wow_malfurion
Fable 2

Fable 2 pod choinkę

Dodał: , · Komentarzy: 9

Jak doniósł jeden z twórców Fable 2 – Peter Molyneux, produkcja studia Lionhead będzie miała swoją premierę dopiero na tegoroczne grudniowe święta, a nie według poprzednio przewidywanej jesieni. Gwoli przypomnienia, ten cRPG przeznaczony jest tylko i wyłącznie na platformy XBOX360.

Fable 2

Prezentacja Fable2!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oto trzy filmiki bezpośrednio z nadchodzącej gry Fable2. Autorzy wychwalają liczne nowatorskie rozwiązanie wprowadzone w nowej odsłonie jednego z oryginalniejszych rpgów jakie ostatnimi laty mogliśmy oglądać.

KLIK – Pierwszy trailer ukazuje nam... hazard w Fable2. Poza tym możemy się dowiedzieć, że będziemy mogli zacząć zarabiać pieniądze (w grze oczywiście) zanim ta się ukaże na rynku. Trzeba przyznać, że to całkiem ciekawe zagranie ze strony twórców. Poza tym możemy się dowiedzieć jak będzie działał system instancji (światów) w nowym Fable.

KLIK – W drugim filmiku jest pokazany system tzw. dynamicznej kooperacji w drużynie i wyjaśnione jak postacie będą dzielić się łupami (złotem).

KLIK – Trzeci trailer natomiast ukazuje to co w rpg (prawie) najważniejsze czyli walkę. Muszę przyznać, że robi ona wrażenie. Poza tym możemy zobaczyć jak rozwinięto system budowania relacji i zakładania rodziny. W filmiku nie braknie dosyć specyficznego poczucia humoru twórców, zobaczcie sami!

Fable 2

Fable 2 – blog i screeny

Dodał: , · Komentarzy: 0

By podtrzymać zainteresowanie nadchodzącym następcą Fable, Lionhead Studios wystartowało na swojej stronie z blogiem deweloperskim o jakże uroczej nazwie: "Simon says".

Jak widać tutaj nie próbują nawet zachować poważnego tonu. Można z niego wnioskować, że największym problemem programistów jest... brak papierowych ręczników. ;) Poza wygłupami możemy również obejrzeć graficzki jednego ze stworków, którego spotkamy w Fable 2. Czy Wam też on przypomina pewną postać z kreskówki?

Fable 2

Fable 2 – nowe concept arty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM adresem możecie zapoznać się z nowymi grafikami koncepcyjnymi z Fable 2 prezentującymi szeroko pojmowaną płeć lepszą (bo czy piękniejszą to można mieć wątpliwości po ich obejrzeniu...). Poniżej zaprezentowane jest również kilka screenów prezentujących możliwości nowego engine'u – zobaczcie sami czym będą chcieli nas zachwycić twórcy Fable!

Fable 2

Wszystkim tym którzy biegle władają językiem angielskim polecamy TEN wywiad dotyczący kontynuacji gry Fable. Mowa w nim o questach, ekonomii, realizmie, nagości ( ;) ) i kilu innych sprawach które powinny zainteresować fanów Zapomnianych Opowieści. Dla osób które nie posiadają szybkiego internetu przewidziano transkrypcje całego wywiadu.

Fable 2

Fable 2 – Dev Video

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Lionhead wypuściło właśnie pierwszy z serii video-dzienników ukazjuących pracę zespołu odpowiedzialnego za Fable2, w tym samego guru – Petera Molyneux. Każdy kolejny filmik będzie ukazywał fragment procesu twórczego i odpowiadał na pytania kierowane do developerów przez graczy. Oto pierwszy video-dziennik (w HD!):

Fable 2

Fable 2 – Nowe informacje

Dodał: , · Komentarzy: 1

Niedawno na oficjalnej stronie Lionhead, pojawiło się kilka nowych informacji o Fable 2! Możemy się m.in. dowiedzieć, że akcja gry będzie się rozgrywała 500 lat po wydarzenia z "Zapomnianych Opowieści". Pozwala to na wprowadzenie "kilku" zmian w świecie Albionu, postaciach, możliwościach itp. W efekcie otrzymamy grę nie tylko dłuższą i bardziej rozwiniętą, ale będzie ona bardziej "dojrzała".

Fable 2

Fable 2?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis gamespot opublikował krótki artykuł na temat Fable 2, a dokładniej na temat traileru, który został ostatnio wypuszczony. Jest to pierwsza oficjalna zapowiedź kontynuacji pierwszej części. Filmik trwa 1.16 minut. Na razie produkcja ta jest przewidziana na Xbox'a 360.

Fable 2

Będzie Fable 2?

Dodał: , · Komentarzy: 0

ComputerAndVideoGames.com zdobyło bardzo interesującą informację dla fanów Fable. Powołując się na tajemnicze źródło twierdzą, że sequel Fable jest już w produkcji. Co więcej jak na razie tworzona jest wersja jedynie na konsolę Xbox 360. Podobno gra ma być gotowa na gwiazdkę 2006r.

Wczytywanie...