Mythos

Aktualizacje Mythos wystartowały

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Zapowiedziane aktualizacje Mythos wystartowały!

Potwory w Uld mogą naprawdę odetchnąć z ulgą. Od dzisiaj bowiem dostępny jest zapowiadany system Lamento, wprowadzając tym samym tryb PvP do Hack’n’Slash MMO Mythos. Trzymaj gardę i bądź czujny, prawdziwa walka właśnie się zaczęła.

To nie wszystko. Ze względu na system Lamento, najnowszy patch podnosi także maksymalny, możliwy do osiągnięcia poziom z 50-ego na… uwaga! aż 51-szy! Zgadza się, nikt nie spodziewał się tak gwałtownego wzrostu! Dodatkowo uruchomiony zostaje tryb „Władcy Lochów”, nagradzający cennymi przedmiotami tych graczy, którzy wyjątkowo szybko i skutecznie przedzierają się przez podziemia. Każdy może mieć swoje 15 minut sławy. Dlaczego 15? Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał pobić obecny rekord i znaleźć się na szczycie!

Aby uczcić wprowadzenie systemu „Mistrz Lochów”, wszyscy gracze, którzy ustanowią rekord w wybranym przez siebie lochu i pochwalą się odpowiednim zrzutem ekranu na naszych stronach społecznościowych, wezmą udział w losowaniu. Od dzisiaj, tj. 28.07.2011, aż do przyszłego czwartku 04.08.2011, każda osoba, która zgłosi się do konkursu ma szansę wygrać dodatkowe miejsce w plecaku na 30 dni oraz inne, specjalne korzyści dla wybranej przez siebie postaci.

Mythos

Informacja prasowa

Biedne potwory! Już wystarczająco długo ostrza były tępione na przeróżnych bestiach, zamieszkujących świat Uld. Nadszedł czas, aby gracze wykorzystali je do pocięcia kogoś innego! Nowa aktualizacja Mythos pozwoli oderwać się od codziennego pustoszenia lochów. Oprócz nowego systemu Mistrza Lochów i podniesienia maksymalnego poziomu postaci do 51, czeka na Was system PvP o nazwie Lamento. W widowiskowych pojedynkach na arenie, fani Hack’n’Slash będą mogli pokazać, kto rządzi na ubitej ziemi.

Wraz z osiągnięciem poziomu 50, gracze mogą udać się na Niebiańską Wyspę i u Mistrza Lamento zgłosić się do walki na arenie. Samemu lub z towarzyszem, gracze mogą wziąć udział w walkach 1 na 1 bądź 2 na 2. Przeciwnik zostanie dobrany losowo, a następnie wszyscy zostaną przeniesieni na miejsce jatki. Czeka ich wieczna chwała lub gorzki koniec w kałuży krwi.

Nie dla pijących

Na arenach w kształcie okręgu, walczący staną przeciwko sobie, otoczeni wrzawą żądnej krwi publiki. Nie będą jednak sami. Oprócz wrogiej drużyny na arenie znajdzie się też trochę potworów – mięso armatnie dla klas, które wykorzystują zwłoki do swoich sztuczek. Wraz z granatami i opatrunkami, na tym kończy się lista dostępnej pomocy. Mikstury nie mogą być używane. W razie przedwczesnej (co na arenie może się zdarzyć) śmierci, polegli mogą oglądać poczynania swojego partnera z drużyny w starciu z wrogiem. Wygrywa ta drużyna, której członek pozostanie przy życiu do samego końca. Zwycięzcy pojedynku otrzymują nagrody w postaci punktów Lamento, które mogą wymienić na niezidentyfikowane, ale wyjątkowo potężne bronie, zbroje, a nawet zwierzaki u specjalnego handlarza.

Mythos

MYTHOS – Od dzisiaj sieczemy na czas

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

W nadchodzących tygodniach najnowsza aktualizacja gry Hack’n’Slash MMO MYTHOS wprowadzi wiele zmian: podniesiony zostanie poziom maksymalny postaci na zdecydowanie wyższy – Koniec z nudą po 50 – tce! Rozszerzona zostanie także opcja PvP… tak… no dobrze, zostanie dodana opcja PvP. Żeby jednak nie było, że odgrzewamy mielonkę, dodajemy również coś nowego: funkcję „Mistrza Lochów”. Jest to system oparty oczywiście na konkurencji, gdzie oczywiście najlepszy – zwany Mistrzem Lochów – zdobywa cenne (a jakżeby inaczej) wirtualne przedmioty.

Najlepszą obroną jest atak, tak przynajmniej twierdzą niektórzy

Cios za ciosem, używając wszelkich możliwych sposobów, dotrzeć do cennych skarbów, a następnie jak najszybciej ulotnić się w bezpieczne miejsce? Jakby nie patrzeć, jest to jedna z możliwości, jaką mamy do wyboru przemierzając MYTHOS’owe lochy. Jednak my dajemy Wam jeszcze jedną opcję do wyboru. Stać nieugięcie, używać zabójczych umiejętności, siać spustoszenie wśród potworów i ścigać je tak długo, aż ostatnia fala zostanie wysłana w kosmos. To wszystko oczywiście na czas. Ta nowa dyscyplina „sportu” polegająca na polowaniu na potwory będzie teraz nagradzana.

Mythos

Dzień dobry, my po wątrobę!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

To będzie rzeźnia! Będzie ostro! Będzie krwawo! Cyklopi, Satyrzy, Gremliny, Ludzie- pokażcie, na co Was stać! Mythos - połączenie MMO z Hack’n’Slash właśnie doczekał się swojej premiery! Od dziś, czyli 28 kwietnia, od godziny 12:00 w Mythos mogą zagrać wszyscy.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają przygotowania do nadchodzącej jatki, rzućcie okiem na poniższy trailer:

mythos, premiera

Klient gry dostępny jest do pobrania za darmo z oficjalnej strony gry.

Mythos

Aktualności o aktualizacjach!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

W sam raz na długi świąteczny weekend ukazała się najnowsza aktualizacja gry Mythos. Patch w ostatnich dniach otwartych testów Beta zawiera wiele poprawek i ulepszeń. Oprócz bardzo obszernej aktualizacji językowej warstwy gry, opracowane zostały na nowo funkcje gildii, a poziom maksymalny podniesiono z 27 na 50. Gracze mogą od dzisiaj odwiedzać Cieniste Wzgórza, trzeci region świata gry skuty lodem i pokryty wiecznym śniegiem.

mythos

Potwory Uld zaczynają już trząść portkami, gdyż ulepszone funkcje gildii pozwolą graczom na jeszcze lepsze niż dotychczas współdziałanie podczas zbrojnych akcji w lochach. Przegląd członków gildii oraz system ich praw zostały na nowo opracowane, wprowadzono również nowe elementy, np. tablicę informacyjną, sejf gildii, listę rankingową, a także szereg przydatnych wzmocnień dla wszystkich członków.

Mythos

Wielkie Otwarcie!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

Wczoraj ruszyły otwarte testy beta Mythos! Lochy, ukryte skarby oraz leża przerażających bestii stoją przed Wami otworem! W samo południe wszystkie bramy do świata Uld zostały otwarte! Ponad 100 000 zarejestrowanych graczy wraz z pozostałymi fanami Mythos może rozpocząć zabawę. Od teraz jedyny klucz, jaki będzie Wam potrzebny, to klucz do skrzyni ze skarbem, ukrytym gdzieś w głębokich lochach.

mythos, otwarte beta testy

Otwarta wersja testowa bety zostanie zoptymalizowana pod względem lokalizacji i przygotowana do płynnego przejścia w finalną wersję już 28 kwietnia. Ponadto wszyscy gracze, którzy nie mieli większych problemów z osiągnięciem maksymalnego, 27 poziomu w trakcie trwania zamkniętych testów, będą mogli zasmakować świeżego “mięsa”, ponieważ maksymalny poziom został podniesiony do… 50! Pozwala to na wizytę w niedostępnym dotychczas 3 regionie świata Uld – śnieżnej krainie Cienistych Wzgórz (Umbral Peaks).

Mythos

MYTHOS nadchodzi wielkimi krokami!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Ogromne ogniste łuny znaczą niebo nad różnymi zakątkami świata Uld, znaczniki zadań pobłyskują nad głowami BN’ów, a tysiące żądnych sławy miłośników Hack’n’Slash planuje dostać się do skarbca złowrogich Yeti. Nawet najpotężniejsi przedstawiciele tej rasy nie mogą uwierzyć własnym oczom w to, co się tu wyprawia. Do oficjalnej premiery gry MYTHOS pozostały niespełna trzy tygodnie, zatem rzućmy okiem na to, jak bawią się najwierniejsi fani krwawej jatki. Poniższe wideo przedstawia dzielnych fanów MYTHOS podczas specjalnie przygotowanego eventu. Oj dzieje się, dzieje…

mythos madchodzi, premiera

Jeśli jeszcze nie zebraliście się na odwagę, aby postawić stopę w złowrogich, pełnych potworów lochach MYTHOS, teraz macie ku temu najlepszą okazję. Otwarte testy beta ruszają 12 kwietnia, a świat MYTHOS z radością powita nawet największych żółtodziobów w dziedzinie MMO i hack’n’slash. Kiedy już przezwyciężycie swoją tremę i zasmakujecie walki z bestiami świata Uld, zachęcamy do zapoznania się z pudełkową wersją gry. Dzięki niej uzyskacie dostęp do finalnej wersji MYTHOS na dwa dni przed jej oficjalną premierą. Oczywiście możecie cierpliwie czekać do 28 kwietnia i pobrać grę za darmo, jednak wtedy, ominą Was ekskluzywne dodatki wchodzące w skład wersji pudełkowej.

Mythos

Aktualizacja zamkniętych testów beta

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

W końcu pojawiła się aktualizacja gry MYTHOS, na którą czekali fani w całej Europie.

Od wczoraj ten długo wyczekiwany tytuł Hack’n’Slash MMO dostępny jest także w języku polskim! Poza naszym rodzimym językiem fani krwawej jatki mogą także korzystać z klienta po angielsku, niemiecku, francusku i turecku.

mythos, beta, wersja polska

Wczorajsza aktualizacja, oprócz nowych wersji językowych, wprowadza również szereg innych zmian. Między innymi nowy interfejs użytkownika, nowe menu oraz poprawienie balansu gry, aby dostarczyć Wam jeszcze więcej radości z gry w MYTHOS. Ponadto ulepszona została także grafika, dzięki czemu świat Uld zyskał wiele estetycznych lokacji, co nie dotyczy oczywiście oszałamiającego wszystkich, odrażającego Cyklopa.

Po więcej informacji oraz screenów “przed" i "po” aktualizacji zapraszamy na oficjalną stronę gry.

Nowego klienta gry MYTHOS można pobrać tutaj.

Mythos

Wszystko dobre, co się krwawo kończy!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Żądni krwi fani Mythos już dziś powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 28 kwietnia – i to najlepiej krwistoczerwonym markerem. Zapowiada się niezła rzeźnia, bowiem właśnie na ten dzień zaplanowano oficjalną premierę Mythos! Wydawca gry, firma Frogster, oficjalnie potwierdziła, że pierwszy na świecie Hack´n´Slash MMO, zostanie opublikowany 28 kwietnia 2011 roku.

Mythos

A niech krew was zaleje!

Dodał: , · Komentarzy: 3

Informacja prasowa

Potwory w MYTHOS są wyjątkowo wredne: w wolnych chwilach wykradają dzieciom smoczki i przerabiają zabłąkanych w lochach poszukiwaczy przygód na Ghul-asz. Brzmi przerażająco, prawda? Przekonajcie się o tym sami!

mythos, smoczki

Trailer można obejrzeć na naszej oficjalnej stronie.

Fani posiadający klucze mogą je aktywować pod tym adresem i od razu rozpocząć rozgrywkę. Spóźnialscy niech nie dają za wygraną – na oficjalnej stronie wciąż mogą zarejestrować się do udziału w zamkniętych testach Beta.

Obecnie MYTHOS jest dostępny w angielskiej wersji językowej. Wkrótce pojawią się kolejne wersje językowe, w tym również polska! Więcej informacji znajdziecie na stronie: mythos-europe.com.

Wczytywanie...