Seriale

Ash vs Evil Dead – Zwiastun!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Fani kultowych filmów pt. "Martwe zło" i "Armia ciemności" z pewnością czekają na ich kontynuację w postaci serialu stacji STARZ – "Ash vs Evil Dead". Na Comic-Conie pokazano zwiastun produkcji oraz podzielono się datą premiery – Bruce Campbell powróci w swojej słynnej roli w Halloween, czyli 31 października.

ash vs evil dead
Seriale

Nowa Zelandia była miejscem akcji dla filmów osadzonych w Śródziemiu – trylogii "Władcy Pierścieni" oraz "Hobbita". Piękno kraju postanowili również wykorzystać twórcy serialu na podstawie słynnego cyklu "Kroniki Shannary" Terry'ego Brooksa. I wiecie co? Efekt jest zniewalający. Oceńcie sami, ale mówię Wam – szykuje się najpiękniejsze fantasy w telewizji!

the shannara chronicles
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Kolejne artykuły o Wiedźminie 3!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie aż tak dawno dwójka naszych wiedźminów, Courun i Noire Panthere Aen Saevherne obiecali, że pomimo trudów z jakimi muszą się zmagać podczas ciągłej walki z potworami, będą dzielić się zdobytą wiedzą. I tak, dzięki ogromowi ich pracy mamy przyjemność przekazać w Wasze ręce tajemnicze zwoje, okupione potem i krwią...

wiedźmin 3, the witcher 3, dziki gon

Zapraszamy do rozszerzenia, gdzie zobaczycie co dla Was przygotowaliśmy.

Baldur's Gate: Siege of Dragonspear

Wiemy już, czym jest zapowiadany przez firmę Beamdog, projekt "Adventure Y", którego liczniki pojawił się dwa tygodnie temu w Internecie. Nadchodząca produkcja to "Baldur's Gate: Siege of Dragonspear", ogłoszona nie jako samodzielna produkcja, a dodatek do "Baldur's Gate: Enhanced Edition", czyli odświeżonej edycji starego "Baldura".

baldur’s gate: siege of dragonspear

Przed nami nowe przygody w pomoście pomiędzy pierwszą a drugą częścią serii. Twórcy obiecują co najmniej 25 godzin zabawy i wciągającą historię.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Już niebawem w ręce graczy trafi aktualizacja do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" z numerem 1.07. Zapowiadana jest ona jako największa z dotychczasowych poprawek, która nie tylko zniweluje poszczególne błędy, ale również wprowadzi trochę dodatkowych rozwiązań. Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa. Tam również nieco informacji o "Sercu z Kamienia" oraz "Winie i Krwi", czyli dwóch dużych DLC do "Dzikiego Gonu".

wiedźmin 3: dziki gon
Path of Exile

Właśnie zadebiutowało kolejne, trzecie już rozszerzenie do gry "Path of Exile" zatytułowane "The Awakening". Rozgrywkę można prowadzić od godziny 21:00 i trzeba przyznać, że jest po co wejść do gry. Przed nami wiele nowości, wśród których na pierwszym miejscu należy zapewne wymienić możliwość kontynuowania zabawy w czwartym akcie. Przeniesiemy się w nim do górniczego miasteczka Highgate, gdzie pewne potężne monstrum wpływa na umysłu niczego nieświadomych mieszkańców.

the awakening
Czasopisma

Nowa Fantastyka 07/2015 na Game Exe!

Dodał: , · Komentarzy: 0
nowa fantastyka

Wydanie lipcowe wita nas z okładki facjatą Arnolda Schwarzeneggera. Fakt ten oczywiście związany jest z gorącą premierą nowego "Terminatora". Z recenzją filmu możecie zapoznać się tutaj, natomiast redaktorzy NF (konkretnie Przemysław Pieniążek) przygotowali specjalny tekst, podsumowujący dotychczasową karierę jednego z najpopularniejszych robotów w historii kinematografii.

Tym razem wewnątrz gazety znajdziemy nieomal same dobre artykuły – co, bez żadnej złośliwości, jest dużym zaskoczeniem. Zaczynamy od Mateusza Wielgosza, który udzieli nam informacji na temat Plutona i prób zbadania tego ciała niebieskiego przez współczesnych naukowców.

Czytaj dalej...

Komiksy

Wonder Woman: Krew na Game Exe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W obliczu pojawiania się w kinach i telewizji kolejnych produkcji o superbohaterach, należałoby wreszcie zapoznać się z korzeniami perypetii herosów, czyli komiksami. Swoją przygodę z obrazkowymi historiami z niewielką ilością tekstu rozpocząłem od pierwszego tomu „Wonder Woman”, który nosi tytuł „Krew”. Postać księżniczki Diany piastuje zaszczytne miejsce w uniwersum DC, do tego niedługo pojawi się ona w kontynuacji filmu „Człowiek ze stali”. To chyba więc doskonały moment, żeby zapoznać się z początkami słynnej heroiny.

wonder woman

Tom pierwszy składa się z sześciu zeszytów. Bez przeszkód może się za niego zabrać osoba dotąd nieobeznana z komiksami DC, ponieważ stanowi zarzewie boskich intryg i przedstawia pochodzenie Wonder Woman. Fabuła już na wstępie raczy nas pierwszymi tajemnicami, na których czele stoi zniknięcie Zeusa.

Czytaj dalej...

Książki fantastyczne

Informacja prasowa

logo, genius creations

Wydawnictwo Genius Creations zapowiedziało swoje plany wydawnicze aż do 2016 roku. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w rozwinięciu newsa!

Jesień 2015
  • "Nóż" – Rafał Cuprjak
  • "Pieśń węży" – Maria Dunkel
  • "Spalić wiedźmę" – Magdalena Kubasiewicz
  • "Studnia Zagubionych Aniołów" – Artur Laisen
  • "Order" – Marcin Jamiołkowski
  • "Nawrócony Mesjasz" – Paweł Imperowicz
  • „Efekt Eteru” – Wiktoria Król
  • „Okup krwi”, Marcin Jamiołkowski – drugie wydanie
  • „Chór zapomnianych głosów”, Remigiusz Mróz – drugie wydanie
  • „Pokój światów”, Paweł Majka – drugie wydanie
Wczytywanie...