Pathfinder

PS: The Elven Entanglement

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kamienie strażnicze blokujące dostęp hordom demonów do południowych krain zaczynają coraz bardziej słabnąć z każdym dniem. Narody Avistanu przygotowują się do kolejnej krucjaty przeciwko mrocznemu pomiotowi, wystawiając swoje najlepsze i najbardziej doświadczone oddziały.

pathfinder, treerazerTreerazer, jeden z demonicznych lordów

Elfickie oddziały łowców demonów są zapewne nieocenionym wsparciem w tym konflikcie. Złożone głównie z weteranów, którzy brali udział w walka z Treerazerem, demonicznym lordem, i jego poplecznikami, posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie poparte praktyką walki z otchłannymi bytami.

Książki fantastyczne

Informacja prasowa

Dramatyczne zakończenie bestsellerowej według "New York Times" trylogii fantasy "Pozaświatowcy".

w pogoni za proroctwem, okładka

Jason i Rachel nie urodzili się w Lyrianie ani tam nie dorastali. Jednakże po wszystkich bitwach i porażkach, triumfach i przygodach, a przede wszystkim przyjaźniach nawiązanych w tym fantastycznym świecie, Lyrian stał się dla nich domem w stopniu, jakiego nigdy sobie nie wyobrażali.

Teraz więc, uzbrojeni w proroctwo wygłoszone przez umierającą wyrocznię, wyruszają w dwie oddzielne misje, każde w towarzystwie odważnych i potężnych sojuszników. Wiedzą, że szanse na sukces są niewielkie. Są jednak wreszcie gotowi stać się bohaterami, których Lyrian potrzebuje. Bez względu na cenę.

Wasteland 2

Betatesty "Wasteland 2" już wkrótce!

Dodał: , · Komentarzy: 0

A dokładniej w październiku. I nie dla wszystkich, tylko dla tych, którzy w czasie zbiórki zainwestowali co najmniej dwadzieścia dolarów dodatkowo, za co zostali wynagrodzeni możliwością wzięcia udział we wspomnianych testach. Cóż, teoretycznie jeszcze da się wesprzeć grę portfelem, a tym samym wciąż można "załapać się" na betatest.

wasteland 2, logo

Powyższe informacje zostały wspomniane niejako przy okazji nowego, dużego uaktualnienia związanego z "Tormentem". Twórcy z inXile przypomnieli również o najnowszym (datowany na 28 sierpnia, pisał o nim szerzej krzyslewy) gameplay'u "Wasteland 2". Możecie go obejrzeć w rozwiniętej części newsa.

Torment: Tides of Numenera

Po długiej wakacyjnej przerwie twórcy "Tormenta" znów dali o sobie znać. Przez ten czas doszło do wydarzenia, o którym warto wspomnieć. Mianowicie, legendarny projektant, Monte Cook (min. główny twórca trzeciej edycji D&D) opublikował system RPG – "Numenera" – którego "Torment" jest komputerową adaptacją.

torment tides of numenera, logo

Nie to jednak jest wiodącym tematem powakacyjnego uaktualnienia, zresztą trudno o taki, bo nowych informacji jest w bród. Dziś zaś zajmiemy się:

Książki fantastyczne

Miasto kości na Game Exe!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Kolejna recenzja fantastycznej pozycji wydawnictwa MAG dotyczy "Miasta kości". Film obecnie jest emitowany w kinach – ale wcześniej może lepiej zapoznać się z książkowym pierwowzorem? Odpowiedź na to pytanie poznacie, czytając mój artykuł.

miasto kości

„Miastem kości” zainteresowałem się, oglądając zwiastun jej ekranizacji. Jest to świetny dowód na to, że filmy przyczyniają się do wzrostu popularności książek, na bazie których powstają. Odstraszały mnie jedynie dwie rzeczy – widniejące na okładce słowa polecenia Stephanie Meyer, autorki „Zmierzchu”, które mogły przyczynić się do interpretacji powieści Cassandry Clare jako początek nowej serii dla nastolatek. Odstraszające okazały się również opinie w Internecie, w znacznej większości należące do przedstawicielek płci pięknej... Czy więc reszta nie ma czego szukać w „Mieście kości”? Postanowiłem to sprawdzić, ponieważ zawsze lubię eksperymentować z nowymi książkami. „Wilczy trop” był strzałem w dziesiątkę, więc może i tym razem uda mi się trafić na dobrą pozycję?

Czytaj dalej...

Pathfinder

PS: The Stolen Heir

Dodał: , · Komentarzy: 0
pathfinder, okładka

Konflikty zbrojne zawsze wymagają ogromnych poświęceń. Poza rozlewem drogocennej krwi, dochodzi także do ogromnych nakładów finansowych. Aktywna działalność Społeczności Pathfinder w kolejną krucjatę przeciwko otchłannemu pomiotowi spowodowała, że skarbce organizacji zaczęły świecić pustkami. Choć Decemwirat ma swoje sposoby, by otworzyć kiesy możnych, to jednak nie są oni już aż tak skorzy do dzielenia się swoim bogactwem, zwłaszcza że również ich zasoby zaczęły dynamicznie się kurczyć.

Konwenty

Falkon Atakuje Konkursami!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Informacja prasowa

Festiwal Fantastyki Falkon to 600 różnych atrakcji. Wśród nich już teraz warto wspomnieć o czterech dużych konkursach: Drużynowych Mistrzostwach Gier Planszowych, Larpach Najwyższych Lotów, NEЯDZIE – konkursie dla graczy oraz Konkursie Odlotowych Strojów KOSplay, które odbędą się podczas 14. edycji Festiwalu Fantastyki Falkon w dniach 8-11 listopada.

falkon 2013, logo
Thief

Informacja prasowa

25.09.2013, Warszawa – Square Enix® oraz Eidos-Montréal™, utytułowani twórcy wielokrotnie nagradzanej gry "Deus Ex: Bunt Ludzkości" ogłosili dziś "Włamanie do banku", ekskluzywny dodatek do zamówień przedpremierowych gry "Thief™". Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dodatkowa misja będzie też dostępna w polskiej przedsprzedaży.

thief, włamanie do banku
Wczytywanie...