World of Warcraft: Wrath of the Lich King

The Nexus

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalna strona World of Warcraft: Wrath of the Lich King została zaktualizowana. Pojawiła się na niej informacja o kolejnych nadchodzących podziemiach – The Nexus zlokalizowanych w Borean Tundra. Opis można przeczytać tutaj.

The Nexus ma dzielić się na trzy skrzydła – jedna instancja rajdowa, oraz dwie pięcioosobowe instancje: The Oculus (Lvl 80) i The Nexus (Lvl 71-73).

The Nexus
Age of Conan: Hyborian Adventures

AoC w liczbach

Dodał: , · Komentarzy: 7

Twórcy gry Age of Conan: Hyborian Adventures postanowili zasypać nas dzisiaj liczbami. Zgodnie z tym co mówią:

 • Oficjalna strona AoC odnotowała w tym roku ponad 5 milionów unikalnych odwiedzin z około 200 państw. Tylko w zeszłym tygodniu na stronie zanotowano 725.000 unikalnych odwiedzin.
 • Ponad milion osób zapisało się do betatestów gry. Morten Larssen, wiceprezes działu Sprzedaży i Marketingu w Funcomie, twierdzi, że liczba ta jest być może najwyższą w historii gatunku.
 • Ponad 800.000 graczy zapisało się do newslettera AoC.
 • Ciągle rośnie liczba forumowiczów oraz postów na oficjalnym forum. W zeszłym tygodniu zanotowano ok. 115.000 nowych postów.
 • W serwisie GameSpot.com AoC w ostatnim miesiącu był na pierwszym miejscu gier, o których najchętniej czytają użytkownicy tego serwisu.
 • W serwisie MMORPG.com AoC znajdował się na pierwszym miejscu na liście najbardziej popularnych MMO.
 • AoC znajdował się na ponad 20 okładkach poświęconych grom.

Gra ukaże się w Polsce 23 maja 2008 roku. Czekamy!

Książki fantastyczne

W tej książce mieszka demon!

Dodał: , · Komentarzy: 1

"Historia pana B." to znak długo oczekiwanego powrotu Clive’a Barkera, wielkiego mistrza makabry, do klasycznego horroru. Ta zaskakująca i przewrotna powieść, w której średniowieczny diabeł przemawia wprost do czytelnika – tonem na przemian groźnym i uwodzicielskim – to nigdy niepublikowany pamiętnik, pochodzący jakoby z 1438 roku.

RPGi tekstowe

Sportowa Warszaffka!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sportowa Warszaffka! – pod taką nazwą odbędzie się mini zlot graczy Imperium Smallville & MANCRPG, już 18 maja 2008 w Warszawie. Plan zlotu? Nazwa mówi sama za siebie. Celem jest rekreacyjno-integracyjne spotkanie aktywnych sportowo graczy :)

Zainteresowany? Zapoznaj się z tym tematem.

Inne

Tineya

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od jakiegoś czasu możecie na naszej stronie oglądać button w sekcji "Patronujemy", opatrzonego napisem BWP, co oznacza Bractwo Wiecznego Płomienia reprezentującego powstający świat fantasy – Tineya. Od dziś oficjalnie objęliśmy patronat nad tymże projektem. Wszystkich ciekawskich zapraszam na stronę Tineyi.

Z naszej strony możecie się spodziewać regularnych i najświeższych wiadomości od Bractwa.

ArcaniA: Gothic 4

W końcu nadeszła ta chwila! Dzisiejszego dnia mamy przyjemność przyjrzeć się pierwszym screenom z nadchodzącej, czwartej odsłony Gothic'a. Trzeba przyznać, że rozmaitością to one nie grzeszą – zdecydowana większość przedstawia krajobrazy leśne, a pozostała cześć oręż jakim przyjdzie nam walczyć z wszelakim paskudztwem. Tym niemniej prezentują się naprawdę niczego sobie i powinny ucieszyć oko nawet najbardziej wybrednego gracza. Rzeczone screenshoty znajdziemy pod tym adresem.

Mass Effect

Ostatnio informowaliśmy o dosyć upierdliwym i kontrowersyjnym zabezpieczeniu SecuROM, które miało się pojawić w komputerowej wersji Mass Effect. Jak można było oczekiwać, pomysł spotkał się z olbrzymim niezadowoleniem samych graczy. Widząc jakie emocje stwarza ów program i jakie straty może sprowadzić, firma BioWare oraz EA postanowiły go odrobinę zmienić, tak by stał się bardziej przyjazny dla uczciwych nabywców.

Tak więc Mass Effect nadal będzie wymagać aktywacji przez Internet, ale tylko jednorazowo, a nie jak ostatnio przy każdym uruchomieniu gry. Kolejne sprawdzanie prawidłowość klucza instalacyjnego, będzie wymagane tylko podczas instalacji łatek czy różnorakich dodatków. Program nadal będzie dopuszczał zarejestrowanie gry tylko na trzech komputerach mających połączenie z Internetem, jednakże wystarczy jeden kontakt z pomocą techniczną i szybkie wyjaśnienie sprawy, aby zdobyć możliwość instalacji na kolejnym.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

WotLK Trailer

Dodał: , · Komentarzy: 1

W sieci pojawił się dziesięciominutowy filmik prezentujący głównie krajobrazy Northrendu oraz krótkie pokazanie walki w powietrzu. Zapraszam do oglądania!

Plik wideo nie jest już dostępny.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Ciekawa klawiatura

Dodał: , · Komentarzy: 2

Dla posiadaczy klawiatury Zboard pojawiły się wymienialne moduły z motywami z gry Age of Conan. Co one nam zaoferują?

 • Ponad 70 komend wypisanych na poszczególnych przyciskach.
 • Dwa rzędy z przyciskami przypisanymi do 24 emot.
 • Różne komendy przydatne w party czy na czacie.
 • Grafiki z AoC na klawiaturze.

A oto jak wygląda to cacko:

Klawiatura AoC Klawiatura AoC Klawiatura AoC

Więcej informacji tutaj.

Wczytywanie...