droga_szamana_5

City of Villains dostępne w sprzedaży!

1 minuta czytania

Co tu dużo gadać ;) Oto oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

"Wreszcie nastał długo oczekiwany dzień, w którym złoczyńcy staną do walki i pokażą tym zarozumiałym bohaterom kto tu naprawdę rządzi! Do sklepu gram.pl trafiła właśnie gra City of Villains.

City of Villains jest grą MMORPG, rozszerzającą ideę City of Heroes. Wreszcie do świata odważnych bohaterów bez skazy trafią prawdziwi złoczyńcy z krwi i kości, którzy zamienią ich życie w koszmar (bo jakżeby inaczej). Jeżeli zawsze kibicowałeś "tym złym", to teraz masz okazję wcielić się w jednego z nich i pomóc zatryumfować niegodziwości. ;)

Bowiem właśnie od dzisiaj można zamawiać w sklepie gram.pl grę City of Villains. Kosztuje 149 PLN, zaś wykorzystując 45 wPLN można obniżyć jej cenę do 104 PLN. Warto też dodać, że do zabawy nie jest wymagane City of Heroes – CoV funkcjonuje na zasadzie samodzielnego dodatku. Zapraszamy do składania zamówień!

Na koniec warto też dodać, że już niedługo w ofercie sklepu gram.pl pojawią się karty-zdrapki, umożliwiające opłacanie abonamentu we wszystkich grach NCsoft (w tym właśnie City of Villains). Więcej szczegółów podamy wkrótce."

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...