Labyrinth: The Paths of Destiny już w kwietniu!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

labyrinth

Rzadkością jest, aby w Polsce powstawały dopracowane i przemyślane gry planszowe. Wydawnictwo Let’s Play od 2 lat szlifowało pomysł na Labyrinth: The Paths of Destiny , która bez wątpienia przyciągnie wzrok swoją imponującą grafiką, różnorodnością postaci oraz umiejscowieniem akcji w czasach starożytnych.

W grze wcielasz się w jednego ze Śmiałków, który przybył do Królestwa labiryntu. Przez swoje zachowanie naraziłeś się Władcy, który umieścił cie w pradawnym labiryncie. Nie jesteś w nim sam, w korytarzach są twoi przeciwnicy, a na dodatek wyjścia strzeże stary Golem. Tylko jeden z graczy może stać się Wybrańcem i ocalić swoje życie.

Gra jest przygodą intelektualną w której, musisz zdecydować – jak powinny iść ścieżki labiryntu, jak ominąć pułapki , a przede wszystkim jak odebrać klucz swojemu przeciwnikowi.

Rozbudzająca wyobraźnie, w której to gracze tworzą labirynt, wybierają umiejscowienie pułapek oraz posiadają sekretne umiejętności. Przygodowo-strategiczna, trochę wredna, ale i zaskakująca. Jej dynamiczność oraz balans zapada w pamięci na dłużej.

Na taką grę czekaliśmy długo. Tą produkcją będą zainteresowani koneserzy, jak i nowicjusze gier planszowych.

Premiera gry już w kwietniu!

Ewelina Goczling

Komentarze

0
·
A gdzie można ją kupić ?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...