Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan – niższy abonament

Dodał: , · Komentarzy: 2

Dzisiejszego dnia pogłoski na temat niższych krajowych opłat abonamentowych, za rozgrywkę w świecie Age of Conan zostały potwierdzone. Firma CD-Projekt, dystrybutor gry na terenie całej Polski, oświadczyła iż negocjacje z Funcom poszły wybitnie po ich myśli i udało się im wytargować cenę przystępną dla wątłego portfela polskiego gracza. Kwota jaką będziemy musieli uiścić za możliwość wstępu do krain rodem z książek Roberta Howarda, to bagatela 29,99 zł.

Haracz ten pozwoli na zalogowanie się na polskie, w pełni zlokalizowane serwery gry, które zostaną uruchomione w momencie, gdy gra trafi wreszcie na sklepowe półki w rodzimej wersji językowej (2 października). Jak to oczywiście bywa w tego typu produkcjach, przy zakupie produkcji mamy w promocji 30 dni rozrywki za darmo. Każdy kolejny miesiąc, będzie wymagał już wyżej wymienionej opłaty.

"Negocjowaliśmy z Funcomem od października 2007 roku. Nietrudno się domyślić, że rozmowy o prawie dwukrotnie niższym abonamencie dla Polaków, nie zaczęły się od entuzjastycznego "Hurra, tak właśnie zróbmy!"z ich strony. To był długi proces przekonywania, pokazywania istniejących uwarunkowań, rozwiązań, statystyk oraz szerokich horyzontów, które taka stawka abonamentu przed nami roztacza. Jeśli uda nam się przekonać rodaków, że warto grać w gry MMO, a ich aspekt socjalny jest niespotykany nigdzie indziej i sam w sobie fantastyczny, to taką zmianę mentalności graczy uznamy za sukces"Kamil Ruszkowski CD-Projekt.

Wciąż pod znakiem zapytania pozostaje kwestia formy płatności, jaką będzie można opłacić abonament. Dystrybutor obiecał, iż informacja na ten temat pojawi się w najbliższym czasie. Na koniec pozostaje nam zadać sobie pytanie – czy warto ? Bo okazja, póki co jest więcej niż kusząca.

Fable 2

Fable II – informacji kilka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod koniec lipca Peter Molyneux informował, że programiści Lionheadu muszą uporać się ze sporą ilością błędów, których liczba sięgała wtedy 2 tysięcy.

W ostatnich dniach Sam Van Tilburgh poinformował na łamach Kotaku, że "jeden czy dwa błędy dzielą nas od osiągnięcia statusu gold."

Po zaprezentowaniu gry na tegorocznych targach Penny Arcade, Peter Molyneux stwierdził, że Fable 2 to jego najlepsza produkcja, a sam oceniłby ją na 9 w skali od 1 do 10.

"Wygląd jest wspaniały, interfejs jest fantastyczny. To gra z gatunku role playing, ale gdzie są wszystkie pier***one ikony? Czy Wasze ekrany nie powinny być przytłoczone mini-mapami i innymi tego typu rzeczami? Nie w naszym przypadku." – dodał na koniec.

Inne

1+1 = ...4 ?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie, to nie pomyłka. Nowa promocja Cenegi Poland zakłada, iż kupując dwie gry z serii "Kolekcja klasyki" kolejne dwa egzemplarze otrzymamy... całkiem za darmo! Cała akcja rozpocznie się 5 września i potrwa do 30 tego samego miesiąca. Wśród tytułów znajdziemy: The Bard's Tale, Dungeon Siege: Legends of Aranna czy Sacred Plus lub w wersji Gold. Oczywiście lista tytułów jest znacznie szersza, tak więc zapraszam do zapoznania się z nią tutaj.

Fallout 3

Fallout 3 – premierowa wersja bez edytora

Dodał: , · Komentarzy: 1

Serwis Joystiq opublikował wywiad z Toddem Howardem (producent wykonawczy Bethesda Softworks), który miał miejsce podczas tegorocznych targów Penny Arcade Expo. Wygląda na to, że premierowa wersja Fallout 3, będzie pozbawiona zestawu narzędzi do tworzenia modów. Howard wytłumaczył, iż ekipa pracująca nad grą ma i tak już nadmiar roboty do wykonania, więc dodatkowa aplikacja, która będzie równocześnie przyjazna w obsłudze jak i kompatybilna z grą, jest ponad ich wątłe siły. Pracownik Bethesdy nie wykluczył jednakże, iż takowy program pojawi się niedługo po premierze produkcji.

Fallout 3 trafi na półki sklepowe w Europie już 31 października.

Wczytywanie...