dziki_lad

Wydanie książek z Warhammera wstrzymane

1 minuta czytania

Sympatycy Warhammera mają prawo czuć się zawiedzeni. Na oficjalnej stronie Fabryki Słów możemy przeczytać lakoniczne oświadczenie, które nie pozostawia złudzeń – współpraca z Black Library została zakończona. Fabryka nie będzie mogła dalej wydawać powieści, osadzonych w tym uniwersum.

warhammer

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem zapytania dla kolejnych książek z Warhammera. Czytelnicy wciąż zasypywali fanpejdża Fabryki Słów pytaniami, dotyczącymi wydania następnych części. Trzeba przyznać, że seria o Horusie cieszyła się sporą popularnością, dlatego wiadomość i zakończeniu współpracy z Black Library należy do jednych z najgorszych tego dnia, a nawet tygodnia czy miesiąca. Jednak jak donoszą nieoficjalne źródła, wycofane zostały licencje z wszystkich państw wydających ich książki; nie jesteśmy więc, jak to zwykle bywa, niechlubnym wyjątkiem na arenie międzynarodowej. Oto treść wiadomości:

warhammer

GW Publishing does not produce any foreign language editions under license and we have reached the strategic decision that Black Library should adopt this policy meaning any translations of Black Library novels should be done in-house rather than under a license agreement. However we are for now not planning to translate and publish Polish novels. This is by no means reflection on your publications as we have made the same strategic decision for all Black Library licencees globally. I would like to thank you on behalf of Black Library for the business we have done together.

Dotychczas wydane książki również będą musiały zniknąć z księgarń.

Jakie odczucia macie w związku z tym wydarzeniem? Wrzeszczycie wniebogłosy i zwijacie się do pozycji płodowej, czy też Warhammer jest wam totalnie obojętny?

Komentarze

0
·
Smutna wiadomość Co prawda mam za sobą dopiero pierwszy tom serii, "Czas Horusa", ale przyznam, że bardzo mi się on spodobał i w przyszłości zamierzałem sięgnąć po następne.
0
·
Jestem zniesmaczony. Co prawda teraz mam w mieszkaniu wszystkie tomy z herezji wydane w oryginale przez BL, ale to tylko udowadnia, że GW i BL ssie i klienta ma w dupie.
0
·
Dlaczego oni w ogóle podjęli taką decyzję? Dlaczego nie podoba im się że są oficjalne tłumaczenia?
0
·
Bo to Games Workshop. Firma, która pozywa fanów za robienie fanowskiego contentu do Warhammera.
0
·
Przykre te słowa pomimo, że swe przygody z Warhammerem niedawno zacząłem i dopiero wciągam się w ten mroczny świat.
0
·
Bardzo chu&^#a wiadomość.
Czyli na resztę Herezji mogę się nie doczekać?
0
·

Cytat

Wrzeszczycie wniebogłosy i zwijacie się do pozycji płodowej, czy też Warhammer jest wam totalnie obojętny?


Książki (opowiadania itp.) z Warhammera mnie nie obchodzą, ale Warhamer nie jest mi obojętny, co za irona .
0
·
Tak jak i Warhammer Online się kończy
0
·
Co za chciwe zadufane w sobie Fiu... Kurdę sami nie ruszą a innym nie pozwolą Ta firma wydaje zajebiste uniwersum ale ich polityka ssie po całości Nic tylko KASA KASA i pozwy o wszystko jak o to że babka w książce jednej użyła słowo Space marine. rany ciekawe czy chociaż zasrańcy pozwolą kodeksy przetłumaczyć.
0
·


It's not over... until I say it's over.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...