aktualizacją? Otóż pierwsza, tak duża poprawka wprowadza między innymi najnowszy, jeszcze niedostępny, czwarty kontynent – „Northen Shara”, a wraz z nim 10 nowych lokacji, kolejne ogromne miasto oraz 4 instancje, a poza tym wiele innych usprawnień rozgrywki. Co więcej, poprawka podnosi maksymalny możliwy do osiągnięcia poziom doświadczenia z 50 na 58.

W najnowszej aktualizacji została dodana także umiejętność, pozwalająca przywódcom gildii wypowiadać wojny innym klanom, a następnie rozpocząć kampanię przeciwko innym graczom, trwającą do 7 dni. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wybrali żadnej gildii, a tym samym nie opowiedzieli się po żadnej ze stron, istnieje możliwość wyszukania interesującego ich klanu. Dzięki temu gracze mogą bez przeszkód dołączyć do nowych kompanów i wraz z nimi walczyć o honor i chwałę swojego sojuszu.

Zanim gracze dobędą swojej broni, powinni w pierwszej kolejności skorzystać z nowej opcji dostosowywania umiejętności. Pozwala ona wszystkim na wybranie, których konkretnych umiejętności chcą używać w kombinacjach ciosów. Możliwość szerzenia postrachu na polu bitwy w całości zależy teraz od graczy i tego, jakie decyzje podejmą. Zwycięstwo czy porażka, dobrobyt lub śmierć? Tylko najsprawniejsi wojownicy opuszczą pole bitwy żywi.

tera

Będąc na linii frontu wojny Argon (Argon War), forteca Aman w mieście Kaiator jest głównym węzłem komunikacyjnym w regionie “Northern Shara”. To właśnie z Kaiator gracze mogą przenosić się do 6 nowych stref w tym regionie, jak np. do “Darkquaver Woods”, jednej z najbardziej trwożnych, leśnych lokacji skrywających starożytne relikwie i przeklęte duchy.

“Northern Shara” nie jest jedyną lokacją, mającą swoją “premierę” wraz z najnowszą aktualizacją. Również do „Southern Shara” dodanych zostanie 5 nowych stref. Niektóre piękne, niektóre niezwykle niebezpieczne, a jeszcze inne będące terytorium smoków, ponownie siejących postrach na niebie świata TERA.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...