Dzień dobry, my po wątrobę!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

To będzie rzeźnia! Będzie ostro! Będzie krwawo! Cyklopi, Satyrzy, Gremliny, Ludzie- pokażcie, na co Was stać! Mythos - połączenie MMO z Hack’n’Slash właśnie doczekał się swojej premiery! Od dziś, czyli 28 kwietnia, od godziny 12:00 w Mythos mogą zagrać wszyscy.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają przygotowania do nadchodzącej jatki, rzućcie okiem na poniższy trailer:

mythos, premiera

Klient gry dostępny jest do pobrania za darmo z oficjalnej strony gry.

W Mythos nie ma żadnych, wkurzających opłat miesięcznych. Wszystkie regularne aktualizacje i ulepszenia również są bezpłatne. W grze dostępny jest wirtualny sklep z przedmiotami, w którym gracze mogą wejść w posiadanie przedmiotów umilających im rozgrywkę (np. sprawić, żeby handlarz domu aukcyjnego pofatygował się do nas osobiście).

Z przyjemnością informujemy również, że pudełkowa wersja gry Mythos znalazła się na 1 miejscu wśród dziesięciu najchętniej kupowanych gier w sklepie GRY OnLine! Wszyscy, którzy zakupili wersję pudełkową otrzymali wcześniejszy dostęp do gry i dobrze się bawią już od dwóch dni tj. od 26 kwietnia. Szczęściarze.

W dalszym ciągu warto jednak zaopatrzyć się w pudełko, ponieważ oprócz bonusu o wartości ponad 40 zł, w wersji tej znajduje się ekskluzywny towarzysz: uroczy, śliczny i kochany Ghul, który z chęcią przyłączy się do zbiorowej produkcji mielonki.

Wersję pudełkową możecie zamówić tutaj, a zdjęcie Ghula zobaczyć tutaj.

Nie zapomnijcie również o wizycie na naszym profilu na Facebooku i Twitterze. Jeśli jesteście spragnieni filmów z Mythos, polecamy nasz kanał YouTube.

Komentarze

0
·
Kupiłem wersję pudełkową i żałuję ...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...