Fable 2

Fable 2 nie taki idealny

Dodał: , · Komentarzy: 0

To żadna pomyłka przy tytule newsa. Peter Molyneux przyznał w wywiadzie dla serwisu computerandvideogames.com, że Fable II nie będzie idealną grą!

"Uważam, że synchronizacja ruchu ust z głosem jest kiepska, wiecie, jakość animacji jest zaniżona, w sumie bardzo. Myślę, że nawigacja w terenie może być nieco kłopotliwa w pewnych momentach, a pies może... nie zawsze działać jak należy. Ale to jedynie kosmetyczne usterki, nie będziecie się nimi przejmować, to są problemy techniczne i chciałbym, abyśmy mieli więcej czasu na doszlifowanie każdej najmniejszej cząstki gry."

No i pojawia się kolejne pytanie – co skłoniło Molyneuxa do ujawnienia tych błędów ;)

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

WotLK – czyżby 13 listopada?

Dodał: , · Komentarzy: 5

Data wydania najnowszego dodatku do nagradzanego World of Warcraft zdaje się być ściśle chronioną tajemnicą, zaś kolejne doniesienia wciąż okazują się nieprawdziwe. Jak będzie i tym razem?

Jedna z witryn umieściła reklamę World of Warcraft: Wrath of the Lich King. Widzimy na niej wyraźnie: IN STORES 11.13.08. Czyżby zatem tuż przed zimą dane nam było zwiedzić mroźne Northrend?

[Aktualizacja] Informacja została potwierdzona przez pracowników Blizzarda w wydaniu prasowym. Na stronie głównej zaś pojawił się splash, na którym możemy podziwiać pudełko dodatku.

Konwenty

Tylko 5 dni dzieli nas od początku Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki "Katharsis" (20-21 wrzesień), który będzie miał miejsce w Zespole Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach.

Plan konwentu przewiduje:

  • spotkania z gośćmi – w tym z Anną Brzezińską
  • LARP-y
  • sesje RPG
  • konkursy
  • turnieje
  • gry karciane i bitewne

Dodam tylko, iż wstęp jest bezpłatny. Kto do tej pory się nie zdecydował ma jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji. Po szczegółowe informacje odsyłam na stronę główną "Katharsis".

Wiedźmin

Tydzień z Wiedźminem i nowy wpis

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już w najbliższy piątek swoją premierę będzie miała długo wyczekiwana Edycja Rozszerzona Wiedźmina. Twórcy gry dobrze zdają sobie sprawę, jak niecierpliwie fani produkcji czekają na to usprawnienie i w ramach podsycenia apetytów ogłaszają specjalny tydzień, który będzie obfitował w różne smakowite informacje. Tak więc w najbliższych dniach możemy oczekiwać masy materiałów dodatkowych, unikatowych filmów oraz specjalnych wywiadów, które dogłębnie zobrazują nam obraz prac nad Edycją Rozszerzoną. Odliczanie rozpoczęte, nic tylko czekać ;)

Z niekoniecznie innej beczki. Blog jednego z developerów gry powiększył się o zupełnie nowy wpis. Tym razem mamy okazje przekonać się o jasnych stronach pracy w branży, i że tworzenie gier to naprawdę świetna oraz godna pozazdroszczenia zabawa.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan : Hyborian Insider

Dodał: , · Komentarzy: 0

Funcom dostarczył serwisowi MMORPG.com ekskluzywną, anglojęzyczną wersję Hyobrian Insider'a. Znajduje się w nim filmik, gdzie przedstawiono informacje dotyczące wykorzystania efektów DX 10, a co za tym idzie – nowych elementów do gry.

Zainteresowani mogą zapoznać się z wywiadem pod tym adresem.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Circle of Nine to największa polska gildia w Age of Conan: Hyborian Adventures. Zdecydowano się utworzyć oddział CoN także w nadchodzącej Warhammer Online: Age of Reckoning. "Gildia Circle of Nine to gwarancja gry, w dojrzałym, kulturalnym i zmotywowanym towarzystwie kierowanym przez doświadczonych liderów.".

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji na adres: rekrutacja.circleofnine@gmail.com. Jednocześnie wystartuje nowa strona tak gildii Circle of Nine, jak i poświęcona Warhammer Online. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Guild Wars

Podczas GC 2008 odbył się konkurs "Set the Stage". Chodziło w nim o to, by napisać krótki scenariusz do historyjki z dwoma żywymi postaciami z Guild Wars, a potem zaprezentowania jej przed fleszami aparatów na stoisku NcSoft'u podczas konwnentu. Pokazy przedstawień odbywają się codziennie przez jedna godzinę, w tym także 3 scenariusze konkursowe, które wybrał NCSoft.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Wczoraj zakończyły się europejskie beta testy Warhammer Online: Age of Reckoning. Początkowy falstart mógł zniechęcić wiele osób, ale trzeba przyznać, że tym razem się udało prawie idealnie. Nie brakło jednak głosów krytyki, ale przeważają pozytywne opinie. Gracze chwalili sobie świat, zupełnie odmienny od tego w World of Warcraft, klasy postaci oraz dużą dowolność rozgrywki.

Niepocieszonym testerom pozostaje na osłodę mała niespodzianka – w betę będą mogli pograć za darmo jeszcze w siedem dni po premierze.

Wczytywanie...