Diablo III

Znikanie krwi i zwłok w Diablo III

Dodał: , · Komentarzy: 4

Fora internetowe nadal pozostają cennym źródłem informacji. Użytkownik kryjący się za nickiem Bashiok wyjawił kilka ciekawostek odnośnie gry. Chodzi tu przede wszystkim o sprawę znikania zwłok i pozostawania krwi po zabitych potworach. Dotąd miały one po prostu znikać, ale zapewniono, iż pozostaną po nich ślady jeszcze przez parę chwil po samej walce. Rzecz jasna gdy będzie ich dużo w jednym miejscu zaczną znikać wpierw te najstarsze, ale lepsze to niż automatyczna ich "dezintegracja".

Wiedźmin

Wiedźmin Update z kilkudniowym poślizgiem

Dodał: , · Komentarzy: 2

Firma CD-Projekt ze smutkiem poinformowała, iż pudełkowa wersja wiedźmińskiej aktualizacji nie pojawi się w dniu premiery Edycji Rozszerzonej. O czasie pojawi się tylko pełny pakiet (zawierający podstawkę, jak i dodatki do niej) oraz uaktualnienie elektroniczne (do pobrania za darmo na oficjalnej stronie gry). Oznacza to, że posiadający już produkcje i pozbawieni szybkiego łącza internetowego fani, będą musieli obejść się smakiem. Na ile? Wedle obietnic dystrybutora "Wiedźmin Update", ma trafić na półki sklepowe już w przyszłym tygodniu. Przyczyna tego tkwi w konieczności ponownego wytłoczenia płyt z aktualizacjami.

Cóż można stwierdzić... tradycja rzecz święta ;)

Książki fantastyczne

Zachowaj się jak porządny czytelnik!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dział książkowy powiększył się o recenzję antologii „Zachowuj się jak porządny trup”, wydanej przez Fabrykę Słów i objętej patronatem GameExe.pl. Zachęcamy do czytania!

Przez długi czas nasi południowi sąsiedzi kojarzyli mi się głównie z górami, zdrowym podejściem do religii, tanimi zakupami i wyśmienitymi alkoholami. Po lekturze wydanych w Polsce książek autorstwa Miroslava Žambocha do starych skojarzeń doszło nowe – bardzo dobra fantastyka. Toteż z niecierpliwością czekałem na zbiór opowiadań „Zachowuj się jak porządny trup”, aby zapoznać się z innymi południowymi twórcami. Nie zawiodłem się z jednym, małym wyjątkiem, o którym za moment.

Czytaj recenzję

Czasopisma

Dzisiejszego dnia do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafił najnowszy, październikowy numer pisma Click! W tym miesiącu znajdziemy w nim smakowity kąsek dla fanów rąbania i siekania, pełną wersję gry rodem z Rosji – Dawn of Magic. Co prawda produkcja została dosyć chłodno przyjęta przez światowe media, jednakże idealnie powinna się nadać jaki zapychacz czasu przed premierą drugiej części Sacred. Z resztą jak zawsze warto sobie wyrobić osobne zdanie na temat gry, gdyż może to niedoceniana perełka?

Okładka Click! 10/08

Na DVD pełne wersje:

  • Chrome: SpecForce.
  • Dawn of Magic.
  • Paradise.

Hity numeru:

  • Zapowiedzi: Arcania: A Gothic Tale, Sacred 2, Warhammer 40,000: Dawn of War II.
  • Recenzje: King’s Bounty: Legenda, S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, FIFA 09.
  • Reedycje, gry dla dzieci, technologie.

106 stron, DVD 9 GB, cena 8,50 zł.

Wiedźmin

Serwis Gametrailers opublikował kolejny gameplay prosto z Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin. Po filmikach pokazujących usprawnienia w stosunku do różnicowania postaci oraz animacji i gestów, przyszedł czas na przedstawienie kolejnej z bardzo ważnych poprawek – mianowicie zmian w systemie ekwipunku oraz interfejsie użytkownika. Koniec nieładu w wiedźmińskim plecaku? Przekonajcie się sami wchodząc pod ten adres.

Twórcy gry postanowili nam także przedstawić pokrótce fabułę jednej z nowych przygód, która pojawi się w Edycji Rozszerzonej. Nosi ona nazwę "Cena neutralności":

Tabula Rasa

Weekendowy event w Tabula Rasa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na ten weekend w Richard Gariott's Tabula Rasa przygotowano kolejny event, który jak zwykle zmusi graczy do odrobiny wysiłku.

Na serwerze Cassiopeia stoczymy kilka walk, nie zabraknie także zabawy w Friday Night Fights Roundup. Zainteresowanych zapraszam po szczegóły tutaj.

Champions Online

Champions Online – spytaj Cryptic

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy Champions Online bardzo cenią sobie środowisko graczy – w końcu to dla nich tworzą swoją grę. Chcąc poprawić jeszcze te relacje pojawiła się inicjatywa Ask Cryptic – fani mogli zadawać pytania odnośnie gry, sterowania czy mocy bohaterów. Pytania jak i odpowiedzi udostępniono na stronie głównej gry, dzięki czemu wiele wątpliwości zostało rozwianych, zaś sugestie graczy w wypowiedziach na forum mogą pomóc twórcą trafić w szerszy krąg odbiorców.

Zainteresowani tym tematem koniecznie muszą zajrzeć tutaj.

Wczytywanie...