Inne

Kolejne Złote Edycje

Dodał: , · Komentarzy: 0

18 listopada na gram.pl pojawią się 3 nowe Złote Edycje. Wśród nich znajdzie się Gothic 2. Będzie on zawierał podstawową wersję Gothic II, oficjalny dodatek Noc Kruka oraz dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową audio z gry i mapkami pomocniczymi. Przyjdzie nam za to zapłacić 99,90 PLN. Więcej informacji tutaj. Pozostałe gry z tej serii Złotej Edycji to:

Wiedźmin

Parę słów o Wiedźminie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jako Materiał Tygodnia na stronie Wiedźmina pojawił się artwork... tylko że we wczorajszym artykule w Gazecie Wyborczej. Dla tego kto nie mógł przeczytać CD Projekt RED przygotowało na szczęście skany Gazety Wyborczej.

Do tego można przeczytać artykuł, który ukazał się na gazeta.pl (to jest to samo co w GW, tylko że w internecie). Do tego jako, że aktualizacja była skromniejsza CD Projekt RED zdradził fakt, że na następny tydzień przygotowali coś specjalnego razem z konkursem (do wygrania plakaty).

World of Warcraft

Nowe serwery World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard poinformował o otwarciu sześciu nowych serwerów, na których można rozpocząć grę w MMORPG'a World of Warcraft.Celem jest zmniejszenie ruchu i przepełnienia obecnych serwerów oraz zapewnienie komfortu zabawy nowym osobom zasiadającym do gry, jak i weteranom startującym z nowymi postaciami.

Lista nowych serwerów:
 • Azshara (PvP)
 • Agamaggan (PvP)
 • Lightninghoof (RP-PvP)
 • Malfurion (Normal)
 • Frostmourne (PvP, Oceania-preferred)
 • Khaz'goroth (Normal, Oceania-preferred)
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Nowe arty w Oblivionowej galerii

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na osłodę wszystkim oczekującym niecierpliwie na premierę Obliviona i zasmuconym opóźnieniem jego premiery- Bethesda na swojej oficjalnej stronie uaktualniła galerię o klika interesujących artworków. Trzeba przyznać, że prace prezentują znakomity poziom. Wśród nich znajdziemy między innymi: trolla, dreugha, pancerz daedryczny, szkic miasta Leyawiin i kilka innych. Miłego oglądania ;)

Guild Wars

Nietypowy konkurs w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z ciekawą inicjatywą wyszli polscy gracze w Guild Wars. Mianowicie postanowili urządzić zabawę w "papier, kamień, nożyce" w świecie Guild Wars. Całość odbędzie się 20 listopada br. o godzinie 18. Miejscem zabawy będzie Serenity Temple w Districtcie 1. Pula nagród wyniesie ok. 200-300 tysięcy sztuk złota. Suma ta zostanie rozdane trzem zwycięskim osobom: III miejsce – 10% puli, II miejsce – 30% oraz I miejsce – 60%. Warto spróbować szczególnie, że w zabawie nie ma wpływu zdobyty poziom doświadczenia w grze, a można spotkać różnych ciekawych ludzi z "Polskiej Sceny Guild Wars". Zainteresowani więcej informacji znaleźć mogą na forum strony guildwars.pl.

Inne

Top 10 of USA

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tutaj mamy pokazane gry które teraz królują w Stanach Zjednoczonych. Lista została zrobiona przez kompanię NPD. Obejmuje ona gry sprzedane od 23 do 29 października.

 1. Age of Empires III (Microsoft)
 2. Sid Meier's Civilization IV (Take 2)
 3. Call of Duty 2 (Activision)
 4. Sid Meier's Civilization IV: Special Edition (Take 2)
 5. Quake 4 (Activision)
 6. F.E.A.R. (Vivendi Universal)
 7. The Sims 2: Nightlife (Electronic Arts)
 8. Call of Duty 2: Collector's Edition (Activision)
 9. The Sims 2 (Electronic Arts)
 10. World of WarCraft (Vivendi Universal)

Zapał na WoW chyba trochę już opadł, albo wszyscy zaczęli kupować piratki :D

Dragonshard

Dragonshard – patch

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie minął tydzień odkąd Dragonshard trafił na sklepowe półki, a już został wydany patch. Poprawia on kilka błędów między innymi, problemy z połączeniem, mnożące się bugi etc. + jeszcze kilka potężniejszych potworów dla większej frajdy.

Wczytywanie...