City of Villains

City Of Villains – uaktualnienie

Dodał: , · Komentarzy: 0

W kwietniu ukaże się pierwsze uaktualnienie do MMORPG firmy NCsoft – City Of Villains. Zawierać ono będzie:

- Nowe strefy dla wysoko poziomowych postaci.

* Grandvile – Poziom 40-50, PVE (Gracz kontra Środowisko), tylko dla COV. Grandville zawierać będzie Spider City (Miasto Pająków), stolicę Arachnos, gdzie gracze będą mogli zetknąć się ze zmutowanymi Arachnoidami i nową olbrzymią grupą postaci włączając w to samego Lorda Recluse'a.

* Recluse’s Victory – Poziom 40-50, PVP (Gracz kontra Gracz), dla COV i COH. Przedstawia ona atak Złoczyńców na Paragon City. Złoczyńcy i Bohaterowie walczą dla punktów kontrolnych, używając przy tym ciężkiej artylerii dla przewagi i oglądając jak strefa zmienia się dynamicznie w wyniku ich wysiłków.

City of Villains

City of Villains dostępne w sprzedaży!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Co tu dużo gadać ;) Oto oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

"Wreszcie nastał długo oczekiwany dzień, w którym złoczyńcy staną do walki i pokażą tym zarozumiałym bohaterom kto tu naprawdę rządzi! Do sklepu gram.pl trafiła właśnie gra City of Villains.

City of Villains jest grą MMORPG, rozszerzającą ideę City of Heroes. Wreszcie do świata odważnych bohaterów bez skazy trafią prawdziwi złoczyńcy z krwi i kości, którzy zamienią ich życie w koszmar (bo jakżeby inaczej). Jeżeli zawsze kibicowałeś "tym złym", to teraz masz okazję wcielić się w jednego z nich i pomóc zatryumfować niegodziwości. ;)

Bowiem właśnie od dzisiaj można zamawiać w sklepie gram.pl grę City of Villains. Kosztuje 149 PLN, zaś wykorzystując 45 wPLN można obniżyć jej cenę do 104 PLN. Warto też dodać, że do zabawy nie jest wymagane City of Heroes – CoV funkcjonuje na zasadzie samodzielnego dodatku. Zapraszamy do składania zamówień!

Na koniec warto też dodać, że już niedługo w ofercie sklepu gram.pl pojawią się karty-zdrapki, umożliwiające opłacanie abonamentu we wszystkich grach NCsoft (w tym właśnie City of Villains). Więcej szczegółów podamy wkrótce."

City of Villains

Zapisy do testów City of Villiains

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu FilePlanet można się zapisać do trzydniowych testów obciążenia serwerów City of Villains (14-16 października, start jutro). Rozdawane są na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", zainteresowanym radzimy się więc spieszyć!

By dostać klucz, potrzebny do wzięcia udziału w testach, udać się należy pod ten adres. Nie ma konieczności bycia abonentem płatnej części serwisu, a do ściągnięcia klienta wystarczy konto, które założyć można za darmo. Dobre jest też to, że nie ma miejsca żadne losowanie – jeżeli klucze są jeszcze dostępne, to od razu dostajemy swój. W chwili pisania tego newsa dało się je jeszcze zdobyć, życzymy więc powodzenia!

City of Villains

Rozpoczęto zapisy do testów City of Villains

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma NCsoft zaprasza graczy do wzięcia udziału w beta testach MMORPG-a City of Villains. Tytuł, który pojawić ma się na rynku pod koniec października, stanowić ma ciekawe rozszerzenie idei City of Heroes.

City of Heroes, gra która zaistniała na naszym rynku w lutym tego roku, pozwala na wcielenie się w rolę superbohatera w świecie jakby żywcem wyjętym z kart popularnych komiksów. Dotychczas jednak prowadzona przez uczestników walka ze złem ograniczała się do stawania naprzeciw zadaniom przygotowanym przez jej twórców. Premiera City of Villains zmienić ma ten stan rzeczy.

"Poszukujemy megalomaniaków, geniuszów zbrodni i po prostu zwykłych graczy, by wypełnili serwery po brzegi i przetestowali infrastrukturę przed premierą [City of Villains]" – zachęca do udziału w becie Stephen Reid z europejskiego oddziału NCsoft. Ci, którzy skorzystają z tego zaproszenia, będą mieli okazję jako pierwsi wcielić się w tych złych, walczyć z bohaterami i knuć złowieszcze plany przejęcia władzy nad światem.

Zainteresowani? A jakże! Co więc należy zrobić, by zapisać się do testów? Po pierwsze zalogować się na konto PlayNC.com pod tym adresem (jeżeli konta nie macie, można je założyć tutaj ). Po zalogowaniu, jeżeli tylko kwalifikujecie się do testów (zapewne po prostu jeżeli będą jeszcze miejsca), zobaczycie stosowną informację na górze strony oraz odnośnik, z którego trzeba skorzystać by zakończyć proces rejestracji.

Kolejny akapit, by nie gromadzić zbyt dużej ilości linków na niewielkiej przestrzeni. ;) Bo mamy coś jeszcze – dla tych którzy przypadkiem pozostali do tego momentu niewzruszeni i niespecjalnie ciekawi gry. Przygotowaliśmy galerię kilku screenshotów z City of Villains, którą znajdziecie tym adresem.

  • 1 strona
Wczytywanie...