dziki_lad

Pierwsze zdjęcia z 5 sezonu Gry o Tron

1 minuta czytania

Na facebookowej stronie "Gry o tron" pojawiły się pierwsze zdjęcia z nadchodzącego 5 sezonu, wykonane przez Helen Sloan. Co więcej do sieci wycieka coraz więcej trailerów. Czyżby fani nie mogli się aż tak doczekać? Szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, sama odliczam dni do 12 kwietnia. Jakie były Wasze ulubione momenty dotychczasowych sezonów? Czy jest jakieś wydarzenie z książki, na które nie możecie się doczekać? Zdjęcia możecie oglądać w rozszerzeniu.

gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron gra o tron

Źródło: www.facebook.com

Komentarze

0
·
Czemu kapitan straży stał się murzynem... W sumie po samych zdjęciach widzę dużo odstępstw względem książki ale autorzy ostrzegali przed tym.
0
·
Ah ta poprawność polityczna. Za mało ciemno skórych było . A TOmen rośnie jak na mutagenach
0
·
Mi się bardziej podoba, jak po Sansie widać, że dorośleje. W serialu kojarzyłam ją głównie jako taką nastolatkę, a tutaj już zaczyna wyglądać jak kobieta. I to nie tylko dlatego, że sama aktorka się starzeje.
0
·
Szkoda tej poprawności. Dodam, że Sansa ma dopiero 14 lat w książce.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...