Filmy

Trylogia "Hobbita" nadal możliwa!

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 25 lipca 2012

Za wcześnie wysunęliśmy wnioski z przemowy rzecznika Warner Bros. Ja przyznam, że po jego słowach byłem pewien, iż ekranizacja "Hobbita" będzie dylogią, a jednak możliwa nadal jest trylogia.

hobbit niezwykła podróż, film

Warner Bros., reżyser Peter Jackson, producentka Fran Walsh i scenarzystka/producentka Philippa Boyens od jakieś czasu zastanawiają się nad trzecią częścią ekranizacji o "Hobbicie". Mają dużo materiału, a jak się okazało wytwórnia wcale nie jest temu przeciwna, choć tak wynikało ze słów jej rzecznika. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (musi dojść do porozumienia w sprawie kontraktów z aktorami), to dodatkowe zdjęcia ruszą następnego lata w Nowej Zelandii i potrwają około dwóch miesięcy, a my... dostaniemy "Hobbita" w postaci trzech filmów.

Choć pomysł wydaje mi się nietrafiony (trzy filmy z jednej książki?), to wstrzymam się z opinią do obejrzenia tej pozycji. Liczę, że Peter Jackson, Philippa Boynes, Fran Walsh i inne osoby, które tworzą "Hobbita" nie zawiodą, a pomysł zrobienia trylogii, o ile zostanie urzeczywistniony, okaże się dobry nie tylko pod względem finansowym.

Komentarze

Sosna · środa, 25 lipca 2012, 14:32
0
Nie ma co roztrząsać tematu, będą konkrety to się dowiemy, prawda jest taka, że oni by zrobili z tego całą sagę, gdyby wiedzieli że wyjdą na tym na plus.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...