droga_stali_i_nadziei

„Lonesome Road” – premiera już 20 września

2 minuty czytania

Człowiek, który przeżył własną egzekucję i poczuł słodki smak zemsty wymierzonej na swoich katach. Legenda pustyni Mojave oraz postrach kasyn Nowego Vegas. Wybraniec wszechmocnego Cezara, posłaniec enigmatycznego pana House’a, ulubieniec establishmentu Republiki Nowej Kalifornii. Kurier. Zapisze ostatni rozdział swojej pasjonującej historii już we wrześniu, ale przed nim jeszcze długa droga i wyrównanie rachunków z tajemniczym Ulyssesem.

fallout: new vegas, lonesome road, dlc

Po zagadkowych perturbacjach, których nawet chłopcy z Obsidianu nie potrafili racjonalnie wyjaśnić, dodatek „Lonesome Road” zmierza na ekrany naszych monitorów. Rozszerzenie skupia się na postaci wspomnianego Ulyssesa – kolegi po fachu, który odmówił dostarczenia Platynowego Sztonu, a jego osoba przewijała się niejednokrotnie podczas naszych wędrówek po pustkowiach Mojave. Teraz obiecuje nam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, jednak musimy wykonać dla niego ostatnie zlecenie, które wiedzie do kompleksu Divide poprzez ziemie poszarpane trzęsieniami ziemi i nękane przez gwałtowne burze. Od nas tylko zależy, czy postawimy wszystko na jedną kartę i zaryzykujemy śmiertelną podróż, aby zaspokoić próżną ciekawość.

Premiera rozszerzenia została zaplanowana na 20 września, a sama wyprawa wyrwie z naszego portfela zwyczajowe 9,99$ (ok. 26 zł).

fallout: new vegas, lonesome road, dlcfallout: new vegas, lonesome road, dlcfallout: new vegas, lonesome road, dlc

Twórcy zapowiadali również ogłoszenie „kilku ciekawostek” związanych z „New Vegas”, które w teorii miały spowodować szybsze bicie serca każdego fana postapokaliptycznych przygód. Osobiście obstawiałem ujawnienie pierwszych informacji o wyczekiwanym wydaniu „Game of the Year”, natomiast gracze lubiący pofantazjować liczyli na kolejne fabularne DLC. Niestety, rzeczywistość często bywa mniej ekscytująca niż spekulacje zrodzone w głowach niecierpliwych pasjonatów i tym razem nie jest inaczej. No chyba, że przechodzi Was dreszczyk emocji na wieść o paczkach płatnych gratów, to wtedy faktycznie możecie zaklaskać z wrażenia oraz rzucić kilka groszy w niedzielę na tacę za pomyślność Urquharta i jego ekipy ze słonecznej Kalifornii.

fallout: new vegas, gun runners arsenal, dlcfallout: new vegas, gun runners arsenal, dlcfallout: new vegas, gun runners arsenal, dlc

Zakup zestawu „Courier’s Stash” (1,99$) umożliwi nam dostęp do przedmiotów osiągalnych wcześniej tylko dla graczy, którzy zdecydowali się na pre-order tytułu, natomiast „Gun Runners’ Arsenal” (3,99$) przyniesie kilka nowych narzędzi mordu i frapujących recept, porozrzucanych na rozległych pustkowiach Mojave. Ech... przynajmniej nie wpychają nam tego złomu od razu do plecaka, a same pakiety są tylko potencjalnym tłem dla fabularnego rozszerzenia. Tak czy siak, oba DLC zostaną zamieszczone na kalifornijskich serwerach już 27 września. Ciekawe, czy ktoś się w ogóle na nie skusi?

Komentarze

0
·
Kolejne DLC do kolejnej gry ? Czemu mnie to nie dziwi ?
Ciekawe ile fanów je wykupi ...
0
·
Niech robią nową grę, a nie kolejne DLC!
0
·
To DLC może mieć sens, tylko nie wiem, czy przyjdzie czekać miesiąc, czy rok?

Cytat

Premiera rozszerzenia została zaplanowana na 20 sierpnia, a sama wyprawa wyrwie z naszego portfela zwyczajowe 9,99$ (ok. 26 zł).


Ojj... tam, taki czeski błąd się wkradł. Wszystko przez stare przyzwyczajenie, że co miesiąc jakieś DLC do "Fallouta" się pojawia Dziękuję za cynk - Tokar

Dodaj komentarz

Wczytywanie...