Mass Effect 2: Przybycie

„Arrival” – czwarty screen

Dodał: , · Komentarzy: 3

Nowy obrazek i kolejne cyfry...

mass effect 2, arrival, dlc

Ok, miło BioWare. Każdy już chyba załapał co chcieliście osiągnąć, więc po co to dalej ciągnąć jak nieśmieszny kawał? Dajcie ten zwiastun i datę premiery, a rozejdziemy się zadowoleni, oczekując na ostatni dodatek. Jeszcze trochę styczności z tego typu marketingiem, a może być już z tym różnie.

Mythos

Wszystko dobre, co się krwawo kończy!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Żądni krwi fani Mythos już dziś powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 28 kwietnia – i to najlepiej krwistoczerwonym markerem. Zapowiada się niezła rzeźnia, bowiem właśnie na ten dzień zaplanowano oficjalną premierę Mythos! Wydawca gry, firma Frogster, oficjalnie potwierdziła, że pierwszy na świecie Hack´n´Slash MMO, zostanie opublikowany 28 kwietnia 2011 roku.

Gra o tron

Kto zagra o tron? – część druga

Dodał: , · Komentarzy: 0

Premiera „Gry o tron” już za miesiąc i czas rozpocząć ostateczne odliczanie. Stacja HBO na dobre ruszyła z kampanią marketingową swojego najnowszego dziecka, co może tylko cieszyć nas – pasjonatów mrocznej fantastyki, dworskich intryg i politycznych ciosów w plecy.

jaime lannister, gra o tron

Zgodnie ze wszelkim zasadami rozumowania dedukcyjnego, najpierw poznaliśmy najbardziej wpływowe rody w całym Westeros, które zmierzą się ze sobą w walce o legendarny Żelazny Tron. Dziś przyszedł czas na dogłębne poznanie ich przedstawicieli – ludzi nieobliczalnych i pełnych kontrastów. George R. R. Martin stworzył jednych z najbardziej pełnokrwistych i najlepiej zarysowanych bohaterów w całej fantastyce, w „Pieśni Lodu i Ognia” praktycznie każda kreacja prosi się o aplauz (nawet tak irytująca jak Sansa i Catelyn). Czy to, co zdołano po mistrzowsku przedstawić na kartach książki, tę niezaprzeczalną magię oraz kunszt, udało się przenieść na szklany ekran? Przekonajmy się.

Mass Effect 2: Przybycie

„Arrival” – trzeci screen

Dodał: , · Komentarzy: 13

Dobra, miał być nowy screen z dodatku „Arrival”, to jest. Publika szaleje?

mass effect 2, arrival, dlc

Generalnie powinienem napisać więcej niż dwa zdania o tym, bo tak wypada i tego wymaga elementarny szacunek dla czytelnika. Tym razem jednak zgłaszam stanowcze veto, motyla noga! To robi się już zwyczajnie żenujące, bo nie wiem, jakim trzeba być fanatycznym pasjonatem „Mass Effect 2”, aby podniecać się obrazkiem przedstawiającym najzwyklejszy budynek! Chyba, że to jest jakieś „magiczne oko” i jak się człowiek dobrze przypatrzy, to ukaże mu się Tali bez skafandra.

Gra o tron

Kto zagra o tron?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Nadchodzi zima, lodowate wichry wieją jednak z zachodu…

Zimowa i mroczna aura jak ulał pasuje do dzisiejszej, obszernej aktualizacji „Gry o tron”. Stacja HBO przygotowała dla nas mnóstwo świeżego i frapującego materiału, bogatego w nowe sceny oraz, o ile ktoś nie miał przyjemności poznać powieści, smakowite fakty dotyczące świata Westeros.

gra o trongra o trongra o tron

Historia Siedmiu Królestw to osiem tysięcy lat historii, zapisanej widmem wojen i katastrofy wiszącej nad ludźmi. Lata pokoju, które przyniosło najdłuższe lato w dziejach krainy oraz obalenie szalonego tyrana Aerysa Targaryena, mijają bezpowrotnie i nie da się powstrzymać nieuniknionego – możnowładcy zaczynają grę o Królewską Przystań, w której mieści się legendarny Żelazny Tron.

Gry planszowe i karciane

Informacja prasowa

labyrinth

Rzadkością jest, aby w Polsce powstawały dopracowane i przemyślane gry planszowe. Wydawnictwo Let’s Play od 2 lat szlifowało pomysł na Labyrinth: The Paths of Destiny , która bez wątpienia przyciągnie wzrok swoją imponującą grafiką, różnorodnością postaci oraz umiejscowieniem akcji w czasach starożytnych.

W grze wcielasz się w jednego ze Śmiałków, który przybył do Królestwa labiryntu. Przez swoje zachowanie naraziłeś się Władcy, który umieścił cie w pradawnym labiryncie. Nie jesteś w nim sam, w korytarzach są twoi przeciwnicy, a na dodatek wyjścia strzeże stary Golem. Tylko jeden z graczy może stać się Wybrańcem i ocalić swoje życie.

Gra jest przygodą intelektualną w której, musisz zdecydować – jak powinny iść ścieżki labiryntu, jak ominąć pułapki , a przede wszystkim jak odebrać klucz swojemu przeciwnikowi.

Rozbudzająca wyobraźnie, w której to gracze tworzą labirynt, wybierają umiejscowienie pułapek oraz posiadają sekretne umiejętności. Przygodowo-strategiczna, trochę wredna, ale i zaskakująca. Jej dynamiczność oraz balans zapada w pamięci na dłużej.

Na taką grę czekaliśmy długo. Tą produkcją będą zainteresowani koneserzy, jak i nowicjusze gier planszowych.

Premiera gry już w kwietniu!

Ewelina Goczling

Dragon Age II

Sukces Dragon Age II w Polsce

Dodał: , · Komentarzy: 13

Informacja prasowa

W weekend premierowy grę zakupiło o 50% więcej fanów niż Dragon Age Początek!

Miło nam poinformować, iż w weekend premierowy grze Dragon Age II udało się poprawić wynik ustanowiony przez jej poprzedniczkę i pokonać Dragon Age: Początek pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy. Nowe dzieło twórców takich przebojów, jak Baldur’s Gate czy Mass Effect znalazło w naszym kraju już ponad 10.000 nabywców.

O bardzo dużej popularności nowej produkcji kanadyjskiego studia BioWare świadczy między innymi pierwsze miejsce na „topce” salonów sieci empik, w których Dragon Age II był w ubiegłym tygodniu najlepiej sprzedającą się grą na PC, PS3 i Xbox 360.

Dragon Age II zbiera bardzo wysokie oceny zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach traktujących o grach komputerowych.

Pyrkon 2011

Magic: the Gathering na Pyrkonie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Jak co roku Pyrkon oferuje moc atrakcji dla wszystkich graczy Magica, zarówno zaawansowanych jak i początkujących. Najważniejszy turniej to oczywiście sobotnie kwalifikacje na Mistrzostwa Polski, na których będzie można wygrać osiem zaproszeń na tę imprezę oraz wysokie nagrody pieniężne. Również w sobotę, gracze myślący o profesjonalniej karierze, będą mogli zmierzyć się w turnieju oferującym zaproszenie do japońskiego miasta Nagoya gdzie odbędzie się turniej z cyklu Pro Tour z pulą nagród ponad 100.000 dolarów! W całej Polsce odbywają się tylko 3 takie turnieje! Poza turniejami kwalifikacyjnymi na Pyrkonie będzie można powalczyć o tak zwane "bye" – są to darmowe punkty na dużych europejskich imprezach – Grand Prix w Londynie oraz Bazaar of Moxen w Annecy we Francji, znacząco zwiększają one szanse na zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach.

Oczywiście, również gracze zaczynający swoją przygodę z Magiciem oraz osoby traktujące grę jako zabawę znajdą dostosowane dla nich atrakcje – niedzielny turniej dla początkujących z dużą pulą nagród, turniej w formacie Commander (EDH) oraz drafty odbywające się każdego dnia konwentu.

Neuroshima

Nowy dodatek do Neuroshimy!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

Na stronie wydawnictwa Portal pojawiła się zapowiedz #18 dodatku do gry Neuroshima RPG, który został zatytułowany Prawo i Sprawiedliwość.

neuroshima

Dodatek poświęcony jest zagadnieniom związanym z bezprawiem i ściganiem przestępców w post apokaliptycznym świecie Neuroshimy.

Krotka prezentacja zawartości dodatku znajduje się na specjalnej stronie Wydawnictwa Portal.

Wczytywanie...