Fallout: New Vegas Multiplayer możliwy

1 minuta czytania

Ciekawe, czy ktoś z was zagrywa się jeszcze w "Fallout: New Vegas". Jeżeli tak, to mamy dobrą informację, a jeżeli nie – ciekawą wiadomość, która być może wskrzesi produkcję na waszych PC-tach. Okazuje się, że przygotowywany jest mod do gry, który pozwoli na rozgrywkę online. Jego tytuł to "NV:MP" i – co ciekawe – nie raczymy was dziś zapowiedziami planów jego przygotowania, a informacją o modyfikacji do której autorzy już szukają testerów. Szansa na powodzenie projektu jest więc naprawdę duża.

nv:mp

Póki co o modzie wiemy tyle, że całkowicie wyłączy on funkcję V.A.T.S., która jest dostępna w standardowej kampanii dla jednego gracza. Przyczyny wydają się oczywiste – rozgrywka z tym systemem pozbawiona byłaby sensu. Dowiedzieliśmy się również, w jaki sposób zostanie rozwiązane otwieranie ekwipunku podczas rozgrywki. Sprawa wygląda tak, że gdy zdecydujemy się zajrzeć do plecaka, nasza postać po prostu zatrzyma się w miejscu, w którym stała i będzie podatna na wszelkie ataki do czasu zamknięcia inwentarza. Warto również dodać, że "NV:MP" nie obsłuży zawartości DLC (przynajmniej od razu po premierze).

Nie znamy jeszcze daty premiery modyfikacji, ale już teraz możemy z radością poinformować, że będzie ona całkowicie darmowa.

Źródło: www.reddit.com

Komentarze

0
·
Przeszedłem Nowe Vegas na niemal każdy możliwy sposób. To może być ciekawa odskocznia.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...