„Fallout: Bug Vegas”, czyli nie oszczędzaj na testerze!

1 minuta czytania

fallout: new vegas

Premiera „Fallout: New Vegas” już w piątek, a z frontu napływają bardzo krzepiące wieści. Krytycy bardzo ciepło przyjęli najnowszy epizod postapokaliptycznej sagi, chwaląc znakomity wątek fabularny, ogrom świata i powrót do kultowych korzeni. Całość obrazuje wysoka średnia oscylująca w okolicach 88%, jeżeli wierzyć w dane jakie posiada serwis Metacritic. Znakomicie! Nic tylko czekać?

No cóż, jest jeszcze pewna łyżka dziegciu, w tej beczce miodu, bo jak sami dobrze wiecie, rzeczywistość często lubi sprzedać mocnego kopniaka prosto w pewne witalne miejsca. O ile niedzisiejsza oprawa graficzna tak bardzo nie boli, gdyż w cRPG to ona jest najmniej ważna, to o tyle zatrzęsienie błędów potrafi zarżnąć nawet najlepszy tytuł. Niestety, najnowsze dziecko Obsidian Entertainment ma ich po dostatkiem i Bethesda już zapowiada błyskawiczne wypuszczenie stosownych łatek. Tak czy siak, znów ktoś poskąpił pieniędzy na testerów, a jak to się skończyło z „Alpha Protocol”, wiemy dobrze.

W rozszerzeniu kilka smakowitych acz drastycznych przykładów, które śmiało mogłyby być podstawą do jednego z odcinków „Z Archiwum X”.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Tak... Jeżeli jesteście cierpliwi i nie czekaliście na „New Vegas” z wywieszonym jęzorem to radzę przeczekać te kilka tygodni, aż nie pojawią się stosowne łatki.

Komentarze

0
·
Coż, przeczytalem juz 3 recenzje gry i w kazdej recenzji redaktorzy zaznaczali, ze ów bugi nie działały (np. intro bug) na ich wersji lub po prostu sie z takim czyms nie spotkali.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...