World of Warcraft

Portret Twojej postaci z World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na bardzo oryginalny pomysł trafił jeden z graczy World of Warcraft- proponuje on wykonanie portretu twojego herosa za 40 jednostek złota. Oferta jest skierowana tylko dla postaci z 60 levelem i legendarnymi przedmiotami. Trzeba przyznać, że człowiek ma talent ;)

W tym miejscu można zgłaszać zamówienia odnośnie portretu. A oto parę przykładów jego twórczości:

City of Villains

City of Villains dostępne w sprzedaży!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Co tu dużo gadać ;) Oto oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

"Wreszcie nastał długo oczekiwany dzień, w którym złoczyńcy staną do walki i pokażą tym zarozumiałym bohaterom kto tu naprawdę rządzi! Do sklepu gram.pl trafiła właśnie gra City of Villains.

City of Villains jest grą MMORPG, rozszerzającą ideę City of Heroes. Wreszcie do świata odważnych bohaterów bez skazy trafią prawdziwi złoczyńcy z krwi i kości, którzy zamienią ich życie w koszmar (bo jakżeby inaczej). Jeżeli zawsze kibicowałeś "tym złym", to teraz masz okazję wcielić się w jednego z nich i pomóc zatryumfować niegodziwości. ;)

Bowiem właśnie od dzisiaj można zamawiać w sklepie gram.pl grę City of Villains. Kosztuje 149 PLN, zaś wykorzystując 45 wPLN można obniżyć jej cenę do 104 PLN. Warto też dodać, że do zabawy nie jest wymagane City of Heroes – CoV funkcjonuje na zasadzie samodzielnego dodatku. Zapraszamy do składania zamówień!

Na koniec warto też dodać, że już niedługo w ofercie sklepu gram.pl pojawią się karty-zdrapki, umożliwiające opłacanie abonamentu we wszystkich grach NCsoft (w tym właśnie City of Villains). Więcej szczegółów podamy wkrótce."

Inne

Zapisy na betę RF Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Osoby lubiące brać udział w testach informujemy o rozpoczęciu przyjmowania zapisów przez Codemasters na betę nadchodzącej produkcji MMO – RF Online. Projekt ma być połączeniem klimatów z klasycznych fantasy RPG'ów z futurystycznymi technologiami rodem z sci-fiction. W galaktyce nazwanej Novus ścierają się trzy frakcje, a do jednej z nich przyłączymy się jako gracz.

Wszelkie szczegóły dotyczące RF Online oraz testowania bety tutaj. Uwaga, ilość miejsc mocno ograniczona!

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ramach swojej cotygodniowej aktualizacji twórcy Wiedźmina CD-Projekt RED przygotowali parę zdjęć z... obecnego biura, w którym łącznie spędzili 1,5 roku. Jednak- jak sami piszą- zespół rozrósł się tak szybko, że musieli poszukać czegoś większego. Jak na razie większość pomieszczeń jest remontowana, niemniej popatrzeć zawsze można. Zdjęcia znajdziecie pod tym adresem.

Knights of the Old Republic I

Stosunkowo niedawno LucasArts wycofał swojego MMORPG'a Star Wars Galaxies z Japonii.Po tym fakcie jeden z pracowników LucasArts wystosował do fanów tytułu list otwarty, w którym opisuje przyszłe losy produkcji.

Julio Torres potwierdził, iż przez ostatni rok koncentrowali się na poprawie jakości gry, co było wynikiem narzekań i opinii graczy, uważających, że MMO nie pozwala wczuć się w klimat świata Gwiezdnych Wojen. Zmiany mają doprowadzić więc do stanu, aby akcja była szybka oraz pełna świetnych efektów – tak, jak to miało miejsce w filmach. Jednak studio developerskie zamierza koncentrować się nie tylko na systemie walki, lecz także na rozwoju postaci i profesji.

Sami twórcy przyznają, że zmiana już działającej gry nie jest łatwym zadaniem, jednak chcą się tego podjąć. Pożyjemy, zobaczymy...

Wiedźmin

Wiedźmin – nowe prace w dziale Fan Art

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dziale Fan Art na stronie Wiedźmina pojawiły się nowe prace, wykonane przez niecierpliwie wyczekujących gry fanów. Do ich obejrzenia odsyłamy pod ten adres.

Jednocześnie zespół CD Projekt RED zachęca wszystkich mających trochę chęci i zdolności plastycznych do tworzenia i nadsyłania prac związanych z grą. Dla zainteresowanych – formularz umożliwiający zgłaszanie dzieł znajduje się pod ten adres.

Inne

Irth Online – nowy MMORPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do życia powołany został nowy MMORPG na rynku. Tym razem jest to twór studia Magic Hat Software, a dzieło zatytułowane zostało Irth Online. Doszło do tego po dwuletnim procesie twórczym developerów oraz niedawnych testach wersji beta przez zgłaszających się fanów.

Najciekawszymi cechami Irth jest otwarty system skilli i rezygnacja z nabijania kolejnych poziomów doświadczenia, wielki teren o powierzchni 192 na 192 kilometrów kwadratowych oraz umieszczenie w jednym świecie graczy bawiących się zarówno w trybie PvP, jak i tych bez włączonego PvP. Posiadacz każdego konta posiada dom, który może wedle własnych upodobań dekorować.

Irth Online kosztuje 29.95 dolarów, miesięczny abonament zaś wyceniono na 13.95 zielonych. Więcej informacji na stronie głównej gry.

Dungeons & Dragons Online

Screeny z Dungeons & Dragons Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Dungeons & Dragons Online pojawiły się nowe screeny datowane na 31.10.05. Przedstawiają one jak zwykle – kilku nowych wrogów, lokacji, a także czar "płonące dłonie". Galeria znajduje się tutaj.

Zapraszamy także do zapisów na wersję beta gry, które można składać na oficjalnej witrynie D&D Online.

Wczytywanie...