Guild Wars 2: Heart of Thorns

Guild Wars 2: Heart of Thorns
Ocena użytkowników
9.3 Średnia z 5 ocen
Twoja ocena

Pierwsze oficjalne rozszerzenie do "Guild Wars 2" pozwoli nam odkryć niedostępne wcześniej obszary na zachodzie, dzięki czemu zajrzymy wgłąb Maguumy i zmierzymy się z kolejnym smokiem – Mordremothem. Nasz przeciwnik obrócił w perzynę flotę Paktu, więc znów jesteśmy zdani na własne siły. Ratujemy ocalałych i przebijamy się wprost do serca domeny smoka, by zażegnać niebezpieczeństwo grożącego całemu kontynentowi.

Dodatek wprowadził możliwość szybowania oraz podklasę dla każdej z dostępnych profesji. Ponadto możemy wcielić się w zupełnie nową klasę postaci – Revenenta. Ten ostatni korzysta z mocy znanych postaci, jak Shiro Tagachi czy Glint. Pojawiły się także masteries, czyli umiejętności zdobywane wraz ze wzrostem poziomu mistrzostwa Maguumy. Wykupywanie ich wymaga Mastery Point, które czasem po prostu na nas czekają, ale zwykle broni ich jakiś wyjątkowy strażnik.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Dawno nie czekałam na żadną grę tak, jak wyczekiwałam dodatku "Guild Wars 2: Heart of Thorns". W GW2 przegrałam już tysiące godzin, a Tyrię zwiedziłam wzdłuż i wszerz kilkukrotnie, więc w okolicach ogłoszenia rozszerzenia zaczynałam mieć problem ze znalezieniem sobie zajęcia. Gra sama w sobie jest ogromna i proponuje naprawdę wiele form rozrywki. Jeżeli znudzisz się w PvE, pobaw się w PvP, jak ograsz się w PvP, spróbuj WvW, a kiedy opatrzy ci się WvW, spokojnie będziesz mógł wrócić do PvE itd.... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Newsy Zobacz więcej »

Wymagania sprzętowe

Minimalne:

  • Intel Core 2 Quad 2.0 GHz/AMD Athlon 64 X2 1.6 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB GeForce 7800/Radeon X1800 lub lepsza
  • 35 GB HDD
  • Windows XP(SP3)
Wczytywanie...