Michelle Rodriguez w nowym Resident Evil

1 minuta czytania

Michelle Rodriguez dołączyła do obsady piątego filmu z serii Resident Evil. Aktorka ponownie wcieli się w rolę Rain Ocampo.

michelle rodriguez, resident evil, resident evil 5

Ta decyzja nie powinna nikogo zaskakiwać, gdyż reżyser filmu, Paul W.S. Anderson, postarał się o powrót przed kamery znanych z serii postaci. Jednak warto zauważyć, że Rain została zabita w pierwszym "RE" i pytanie, jak też twórcy zamierzają ją wskrzesić.

O fabule filmu nadal nie wiadomo prawie nic. Grająca Alice Milla Jovovich zdradziła jednak, że akcja filmu rozgrywać się będzie w Japonii, chociaż zdjęcia do filmu rozpoczęły się nie w Kraju Kwitnącej Wiśni a w Toronto. Wiemy jednak, że bohaterowie mają zostać schwytani przez głównego złego całej serii – korporację Umbrella – zaś za zagrożenie będzie odpowiadał pasożyt Las Plagas.

W filmie zobaczymy także ponownie Leona Kennedy'ego, Adę Wong i Barry'ego Burtona. W obsadzie już wcześniej znaleźli się Sienna Guillroy (jako Jill Valentine), Shawn Roberts II (czyli zabity w Afterlife Albert Wesker), Boris Kodjoe (Luther West) i Colin Salmon (jako One).

Premiera filmu została zaplanowana na 14 września 2012 r.

Komentarze

0
·
Dobrze, będzie przynajmniej na czym zawiesić oko
0
·
Racja .Popieram kolegę Tokara
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia piątek, 23 września 2011, 16:39 napisał

Racja .Popieram kolegę Tokara

Ja pamiętam ją z Szybcy i wściekli i z czegoś jeszcze, gdzie wydawała mi się brzydka, ale o gustach się nie dyskutuje Na tym zdjęciu wydaje się nawet ładna.
0
·
Tylko...nie...kolejny...Resident Evil...


Blagam, powiedzcie, ze to nieprawda. D:
0
·
Świetnie! Zawsze żałowałem, że ją uśmiercono... lubię tę aktorkę. Tylko moja wiedza chyba stanęła na pierwszej części, więc będę musiał to nadrobić.
0
·
Nie czekam na ten film. Oglądałem chyba dwie części z Millą Jolovich w roli głównej, ale jakoś mnie ta seria nie porwała na kolana. Można obejrzeć, jednak bez rewelacji.
0
·
No, Michelle jest fajna, taka twarda laska. Lubię ją i miło, że wraca.
0
·
Jedyna czesc tej trylogi + 2 z tego co sie zapowiada, ktora jest warta uwagi TO PIERWSZA.

CALA RESZTA JEST WARTA LEZ. Nawet nie smiechu.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...