Śródziemie: Cień Wojny

Jeżeli nadal nie jesteście zmęczeni materiałami, którymi od kilku tygodni bombarduje nas Warner Bros. Interactive Entertainment, to łapcie kolejny filmik promujący "Śródziemie: Cień Wojny". Jak widać, dzień bez wieści z Mordoru jest dniem straconym.

śródziemie: cień wojny

Tym razem głos oddajemy orkom, którzy są bardzo pamiętliwą rasą. Doskonale zapamiętają, gdy okażesz im litość i darujesz życie lub też umożliwisz nowe perspektywy do pięcia się na szczyt hierarchii władzy. Z drugiej strony, gdy któregoś z nich okaleczysz i zostawisz na pewną śmierć, to będą w sercu pielęgnowali żądzę krwawej zemsty. Jak to się mawia – karma zawsze wraca.

Śródziemie: Cień Wojny

Byli już orkowie z zamiłowaniem do brutalności i terroru, mogliśmy też spojrzeć na fetyszystów metalu oraz broni niekonwencjonalnej. Kolejnym plemieniem, z którym Talion skrzyżuje swój miecz, będą Maruderzy. Od innych przedstawicieli gatunku odróżnia ich to, że uwielbiają blichtr, złoto, wszelakiego rodzaju błyskotki oraz charakteryzują się kompletnym brakiem gustu.

śródziemie: cień wojny

Materiał prezentujący najbardziej odpicowanych orków po tej stronie Mordoru znajdziecie w rozszerzeniu wieści.

Śródziemie: Cień Wojny

Jeżeli sam tytuł informacji nie zaciekawił Was, aby obejrzeć najświeższy fragment gry, to jest z Wami po prostu coś nie tak.

śródziemie: cień wojny,balrog

Chyba nie skłamię, że standardy epickości i widowiskowości przekraczają wszelkie dopuszczalne normy, przebijając w tym aspekcie wszystkie wcześniejsze materiały promujące grę. W przypadku "Cienia Wojny", to olbrzymi komplement, bo twórcy ewidentnie nie pierdzielą się w tańcu.

Śródziemie: Cień Wojny

Warner Bros. Interactive Entertainment nie szczędzi pieniędzy na promocję "Śródziemie: Cień Wojny", co możemy zaobserwować szczególnie w ostatnich tygodniach, gdy jesteśmy wręcz bombardowani materiałami prosto z gry. Idzie za tym ogromny optymizm w produkcję studia Monolith i wiara, że kasa włożona teraz na reklamę, szybko zwróci się z nawiązką. Wspomniane zaufanie nie jest ślepe, bo idą za tym konkretne liczby. Przedstawiciel korporacji, Olivier Wolff, zdradził, że ilość zamówień przedpremierowych jest co najmniej zadowalająca.

śródziemie: cień wojny

"Nasze oczekiwania względem sprzedaży są olbrzymie. Mówimy tutaj o kategoriach TOP 10, a nawet TOP 5. Nigdy jeszcze nie poczyniliśmy tak dużych inwestycji w kampanię reklamową jakiejkolwiek gry. Wierzymy, że mamy odpowiedni tytuł, aby zauroczyć masowego odbiorcę.

Śródziemie: Cień Wojny

Mają rozmach, skurwisyny.

Każda porządna i wysokobudżetowa produkcja opierająca się o tolkienowskie uniwersum, niosła za sobą kozacki motyw przewodni. "May It Be", "The Misty Mountains Cold", "I See Fire" czy "The Last Goodbye", zapisały się w annałach muzyki filmowej złotymi zgłoskami. Stały się przepustką do sławy dla wielu artystów i są nadal chętnie odtwarzane przez melomanów, nie tylko przez miłośników całej tej draki o pierścień.

śródziemie: cień wojny

Jako że "Śródziemie: Cień Wojny" mierzy bardzo wysoko, a standardami widowiskowości oraz epickości stara się nie odstawać od dzieł Petera Jacksona, to także i tutaj nie mogło zabraknąć klimatycznego kawałka przewodniego. Czy "Fires of War" zagości równie mocno w umysłach fanów, co wymienione w poprzednim akapicie pozycje? Oceńcie sami.

Śródziemie: Cień Wojny

Była już Szeloba jako seksowna i skąpo odziana bruneta czy Talion walczący z Balrogiem na grzbiecie leśnego smoka. Wyobrażam sobie, że jakiś dowcipniś, którego pewnie boli totalne masakrowanie tolkienowskiego kanonu, rzucił pod jednym z filmików cynicznym tekstem w stylu "czekam jeszcze na zrobotyzowane orki z laserami, potem mogę umierać". Twórcy wzięli ten tekst i wszystkie polubienia pod nim na poważnie, no i masz babo placek. Plemię Maszyn.

śródziemie: cień wojny

Chłopaki z ewidentnym metalowym fetyszem, może nie dysponują jeszcze technologią laserową, ale za to lubią przypiec swoje ofiary przy pomocy miotaczy ognia, aby zaraz później bezpardonowo wepchnąć im odbezpieczony granat do ust.

Śródziemie: Cień Wojny

Śródziemie: Cień Wojny – skok przez Balroga

Dodał: , · Komentarzy: 1

W najnowszym materiale promującym "Śródziemie: Cień Wojny" poznajemy żeńską wersję Enta, która jest tak naprawdę potężnym duchem puszczy. Poza tym walczymy z Balrogiem na grzbiecie leśnego smoka. Typowy zwiastun.

śródziemie: cień wojny

Studio Monolith już nawet nie stara się ukrywać, że przeskoczyło rekina i historia Taliona zmierza w kierunku coraz większych oparów absurdu. Choć w sumie ma to swój ekscytujący urok. Kiedy człowiek myśli "no, nie da się tego przebić, to byłoby już zbyt epickie", pojawia się kolejny trailer, który zaprzecza wszelkim zasadom logiki. Nie wiem jak Was, ale mnie to bawi.

Śródziemie: Cień Wojny

Ork orkowi nierówny. Już w "Cieniu Mordoru" mogliśmy się przekonać, że przedstawiciele tej rasy, to nie tylko bezmózgie machiny do zabijania łaknące krwi (choć i takie jednostki mogliśmy napotkać), lecz również cwani stratedzy, inteligenci, tchórze, dowcipnisie czy nawet... uprzejmi dżentelmeni.

śródziemie: cień wojny

Nie inaczej będzie w "Cieniu Wojny", czego dowodem jest najświeższy materiał promujący grę. Kumail Nanjiani, aktor znany chociażby z serialu "Dolina Krzemowa", postanowił opowiedzieć kilka słów o orku, któremu użyczył głos. Agonizer to niebezpieczny wojownik, ale jednocześnie swój chłop. Chce uchodzić za luzaka, ale ewidentnie brakuje mu charyzmy i pewności siebie. Zbytnio zwraca uwagę na to, co myśli o nim jego otoczenie, co prowadzi do naprawdę zabawnych sytuacji.

Śródziemie: Cień Wojny

Okey, w przypadku gry "Śródziemie: Cień Wojny" nie ma już żadnego cienia wątpliwości, że zespół Monolithu trochę popłynął i podszedł niesamowicie ambicjonalnie do konkurencji wymyślonej przez Petera Jacksona podczas ekranizacji "Hobbita" – "kto stworzy największy fanfik w tolkienowskim świecie za kupę hajsu". Póki jednak wygląda to autentycznie epicko i w połowie produkcji nie wcisną nam na siłę jakiegoś romansu z kosmosu, to w sumie nie mam nic przeciwko.

śródziemie: cień wojny

W najnowszym zwiastunie produkcji do gry wkracza Szeloba, która porzuciła pajęczą aparycję na rzecz ciała ponętnej zielonookiej brunetki. Jednak spokojnie, bo nie chodzi o to, aby szczuć cycem czy wpienić fanów wiernych kanonowi – wspomniana istota odegra ogromną rolę w nadchodzącym sequelu. To właśnie jej przepowiednie mają dać Talionowi niezbędne informacje do pokonania Saurona, choć Kelebrimbor, jak to elf, zachowuje zdrowy sceptycyzm i wietrzy spiski.

Śródziemie: Cień Wojny

Śródziemie: Cień Wojny – ujawniono pierwsze DLC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bo to, co wszyscy gracze zdecydowanie kochają najmocniej, to przedpremierowa informacja o dodatkach.

śródziemie: cień wojny

W pierwszym DLC do "Cienia Wojny" wcielmy się jednak nie w skórę Taliona, lecz Ostrza Galadrieli, elitarnej elfiej zabójczyni, która została wysłana do Mordoru w celu wyeliminowania wszystkich istot korzystających z potęgi pierścienia władzy. Permanentnie. Cóż, nieśmiertelność naszego protagonisty zdecydowanie jest dla niej problemem, jaki ciężko będzie rozgryźć.

Wczytywanie...