Inne

Angielskie Demo Neuro Huntera

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie Worthplaying pojawiło się grywalne, angielskie demo cyberpunkowego aRPG Neuro Hunter. Jest to gra z wszechstronną fabułą składającą się z 36 głównych i 6 pobocznych misji. Będziecie mieli w niej możliwość konstruowania nowych obiektów z zebranych rzeczy. To demo prezentuje początek gry gdzie zwiedzamy podziemną bazę górniczą.

Demo można pobrać stąd (340 MB).

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II w sklepie gram.pl

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do wirtualnego sklepu gram.pl trafił właśnie jeden z najpopularniejszych MMORPG'ów na świecie. Mowa tu oczywiście o baśniowej grze Lineage II.

Gra dostępna jest w sklepie gram.pl w sugerowanej cenie 99,90 PLN, którą przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy obniżyć można do 69,90 PLN. Warto przypomnieć, że do gry na oficjalnym serwerze konieczne jest uiszczanie opłat za grę. W związku z tym CD-Projekt przygotował specjalne karty pre-paid, które także można nabyć w sklepie gram.pl. Karta przedłużająca ważność konta o 60 dni kosztuje 99,90 PLN , a zamówienia można składać w tym miejscu.

Fallout 3

Ostatnie dokumenty z projektu Van Buren

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis No Mutants Allowed opublikował ostatnie już dokumenty projektowe obszarów, pochodzące z projektu Van Buren (niedoszły Fallout 3). Oto one:

Czarne Stopy i Zbite Psy: Plemię Czarnych Stóp jest prymitywną społecznością, która łowi niewolników spośród innych plemion i płaci nimi haracz Legionowi Cezara. Wewnątrz plemienia istnieje mniejsza grupka, Zbite Psy, która czzi psy i szkoli je do pomocy przy polowaniu i jako strażników.

Jerycho: Odległa społeczność Jerycha jest położona blisko brzegów Wielkiego Słonego Jeziora. Kiedyś była to Stacja Wody Jerycho i część większego miasta Nowy Kanaan, ale zostało ono zniszczone siedem lat temu przez buntujących się uchodźców z objętego wojną zachodu.

Nowy Kanaan: To jedno ze stabilniejszych i bardziej tolerancyjnych osiedli na pustkowiu. Położone wśród ruin Ogden w stanie Utah, przy Wielkim Słonym Jeziorze, jest to społeczność Mormonów nie powiązana z żadnym rządem czy grupą trzymającą władzę.

Burham Springs: Jest straszliwym wrakiem przedwojennej społeczności górniczej, który płonie od dekad. Tylko garstka ludzi trzyma się tego przerażającego miejsca.

Pełne opisy obszarów zamieszczono w tym miejscu: Czarne Stopy i Zbite Psy, Jerycho, Nowy Kanaan, Burham Springs.

Diablo II

Podsumowanie warsztatów PvP w Diablo II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Inicjatywa Polskich graczy Diablo II o której pisaliśmy w tym newsie odniosła sukces. Już na samym początku warsztatów zapanował lekki chaos z powodu, zbyt dużej ilości graczy żądnej wiedz o PvP (jak mówią sami organizatorzy "kanał był zapchany a ludzie przekrzykiwali jeden drugiego"). Po chwili jednak pomysłodawca podzielił wszystkich na kanały i przydzielił każdemu wykładowcy od kilku do kilkunastu osób. Potem już wszystko poszło zgodnie z planem.

W sumie frekwencja może cieszyć, bo 70 osób (tyle wyszło po naliczeniu) to jak się mówi "sporo luda". Jak na razie były to warsztaty ogólne, na temat zasad i PvP. Organizatorzy zadowoleni sukcesem swego projektu już planują kolejne warsztaty ! Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę o 18:00. Tym razem każda postać będzie miała osobny kanał i zostanie omówiona bardzo szczegółowo (taktyki, triki i wiele innych).

World of Warcraft

Przeprowadzki w World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

W związku z tym, że popularność WoW'a jest ogromna, mogą wystąpić problemy techniczne takie jak przepełnienie serwerów. Aby tego uniknąć Blizzard umożliwił graczom przenosiny na inne serwery. Najbliższe przenosiny odbędą się w dniach – od 28 listopada do 2 grudnia. Aby nie przeciążyć serwerów będzie to możliwe w godzinach 03:00 – 15:00.

To są serwery, z których można się przenieść:

  • Dragonmaw -> Executus
  • Dunemaul -> Executus
  • Silvermoon -> Kul Tiras

Tutaj znajdziecie stronę, dzięki której można się przenieść. Zanim jednak to zrobicie warto przeczytać przygotowany przez Blizzarda FAQ na ten temat.

Inne

Mekapods – przygodówka z elementami RPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Brytyjskie studio Juniper Games pracuje nad interesującą grą. Będzie to przygodówka z elementami RPG o nazwie Mekapods. Przedstawiać ona będzie grupę zabawnych robotów w misji, która zmieni ich świat. Głównym bohaterem jest robot zbudowany z przetworzonych części, który odkrył wskazówkę na temat zakopanego skarbu w ciemnych korytarzach jego umysłu. W poszukiwaniu informacji jak otrzymać dostęp do tej dziwnej pamięci, odkrywa konspirację, która istniała setki lat. Gromadząc grupę zdemolowanych, ale lojalnych robotów wyrusza na misję, aby odkryć prawdziwą naturę tych złowieszczych sekretów.

Wczytywanie...