Michelle Rodriguez w nowym Resident Evil


Michelle Rodriguez dołączyła do obsady piątego filmu z serii Resident Evil. Aktorka ponownie wcieli się w rolę Rain Ocampo.

michelle rodriguez, resident evil, resident evil 5

Ta decyzja nie powinna nikogo zaskakiwać, gdyż reżyser filmu, Paul W.S. Anderson, postarał się o powrót przed kamery znanych z serii postaci. Jednak warto zauważyć, że Rain została zabita w pierwszym "RE" i pytanie, jak też twórcy zamierzają ją wskrzesić.

O fabule filmu nadal nie wiadomo prawie nic. Grająca Alice Milla Jovovich zdradziła jednak, że akcja filmu rozgrywać się będzie w Japonii, chociaż zdjęcia do filmu rozpoczęły się nie w Kraju Kwitnącej Wiśni a w Toronto. Wiemy jednak, że bohaterowie mają zostać schwytani przez głównego złego całej serii – korporację Umbrella – zaś za zagrożenie będzie odpowiadał pasożyt Las Plagas.

W filmie zobaczymy także ponownie Leona Kennedy'ego, Adę Wong i Barry'ego Burtona. W obsadzie już wcześniej znaleźli się Sienna Guillroy (jako Jill Valentine), Shawn Roberts II (czyli zabity w Afterlife Albert Wesker), Boris Kodjoe (Luther West) i Colin Salmon (jako One).

Premiera filmu została zaplanowana na 14 września 2012 r.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dobrze, będzie przynajmniej na czym zawiesić oko
Odpowiedz
Racja .Popieram kolegę Tokara

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia piątek, 23 września 2011, 16:39 napisał

Racja .Popieram kolegę Tokara

Ja pamiętam ją z Szybcy i wściekli i z czegoś jeszcze, gdzie wydawała mi się brzydka, ale o gustach się nie dyskutuje Na tym zdjęciu wydaje się nawet ładna.
Odpowiedz
Tylko...nie...kolejny...Resident Evil...


Blagam, powiedzcie, ze to nieprawda. D:
Odpowiedz
Nie czekam na ten film. Oglądałem chyba dwie części z Millą Jolovich w roli głównej, ale jakoś mnie ta seria nie porwała na kolana. Można obejrzeć, jednak bez rewelacji.
Odpowiedz
No, Michelle jest fajna, taka twarda laska. Lubię ją i miło, że wraca.

Odpowiedz
Jedyna czesc tej trylogi + 2 z tego co sie zapowiada, ktora jest warta uwagi TO PIERWSZA.

CALA RESZTA JEST WARTA LEZ. Nawet nie smiechu.
Odpowiedz
← Nowości

Michelle Rodriguez w nowym Resident Evil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...