szczury_wroclawia_szpital

Wakacyjna wyprzedaż na cdp.pl!

Cdp.pl, platforma cyfrowej dystrybucji gier, e-booków i e-komiksów, dbając o to by użytkownicy serwisu przyjemnie spędzili wolny czas i nie narażali się na duże wydatki rozpoczęła wielką letnią promocję! Przez najbliższy miesiąc w cdp.pl trwa wielkie pakowanie wirtualnych wakacyjnych walizek użytkowników serwisu!

krzyslewy nie umie kadrowac, cdp.pl, wyprzedaz

Z okazji właśnie rozpoczętych wakacji, przez cały lipiec w cdp.pl pojawiać się będą nowe superoferty na gry, e-booki lub e-komiksy, które z czasem napakują wirtualne wakacyjne walizki użytkowników serwisu. Cała akcja potrwa przez miesiąc, podczas którego codziennie będzie pojawiała się nowa promocja na wybrany produkt lub grupę produktów z katalogu cdp.pl. Już od wczoraj dostępna jest seria Dragon Age od Electronic Arts, tańsza o 40%: "Dragon Age: Początek – Ultimate Edition" dostępne za 32,99 zł, dodatek "Dragon Age: Początek – Przebudzenie" za 9,99 zł i "Dragon Age 2" za 29,99 zł!

dragon age

Poza promocjami na produkty z katalogu cdp.pl, podczas trwania całej akcji odbywać się będą różnego rodzaju konkursy, w których wygrać będzie można zarówno dobra cyfrowe, jak i nagrody fizyczne. Konkursy będą ogłaszane i rozstrzygane za pośrednictwem profilu cdp.pl w serwisie społecznościowym Facebook.

wiedźmin, zabójcy królów

Promocja na gry z serii Dragon Age potrwa do piątku do godziny 10:00, natomiast nowym produktem w ofercie jest seria Wiedźmin. Od dziś można kupić e-booki "Krew elfów", "Czas pogardy", "Chrzest ognia", "Wieża Jaskółki" i "Pani jeziora" za 23,99 zł (cena obniżona o 20%), a gry komputerowe – "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" za 11,99 zł oraz "Wiedźmin 2: Zabójcy królów" za 19,99 zł (cena obniżona o 60%). Promocja na "Wiedźmina" potrwa do piątku do godziny 13:00.

Najnowszych wakacyjnych promocji szukajcie codziennie na cdp.pl.

Komentarze

0
·
Omg... zamawiam od ręki 5 książek. Kocham ich.

Ale na papierowe i tak muszę przypolować.
0
·
(Spoiler, to ebooki, nie książki)

Znaczy trochę kiepsko opisane są te ich "książki", ja się za pierwszym razem chwilę musiałam wczytywać, żeby się dowiedzieć, czy podręcznik do Klanarchii jest właściwie e-bookiem, a nie papierowy.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...