dziki_lad
Guild Wars 2: Heart of Thorns

Dawno nie czekałam na żadną grę tak, jak wyczekiwałam dodatku "Guild Wars 2: Heart of Thorns". W GW2 przegrałam już tysiące godzin, a Tyrię zwiedziłam wzdłuż i wszerz kilkukrotnie, więc w okolicach ogłoszenia rozszerzenia zaczynałam mieć problem ze znalezieniem sobie zajęcia. Gra sama w sobie jest ogromna i proponuje naprawdę wiele form rozrywki. Jeżeli znudzisz się w PvE, pobaw się w PvP, jak ograsz się w PvP, spróbuj WvW, a kiedy opatrzy ci się WvW, spokojnie będziesz mógł wrócić do PvE itd.

hot

Możesz zabijać World Bossów, możesz przechodzić kolejne ścieżki w dungeonach albo przejść się na Fractale – dość unikalny rodzaj dungeonu, który dosłownie jak fraktal, zapętla się w wiele różnych wersji. Jednak pomimo tego ogromu, po pewnym czasie wszystko zaczyna wydawać się takie samo i chociaż nadal pałałam ogromną miłością do tej gry i chciałam coś w niej po prostu robić, szybko mnie nużyła. Właśnie to według zapowiedzi miał zmienić dodatek "Heart of Thorns".

Czytaj dalej...

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Guild Wars 2: Heart of Thorns wystartowało

Dodał: , · Komentarzy: 3

Tak jak planowano dzisiaj, 23 października, uruchomiono dodatek do "Guild Wars 2" – "Heart of Thorns". Możecie dzięki niemu wyruszyć po przygodę na nieznanych terenach Maguumy, zagrać nową klasą, a także rozwinąć te istniejące o specjalizacje. Dodatek zmienił też grę dla tych, którzy dodatku nie kupili! Gildie zyskały swoje siedziby, pojawiły się też nowe misje i ekspedycje gildyjne. Poważne zmiany dotknęły też WvW. Więcej informacji o zmianach znajdziecie w patch note.

guild wars 2, heart of thorns

Dzisiaj również w Tyrii rozpoczęło się Halloween z eventem "The Shadow of the Mad King". Przez równe dwa tygodnie będziemy mogli brać udział we wszystkich dedykowanych tej okazji wydarzeniach, jak nawiedzony jumping puzzle, nowy dungeon i Mad King's Labirynth.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Nowe bronie legendarne w Heart of Thorns

Dodał: , · Komentarzy: 5

ArenaNet opublikowała nowe informacje dotyczące nowych broni legendarnych, które już wkrótce pojawią się w świecie "Guild Wars 2" przy okazji premiery pierwszego, dużego dodatku. Czy i tym razem czeka nas zbieranie dużej sumy gotówki, by w końcu dopiąć swego i stworzyć wymarzony oręż?

guild wars 2, guild wars 2 heart of thorns

Twórcy gry już wcześniej informowali, że stworzenie broni wymaganej do "legendarki", a więc Prekursora, będzie możliwe poprzez rzemiosło oraz wypełnianie kolejnych poziomów Mistrzostw. Najnowszy wpis na blogu uzupełnia listę składników o Gift of Maguuma Mastery oraz Mystic Tribute.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Fani "Guild Wars 2" mogą przestać płakać nad końcem ciepłego lata i powinni zacierać ręce z zadowolenia na myśl o deszczowej jesieni. Dlaczego? Właśnie wtedy do ich rąk trafi pierwsze oficjalne rozszerzenie do gry – "Heart of Thorns". Studio ArenaNet ustaliło premierę dodatku na 23 października i to tę datę muszą zaznaczyć na czerwono w swoich kalendarzach wszyscy fani produkcji.

guild wars 2, heart of thorns

Nowa profesja i świeże specjalizacje dla starych klas. Zmiany w trybie PvP, kolejna dostawa niespotykanych wcześniej zestawów legendarnego uzbrojenia oraz dziewicze lokacje, które będzie można eksplorować bez oporu. No i, rzecz jasna, możliwość wybudowania specjalnych siedzib dedykowanych naszym gildiom. To już za niespełna dwa miesiące – zdecydowanie jest na co czekać.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Drugi weekend przyszłego miesiąca będzie dla fanów "Guild Wars 2" zaprawdę gorącym oraz wyjątkowo napiętym okresem. Dlaczego? Z prostego powodu – studio Arena.net ogłosiło, że właśnie na 7 sierpnia zostały wyznaczone pierwsze testy wyczekiwanego dodatku "Heart of Thorns". Warto przypomnieć, iż udział we wspomnianym wydarzeniu mogą wziąć wszyscy gracze, którzy zdecydowali się na złożenie zamówienia przedpremierowego rozszerzenia.

guild wars 2, heart of thorns

Możliwość eksploracji zupełnie nowych lokacji, poznawania świeżych trybów gry oraz analizowania niespotykanej wcześniej klasy, jak również specjalizacji, zakończy się 10 sierpnia (poniedziałek). Miłośnicy uniwersum powinni więc już zacząć planowanie weekendu i ustalanie napiętego terminarza pod dyktando testów, ponieważ trudno stwierdzić, kiedy trafi się kolejna taka okazja.

Data premiery "Heart of Thorns" nadal pozostaje tajemnicą.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Podczas konferencji poświęconej graniu na komputerach osobistych, swoją aktywność postanowiło zaznaczyć także studio ArenaNet. O zbliżającym się wielkim krokami dodatku do "Guild Wars 2" wiemy już coraz więcej, a twórcy starają się systematycznie zaspokajać ciekawość oddanych fanów i skutecznie podgrzewać atmosferę.

guild wars 2, heart of thorns

Tym razem przyszedł czas na jedną z bardziej wyczekiwanych nowości – siedziby gildii.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Wycieczka do serca Maguumy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czekaliśmy aż będziemy mogli zdradzić każdy z jego unikalnych elementów. Czekaliśmy, by móc pokazać co czyni je rozszerzeniem godnym Guild Wars 2 i właśnie to robimy. – Tak mówił Colin Johanson, tłumacząc długą ciszę na temat Guild Wars 2: Heart of Thorns. Dodatek zapowiedziano całkiem niedawno, a nowa lokacja to tylko jedna z wielu zmian, jakie ma wprowadzić. Tymczasem ArenaNet, aby dotrzymać słowa, opublikowała filmik prezentujący nową mapę. Jak wrażenia?

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Zgodnie z oczekiwaniami, możemy spodziewać się pierwszego rozszerzenia do sieciowego świata "Guild Wars 2". Heart of Thorns będzie kontynuacją historii z drugiego sezonu Living Story i pozwoli nam zwiedzić nowe obszary Maguumy.

guild wars 2, heart of thorns

Zapis ze streamu PAX przynosi długo oczekiwane rozszerzenie do świata GW2. Zgodnie z oczekiwaniami fanów, mamy dostać wszystkiego dużo więcej, zaś nowe klasy i obszary zapewnią dodatkowe wyzwanie dla tych, którzy po rozprawie z Zhaitanem odłożyli swojego zabójcę smoków do szafy.

  • 1 strona
Wczytywanie...