Gra o tron

Pierwsze zdjęcia z 5 sezonu Gry o Tron

Dodała: , · Komentarzy: 4

Na facebookowej stronie "Gry o tron" pojawiły się pierwsze zdjęcia z nadchodzącego 5 sezonu, wykonane przez Helen Sloan. Co więcej do sieci wycieka coraz więcej trailerów. Czyżby fani nie mogli się aż tak doczekać? Szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, sama odliczam dni do 12 kwietnia. Jakie były Wasze ulubione momenty dotychczasowych sezonów? Czy jest jakieś wydarzenie z książki, na które nie możecie się doczekać? Zdjęcia możecie oglądać w rozszerzeniu.

gra o tron
Gra o tron

WesterosCraft gotowy w 70%

Dodał: , · Komentarzy: 3

Słyszeliście już o projekcie "WesterosCraft"? Okazuje się, że na świecie żyją tak wielcy fani serii "Minecraft" i uniwersum stworzone przez George'a R. R. Martina w serii powieści "Pieśń Lodu i Ognia", że postanowili połączyć te dwa światy. Efektem ich pracy ma być właśnie "WesterosCraft".

westeroscraft

Na dzień dzisiejszy nad projektem pracuje 125 osób. Jak podaje serwis Kotaku, sam projekt ukończony jest w około 70%. W rozwinięciu newsa znajdziecie materiał wideo z tego dzieła oraz informację dla największych zapaleńców.

Heroes of Might & Magic III

Debiut HoM&M III: HD Edition

Dodał: , · Komentarzy: 5

Dziś na rynku gier komputerowych pojawiła się odświeżona edycja jednej z najpopularniejszych gier strategicznych, czyli "Heroes of Might & Magic III: HD Edition". Odrestaurowaniem tytułu wydanego przez nieistniejącej już dziś studio New World Computing zajęła się firma Ubisoft, przygotowując zarówno wersję na PC jak i urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.

ubisoft, heroes 3, homm3
Game Exe

Konkursy Wiedzy 2015

Dodał: , · Komentarzy: 1

Wraz z tym newsem ruszyła właśnie kolejna edycja Konkursów Wiedzy na forum Game Exe! Możecie teraz sprawdzić Waszą wiedzę na temat poszczególnych gier, filmów czy książek w 24 kategoriach! Serdecznie zapraszam wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w zabawie. Konkursy potrwają do 30 kwietnia. Znajdziecie je pod tym linkiem. Przypomnę tylko, że należy posiadać konto, aby móc wziąć w nich udział.

konkurs wiedzy

Powodzenia!

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Seks w Wiedźminie 3

Dodał: , · Komentarzy: 2

W sieci pojawił się artykuł "Why sex matters in Witcher 3, the Grand Theft Auto of fantasy games", dotyczący nadchodzącej trzeciej części przygód Geralta z Rivii. Z wieści, jakie przekazuje The Guardian, wynika, że CD Projekt RED po raz kolejny uraczy nas w swojej najnowszej produkcji dużą ilością scen erotycznych.

wiedźmin 3: dziki gon, yenefer

Co znaczy "dużą ilością"? Podobno polskie studio zgromadziło 16 godzin nagrań przygotowanych w technice motion-capture, które mają zapewnić nam odpowiednie, erotyczne wrażenia podczas zabawy w "Wiedźminie 3: Dziki Gon".

Star Wars

Star Wars Battlefront jak Battlefield?

Dodała: , · Komentarzy: 1

Electronic Arts zdradziło nieco więcej swoich planów odnośnie "Star Wars: Battlefront". Chociaż więcej szczegółów będzie ujawnianych wraz z kolejnymi informacjami o "Przebudzeniu Mocy". Na tę chwilę wiemy jednak to, co przedstawiciele EA zdradzili podczas spotkania z inwestorami:

Jesteśmy tym niezwykle podekscytowani (excited – to słowo klucz do wielu projektów EA – Ati). Sądzimy, że w naszym tytule drzemie olbrzymi potencjał. (...) Mocno się na tym skupimy, podobnie jak w przypadku Battlefielda w przeszłości – dodał przedstawiciel EA.

battlefront, star wars

Na dwoje babka wróżyła, bo zadowolonych ze zmian w Battlefieldzie jest niemal tyle samo co rozczarowanych nimi.

Audiobooki
ryjówka przeznaczenia

Studio Sound Tropez przygotowuje kolejną produkcję, tym razem skierowaną do najmłodszych (chociaż pewnie i ci starsi słuchacze będą mogli się przy niej odprężyć). W słuchowisku na podstawie komiksu Tomasza Samojlika p.t. "Ryjówka Przeznaczenia" wystąpią m.in. Artur Barciś, Marcin Hycnar, Julia Kamińska, Mirosław Zbrojewicz i Marieta Żukowska.

Jak mówi Michał Szolc, producent ze studia Sound Tropez i pomysłodawca komiksowych słuchowisk:

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Tryb Insanity w Wiedźminie 3?

Dodała: , · Komentarzy: 2

Jeżeli obawiacie się, że "Wiedźmin 3: Dziki Gon" okaże się zbyt łatwy dla waszych pr0gamer skilli, być może już niedługo będziecie mogli spać spokojnie. CD Projekt RED zastanawia się bowiem nad wprowadzeniem trybu Insanity, czyli jeszcze o poprzeczkę wyżej niż tryb Mroczny z Wiedźmina 2. Prace nad nim jeszcze trwają, dlatego nie da się powiedzieć zbyt wiele, niemniej krąży plotka, że jego główną cechą ma być permanentna śmierć – kiedy zaginiesz, skasują się wszystkie zapisy z tej rozgrywki. Co powiecie na takie wyzwanie?

witcher 3: wild hunt
World of Warcraft

Na testowych serwerach gry "World of Warcraft" pojawiła się nowa łatka z numerkiem 6.1, wprowadzająca do gry pewien zaskakujący powiew świeżości. Nie mam tu wcale na myśli odświeżonych modeli Krwawych elfów (chociaż faktem jest, że te również zostały właśnie wprowadzone), ani nawet możliwości zintegrowania konta z gry z Twitterem (chociaż to już nieco nawiązuje do tej najdziwniejszej zmiany).

selfie, world of warcraft

Patch 6.1 wprowadza bowiem do gry możliwość zrobienia sobie "selfie". Tak, nie sprawdzajcie, czy dobrze przeczytaliście. Oczy was nie mylą.

Dragon Age: Inkwizycja

Lubicie czasem zrobić sobie przerwę w mordowaniu oraz ratowaniu świata i zatrzymać się przy stoliku w karczmie, aby posłuchać śpiewu bardów? Teraz BioWare daje nam szansę słuchania pieśni z tawern "Dragon Age: Inkwizycja" także poza grą.

da inkwizycja

Paczka z utworami stworzonymi przez kompozytorów Raneya Shockne i Inona Zura, gitarzystę Nicka Stoubisa oraz wokalistkę Elizavetę, dostępna jest do pobrania w formacie .mp3 z tego miejsca. Oferta jest ograniczona czasowo i wygaśnie 9 lutego 2015 roku. Później utwory będą już płatne.

Wczytywanie...