Nowe bronie legendarne w Heart of Thorns

1 minuta czytania

ArenaNet opublikowała nowe informacje dotyczące nowych broni legendarnych, które już wkrótce pojawią się w świecie "Guild Wars 2" przy okazji premiery pierwszego, dużego dodatku. Czy i tym razem czeka nas zbieranie dużej sumy gotówki, by w końcu dopiąć swego i stworzyć wymarzony oręż?

guild wars 2, guild wars 2 heart of thorns

Twórcy gry już wcześniej informowali, że stworzenie broni wymaganej do "legendarki", a więc Prekursora, będzie możliwe poprzez rzemiosło oraz wypełnianie kolejnych poziomów Mistrzostw. Najnowszy wpis na blogu uzupełnia listę składników o Gift of Maguuma Mastery oraz Mystic Tribute.

Pierwszy z nich to kolejny z serii "darów", które były wymagane do tej pory. Tym razem jednak uzyskamy go poprzez zużycie materiałów dostępnych jedynie na terenie dżungli Maguumy. Tym sposobem twórcy gry chcą nas dodatkowo "zachęcić" do tego, by nie opuszczać obszarów dodatku. Na podobny krok nie zdecydowano się w przypadku "Mistycznego Trybutu", który skłoni nas do polowania na trofea we wszystkich zakątkach Tyrii.

Wypis odnośnie nowych broni legendarnych znajdziecie tutaj. Tam też możemy podejrzeć obrazki prezentujące w akcji nadchodzący oręż. Przypominanym, że dodatek zadebiutuje już 23 października.

Komentarze

0
·
Wow, guild wars 2 jest nadal rozwijany, nie sądziłem
0
·
Oh, wow. Nowe legendy, do których prekursora nigdy nie zdropię
0
·
Nie będzie takiej potrzeby - nowe prekursory do nowych broni będzie można wytworzyć a nie kupić.
0
·
A to ciekawe. Chociaż pewnie i tak będzie to kosztować milion monet. Póki co zbieram na te skrzydełka Dwayny, ale kiepsko mi idzie.

Ah, no i gdzieś na TwitchConie zapowiadali, że będą też legendarne pancerze, ale nie pamiętam szczegółów.
0
·
Patrząc na design ascendów, raczej nie ma na co czekać, bo będą brzydkie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...