Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy wyniki ankiety. Pytanie brzmiało: Co sądzisz o GameExe?

Głosowało 351 osób. Zachęcamy do głosowania w nowej ankiecie. Pytanie brzmi: Maj w pełni, ciepło, pięknie....

Wiedźmin

Konkurs "Szkoła Wiedźmińska"

Dodał: , · Komentarzy: 0

W piątek (tj. 23.05) na oficjalnej stronie gry Wiedźmin rozpoczęty został pierwszy etap konkursu pt. "Szkoła Wiedźmińska". Każdy kto chce wziąć w nim udział, musi stworzyć nową przygodę do Wiedźmina o wybranej przez siebie nazwie i samodzielnie wymyślonej fabule z zachowaniem ustalonych zasad i realiów.

Konkurs jest podzielony na pięć etapów, a z każdy z nich będzie kończył się wyłonieniem najlepszej pracy. Następnie trzy najciekawsze przygody zostaną nagrodzone wyjątkowymi i unikatowymi nagrodami.

Po więcej szczegółów odsyłam na oficjalną stronę.

Książki fantastyczne

Recenzja "Potwornego Regimentu"

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Polly nie wiedziała, czy powinna być dumna z tego, że brały ją za chłopca. No owszem, myślała, ciężko pracowałam, żeby wszystko dobrze ustawić. Opanowałam sposób chodzenia, tyle, że naprawdę chyba tylko go opanowałam cha, cha, wymyśliłam to fałszywe golenie, ... od wielu dni nie czyściłam paznokci i nie ukrywam, że w bęknięciach mogę startować z najlepszymi. Czyli naprawdę się starałam. Ale to jednak trochę irytujące, że tak dobrze mi się udało..."

Brzmi ciekawie?

Recenzja tutaj -> KLIK!

Fallout 3

Fallout 3 – preorder

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zamawiając F3 w preorderze w komplecie z grą dostaniemy również plakat (13.5"x19.5") oraz płytkę (w opakowaniu stylizowanym na kopertę płyty winylowej) z 5 wybranymi utworami z soundtracka:

  1. I Dont Want To Set The World On Fire – The Ink Spots
  2. Way Back Home – Bob Crosby
  3. Butcher Pete (part 1) – Roy Brown
  4. Main Title – Inon Zur
  5. Megaton – Inon Zur

Trzy z utworów to przeboje z lat 40', a dwa to dzieła głównego kompozytora oprawy muzycznej gry – Inona Zura.

Fallout 3

Szkoda tylko, że pewnie jeszcze trochę wody upłynie nim taki preorder będzie możliwy w naszym kraju...

Historia pana B.

"Historia Pana B." – trailer

Dodał: , · Komentarzy: 0

Musicie przyznać, że nie często zdarza się żeby wydawnictwa wybierały trailery jako formę reklamy książki. Tym razem jednak Prószyński i S-ka postanowił nas zaskoczyć i przygotował krótki filmik zapowiadający najnowsze dzieło Clive'a Barkera – "Historia Pana B."

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan – garść wieści

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj Funcom poinformował na swojej stronie internetowej, że edycja kolekcjonerska zapowiadana już od stycznia rozeszła się na pniu. Mimo wydania dodatkowych egzemplarzy na chwilę obecną w sklepach nie można już znaleźć żadnych z 111000 (!) egzemplarzy EK. Żeby było ciekawiej okazało się, że pierwszy dzień sprzedaży zamknięto 700 tysiącami zamówień wersji podstawowej. Trzeba przyznać, ze te liczby robią wrażenie. Na chwilę obecną Funcom, zaskoczony taką popularnością, dokupuje serwery, by stanąć na wysokości zadania i móc zapewnić graczom bezproblemową grę. Czyżby nadchodził przełom na rynku MMO?

Game Exe

Pomaturalna aktualizacja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Maj w pełni, pogoda piękna, matury praktycznie za nami… Czas więc na małą aktualizację. Ammon, Dabu, Darnok Smith oraz Tamc w pocie czoła przygotowali dla was cztery poradniki:

  • NwN2 – Kleryk – czyli kurs pierwszej pomocy dla tej profesji w Neverwinter Nights 2 autorstwa Darnoka.
  • Fable – Bestariusz – spis i opis wszystkich potworów, na które natkniecie się w Fable autorstwa Dabu.
  • BG2 – Questy NPC – Tamc przygotował dla was opis wszystkich zadań związanych z towarzyszami w Baldurs Gate 2.
  • Wiedźmin – Lokacje – opis wszystkich lokacji w Wiedźminie wraz ze spisem lokalnej fauny autorstwa Ammona.

Życzymy miłej lektury.

ArcaniA: Gothic 4

IGN otrzymał możliwość ujrzenia na własne oczy jak idą prace nad najnowszą częścią kultowej serii Gothic i wyciągnięcia kilku informacji na jej temat. Co prawda na tym etapie prac niewiele można powiedzieć, jednakże redaktorzy serwisu nie wrócili do nas z pustymi rękoma i ujawnili cześć nowinek jakie przygotowuje dla nas Spellboud.

Pierwszą z nich, jest kolejna już, zmiana nazwy. Nie Genesis lub Arcania, tylko Arcania: A Gothic Tale – tak brzmi pełen tytuł. Jak mówią twórcy sugeruje on położenie większej wagi na magię niż w poprzednich częściach.

World of Warcraft

Aktualizacja FanArt'u

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na blizzardowskiej stronie poświęconej FanArtom, ukazały się kolejne prace. Tym razem możemy podziwiać dwa stwory ze StarCrafta, oraz pracę nieprzedstawiającą Jungle Troll'a. Jego miniaturka znajduje się pod spodem. Zapraszam do przejrzenia tych, jak i nowych fanart'ów.

Great Jungle troll
Wczytywanie...