Wielkie Otwarcie!

Informacja prasowa

Wczoraj ruszyły otwarte testy beta Mythos! Lochy, ukryte skarby oraz leża przerażających bestii stoją przed Wami otworem! W samo południe wszystkie bramy do świata Uld zostały otwarte! Ponad 100 000 zarejestrowanych graczy wraz z pozostałymi fanami Mythos może rozpocząć zabawę. Od teraz jedyny klucz, jaki będzie Wam potrzebny, to klucz do skrzyni ze skarbem, ukrytym gdzieś w głębokich lochach.

mythos, otwarte beta testy

Otwarta wersja testowa bety zostanie zoptymalizowana pod względem lokalizacji i przygotowana do płynnego przejścia w finalną wersję już 28 kwietnia. Ponadto wszyscy gracze, którzy nie mieli większych problemów z osiągnięciem maksymalnego, 27 poziomu w trakcie trwania zamkniętych testów, będą mogli zasmakować świeżego “mięsa”, ponieważ maksymalny poziom został podniesiony do… 50! Pozwala to na wizytę w niedostępnym dotychczas 3 regionie świata Uld – śnieżnej krainie Cienistych Wzgórz (Umbral Peaks).

W celu podgrzania atmosfery Frogster przypomina, że premiera gry zbliża się wielkimi krokami i już 28 kwietnia będziecie mogli pobrać ją całkowicie za darmo z oficjalnej strony. Nie zapominajcie jednak o możliwości uzyskania wcześniejszego dostępu do gry już 26.04, całe dwa dni przed premierą, gdy kupicie pudełkową wersję Mythos. Oprócz wspomnianego wcześniejszego dostępu, w pudełkowej wersji znajdziecie dodatkowe bonusy w postaci ekskluzywnych przedmiotów o wartości aż 40 zł oraz specjalnego zwierzaka towarzyszącego Wam w walce – milutkiego, ładnego Ghula.

Pudełkową wersję gry wraz z dodatkową, ekskluzywną zawartością możecie zamówić w przedsprzedaży korzystając z tego źródła.

Nie zapomnijcie również o wizycie na oficjalnej stronie gry oraz naszym profilu na Facebooku i Twitterze. Jeśli jesteście spragnieni filmów z Mythos polecamy kanał YouTube.

Komentarze

0
·
Niby wszystko fajnie, ale poczekam do tego 26-go aż serwery będą bardziej stabilne i nie będzie mnie wyrzucało co 10 minut.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...