Karos Online

PvP w Karos Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Pojawiły się kolejne informacje o grze MMO Karos Online. Tym razem dowiadujemy się kilku szczegółów o rozgrywce PvP (Gracz na Gracza), która jest ważną częścią tejże produkcji. PvP będzie ściśle związane z systemem ekonomicznym oraz będzie znakomitym polem do popisu dla tych, którzy uwielbiają bić się z innymi graczami.

Oprócz standardowych bitew między gildiami i przymierzami oraz oblężeń zamków w grze pojawi się tryb walki o kopalnię. Owych kopalni będzie kilka i co tydzień będą odbywały się bitwy o kontrolę nad nimi. Zwycięska gildia będzie oczywiście czerpała znaczne profity z posiadania owej kopalni. Będzie też mogła ustalić termin kolejnej bitwy o jej posiadanie.

Więcej informacji o grze znajdziecie na oficjalnej stronie.

Konwenty

Bachanalia Games Room

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wycinek z Ad Astra Journal of Archaeology:

„Aby umilić państwu pobyt na naszym sympozjum przygotowaliśmy „pokój gier” w którym dostępnych będzie ok. 100 tytułów rozmaitych gier planszowych. Nasza obsługa chętnie zaprezentuję każdą grę i jej zasady. Co godzinę zaś będą odbywać się konkursy i turniej mające charakter eliminacji do finałowych rozgrywek odbywających się wieczorami. Oto tytuły gier w które zostaną rozegrane turnieje: Jungle Speed, Osadnicy z Catanu, Carcassonne,Turniej Munchkin ,Neuroshima Hex, Magia i Miecz.”

Risen

Osiągnięcia w grze Risen

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Piranha Bytes oraz firma Deep Silver ujawniły listę Achievementów, jakie gracze będą mogli zdobyć w czasie długich rozgrywek w Risena – jednego z bardziej oczekiwanych cRPG'ów tego roku.

Posiadacze pecetów i konsol Xbox 360 będą mogli zdobyć łącznie 50 osiągnięć, które razem będą warte 1000 punktów GS. Zainteresowani znajdą listę pod tym adresem.

Game Exe

Zakończyliśmy IV serię Konkursów Wiedzy

Dodał: , · Komentarzy: 21

Pragnę uroczyście poinformować, że równo o północy, z 31 sierpnia na 1 września, zakończona została, trwająca od 11 maja, IV seria Konkursów Wiedzy. Ponad trzy miesiące na naszym forum, na dwudziestu frontach, toczyły się zacięte, krwawe boje. Mowa tu o konkursach na temat hitów pokroju Baldur's Gate, Gothica, Mass Effect, Wiedźmina czy Władcy Pierścieni. Wielu użytkowników raz po raz zasypywało się coraz to trudniejszymi pytaniami, by koniec końców okazać się tym najlepszym. Prócz fantastycznej zabawy i wielu emocji, dla zwycięzców przygotowaliśmy coś jeszcze – dwadzieścia nagród rzeczowych, ufundowanych przez wydawnictwa Nasza Księgarnia i Fabryka Słów oraz firmę EA Polska. Sprawdź, czy wygrałeś...

Książki fantastyczne

Powrót "Zwiadowców" – zapowiedź Jaguara

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Miło nam poinformować, że w odpowiedzi na liczne pytania czytelników, przyspieszyliśmy cykl wydawniczy serii "Zwiadowcy" Johna Flanagana. Pierwsze dwa tomy serii: "Ruiny Gorlanu" oraz "Płonący most" zyskały sobie szerokie grono czytelników i znalazły się na topce EMPIKu. Cykl o mistrzu Halcie i jego uczniu Willu już od ponad 30 tygodni okupuje listę bestsellerów "New York Timesa" i zapowiada się, że niebawem przebije przesławnego "Eragona" Christophera Paoliniego.

Trzeci tom serii zatytułowany "Ziemia skuta lodem" ukaże się już 23 września, kolejny – pod koniec października. Miło nam poinformować, że patronat medialny nad kolejnymi przygodami Zwiadowców objęła również Telewizja Polska.

Game Exe

Podsumowanie sierpnia

Dodał: , · Komentarzy: 5

Wrzesień to, jakby nie patrzeć, miesiąc dość smutny, kojarzący się jednoznacznie z krańcem czegoś miłego i powrotem do szarej rzeczywistości. To czas równoznaczny z końcem wakacji (przynajmniej dla niektórych), błogiego leniuchowania i przygód. To również pożegnalne dni lata, czyli możliwość spędzenia ostatnich pięknych chwil, ze słoneczną pogodą i dodatnimi temperaturami przyjemnie grzejącymi nasze podniebienia. Dlatego warto po męczącym dniu w szkole lub w pracy nie zasiadać od razu przed komputerem, tylko cieszyć się ostatnimi wspaniałymi momentami lata, bo potem pozostaną już tylko wspomnienia.

Dobra, to była jedna z najbardziej żałosnych prób zawiązania akcji od czasu czwartej części „Terminatora”. Nie boje się tego napisać, bo tylko prawdziwy mężczyzna nie boi się przyznać do błędu… (przy okazji zaznaczę, że nie jestem męskim szowinistą, to pomówienia Drogie Panie!) Czas kończyć ten wstęp i wgryźć się głębiej w fakty, jakie zaserwował nam ten miesiąc.

FOnline: 2238
fonline: 2238, polonizacja

Jeżeli nie macie pojęcia co to za „dziwne krzaczki” w tytule tej informacji, a od kilku dni odkrywacie (czy to z przyjaciółmi, czy to samotnie) świat postapokaliptycznego MMO FOnline: 2238, to zapewne ucieszy Was wieść o ogłoszeniu ciekawej inicjatywy w związku z tą grą. Mianowicie grupka pasjonatów, na czele z niejakim BeFem, postanowiła zakasać rękawy i wziąć się za kompleksowe przetłumaczenie produkcji na nasz rodzimy język.

"Ogłaszamy oficjalnie nabór osób, które będą mogły pomóc w polonizacji FOnline: 2238... Wszystkich chętnych prosimy o udzielanie się w tym wątku. Roboty jest sporo, a chętnych, jak na razie mało, więc zachęcam wszystkich do pomocy, ponieważ chodzi tu o polonizację nieoficjalnego Fallouta Online. Warto by się postarać, aby każdy z nas mógł zagrać w ten tytuł, w rodzimym języku."BeF, pomysłodawca inicjatywy.

Pomysł zacny, ambitny, ale niestety trudny do zrealizowania. Jak zostało wspomniane, roboty jest dużo, a robotników jak na lekarstwo. Dlatego projekt wymaga Twojej pomocy! Kochasz Fallouta i postapokaliptyczne klimaty? Szczycisz się znajomością języka angielskiego lub rosyjskiego? A może umiesz znakomicie się posługiwać naszym rodzimym językiem i tajemnice interpunkcji oraz gramatyki nie stanowią dla Ciebie żadnego wyzwania? Zatem czym prędzej zawitaj pod ten adres i zgłoś swoją kandydaturę!

Falkon 2009

Informacja prasowa

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Bachanaliami Fantastycznymi, które odbędą się w dniach 18 – 20 września w Zielonej Górze. Każdy uczestnik Bachanaliów, który okaże przy akredytacji na Falkonie informator zielonogórskiego konwentu, otrzyma zniżkę 20% na wjazd na lubelską imprezę oraz pysznego czekoladowego batonika.

konwent, fantastyka, falkon, bachanalia, lublin, zielona góra

Poza tym prezentujemy Wam falkonowe tapety, którymi możecie przystroić swój pulpit.

Przypominamy, że tegoroczny dziesiąty Falkon odbędzie się w dniach 13 – 15 listopada, oczywiście w Lublinie. Przyjedź koniecznie, bo niegrzecznie jest nie pojawić się na urodzinach...

Porytkon 3 1/3

Informacja prasowa

Ruszyły zapisy na cosplay na Porytkonie 3 1/3. W tym roku będzie on nietypowy. Zgodnie z tradycją i celami Porytkonu, łączyć będzie fanów mangi i fantastyki – dlatego oprócz postaci z anime czy japońskich gier mogą w nim wziąć udział także osoby w kostiumach z książek, filmów, gier i seriali fantastycznych.

W Internecie działa już formularz rejestracyjny, gdzie każdy chętny może się zapisać. Aby to zrobić, wejdź tutaj.

Ponadto na Youtube pojawił się trailer, reklamujący Porytkon 3 1/3. Można go obejrzeć pod tym adresem.

Wczytywanie...