walizka
Inne

LOTR: Tactics na zachodzie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Korporacja Electronic Arts poinformowała, że gra taktyczna z licznymi elementami RPG przeznaczona wyłącznie na konsolę PlayStation Portable, a nosząca nazwę The Lord of the Rings: Tactics, trafiła już do zachodnich sklepów. Niestety na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy omawiany produkt zadebiutuje na polskim rynku.

Inne

Karty prepaid do gier NCsoft na gram.pl

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ofercie sklepu gram.pl pojawiły się karty-zdrapki umożliwiające opłacanie abonamentu we wszystkich grach MMORPG, wydanych przez NCsoft. Jedna taka karta kosztuje 99,90 PLN i przedłuża czas gry o 60 dni. Taką kartą można zapłacić za Lineage, Lineage II, City of Heroes i City of Villains (warto przypomnieć, że właściciele dwóch ostatnich płacą jeden, wspólny abonament). Więcej informacji tutaj.

World of Warcraft

World of Warcraft na Tajwanie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie głównej Blizzarda pojawił się interesujący news. "Podążając za sukcesem wypuszczenia WoW w Chinach i Singapurze tegorocznego lata, wypuściliśmy grę na Tajwanie, Hong Kongu i Makau. To oznacza sześć wypuszczonych gier WoW na różnych terytoriach w mniej niż rok! Jeżeli jesteś zainteresowany nauczeniem się więcej o tym najnowszym kamieniu milowym dla WoW, proszę sprawdź nasz nowy wywiad prasowy tutaj. Możesz także odwiedzić oficjalną stronę WoW przeznaczoną dla Tajwanu, Hong Kongu i Makau tutaj."

No cóż widać, że świetność World of Warcraft będzie jeszcze trwała przez dłuższy czas.

Wiedźmin

Konkurs Wiedźmina na Sztabie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Sztabu pojawił się konkurs o Wiedźminie. Trzeba odpowiedzieć na 4 pytania związane z książkami Wiedźmina i nadchodzącą grą CD Projekt RED o tym samym tytule. Do wygrania pięć zestawów podkładek pod mysz + dwóch plakatów związanych tematycznie z Wiedźminem. Czas trwania konkursu – od 6 listopada 2005 roku – do 20 listopada 2005 roku.

Konkurs znajdziecie pod tym adresem.

Inne

Rekrutacja CD-Projekt RED

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gry komputerowe na pewno nie są Ci obce. Nowe, zapierające dech w piersiach cinematiki i godziny spędzone w pokoju sam na sam z wirtualnym przeciwnikiem. Teraz masz szansę stanąć po drugiej stronie i poznać tajniki tworzenia gier komputerowych.

Firma CD Projekt RED szuka młodych, zdolnych osób, dla których gry komputerowe to wielka pasja i które chcą rozwijać się w dziedzinie ich tworzenia.

Aktualnie firma szuka:

  • Programista Sztucznej Inteligencji/Skrypter
  • Grafik 3D – Animator Postaci
  • Grafik 3D – Level Artist
  • Grafik 3D – Technical Artist
  • Rysownik – Concept Artist
  • Specjalista ds. Marketingu
  • Community Manager
  • Koordynator Produkcji

Informacje dotyczące wszystkich stanowisk znajdziesz pod adresem.

Zainteresowane osoby są proszone o wysyłanie swoich aplikacji.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Dungeons & Dragons Online ma dystrybutora w Europie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Świetnie zapowiadający się MMORPG osadzony w świecie Dungeons & Dragons na zasadach wersji 3.5 doczekał się wydawcy w Europie! Początkowo było wiadomo tylko tyle, że wydawcą gry w Stanach Zjednoczonych zostanie firma Atari, o Europejskim dystrybutorze nie było mowy. Na szczęście gra trafi na półki sklepowe w Europie, a jej wydawcą została znana firma- Codemasters.

Zainteresowanych grą D&D Online zapraszamy na oficjalną stronę gry, gdzie jeszcze można zapisać się na beta testy gry.

Inne

Będzie ekranizacja gier Blizzard'a ?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Być może podstawy do zaczęcia plotek, są niewielkie, ale za to pochodzą ze źródła o naprawdę ogromnym formacie- od prezesa Blizzarda, Mike´a Morhaime´a. W jednym z wywiadów zakomunikował -"byłbym zachwycony, gdyby udało się stworzyć filmy w każdym ze światów [- Diablo, Starcrafta i Warcrafta]". Według niego każda gra z tej serii jest dostatecznie bogata, by stworzyć na jej podstawie film. Dodał też, że takowa produkcja pozwoliłaby graczom jeszcze lepiej wejść w wykreowaną przez Blizzard rzeczywistość. Miejmy nadzieję, że za reżyserię tych filmów nie weźmie się nie jaki Uve Boll, który "zniszczył" już wiele ekranizacji gier...

Kiedy więc wybierzemy się do kina na film Diablo albo World of Warcraft? Morhaime mówi: "Mam nadzieję, że uda nam się coś takiego zrobić w ciągu najbliższych pięciu lat".

Gothic

Konkurs Gothica 3 na oficjalnej stronie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Świetna informacja dla fanów gier RPG, w napięciu oczekujących na kolejną grę z serii Gothic. Już za dwa dni na jej oficjalnej stronie rozpocznie się konkurs, w którym wygrać będzie można bluzy Gothica 3 i nie tylko.

Poza bluzami, które – trudno zaprzeczyć – z pewnością już teraz są obiektem pożądania fanów serii, wygrać będzie można zestawy gier wydanych przez firmę JoWood oraz złote edycje Gothica 2 podpisane przez twórców. Tego rodzaju prezentem gwiazdkowym naprawdę trudno wzgardzić!

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion wczesny 2006r.

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przedwczoraj po cichu twórca gry- Bethesda w specjalnym oblivionowym FAQ'u zmienił datę premiery na "wczesny 2006r." Oznacza to, że Oblivion może trafić na półki sklepowe już w styczniu. Natomiast wczoraj pracownik firmy Pete Hines, potwierdził tą sytuację specjalnym komentarzem na oficjalnym forum The Elder Scrolls

"Krótko mówiąc, gra wyjdzie we wczesnym 2006 ponieważ nie jest jeszcze skończona. Wciąż są rzeczy, które muszą być zrobione zanim gra zostanie wypuszczona. Więc kontynuujemy optymalizację, testy, balansowanie itd. Już teraz zaszliśmy w testowaniu i balansowaniu gry o wiele dalej niż kiedykolwiek wcześniej. O wiele dalej. Ale wciąż mamy pracę, która musi zostać skończona więc tworzenie idzie dalej w dużej mierze tak jak planowaliśmy. Nie podamy dokładniejszej daty premiery dopóki nie będziemy pewni, że jesteśmy gotowi. Nie przepadamy za wydawaniem informacji, które później się zmieniają, tylko dezorientując i denerwując fanów.

Mamy zaplanowaną pewną liczbę aktualizacji strony między chwilą obecną i wydaniem gry, które mamy nadzieję robić regularnie co tydzień. Zrobimy co w naszej mocy by było to każdego tygodnia, ale musicie zrozumieć, że czasem informacje PR/marketingowe powstają w wyniku tworzenia gry i muszą być zachowane w tajemnicy dla dobra gry (i ludzi, którzy ją tworzą). Będziemy aktualizować Codex etapami, dodając nowe concept arty, screny itd. w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie kolejnego fan interview w nadchodzących tygodniach, by pozwolić Wam zapytać o to, czego Waszym zdaniem Wam nie mówimy. W skrócie – nie jest naszą intencją Was zbywać, po prostu nie chcemy mówić Wam za dużo o grze zanim ta nie wyjdzie.

Doceniamy Waszą cierpliwość i stałe wsparcie, i zapewniamy Was, że Wasze oddanie będzie nagrodzone naszym zdaniem najlepszym RPG w który kiedykolwiek graliście."

Wczytywanie...