Knights of the Old Republic I

LucasArts nabija graczy w butelkę

Dodał: , · Komentarzy: 0

Za niezwykle dziwne można uznać postępowanie autorów gry Star Wars Galaxies. Zaledwie kilka dni temu na oficjalnej stronie LA pojawiła sie informacja o refundowaniu przez LucasArts pieniędzy za zakupiony dodatek Trials of Obi-Wan osobom, które stwierdzą, że zapowiedziane przez developera zmiany nie podobają im się. Cała akcja mająca wywołać zaufanie wśród fanów tytułu miała trwać do pierwszego dnia grudnia.

W tej chwili oficjalna strona internetowa MMORPG'a nie zawiera żadnych szczegółów dotyczących zwrotu pieniędzy. Widać więc, że autorzy zrezygnowali ze swojego pomysłu, najgorsze jednak jest to, że zrobili to w wielkiej tajemnicy i po prostu wyrzucili wszelkie informacje z witryny bez informowania graczy o tym fakcie... A może po prostu skrócili czas trwania akcji? ;]

World of Warcraft

Jedną z ciekawszych rzeczy, które wprowadzi najnowszy patch do WoW 1.9.0, będą znajdujące się na terenie Silithusa ruiny Ahn'Qiraj.

Warto o tej lokacji wspomnieć bo w MMORPG'u Blizzard'a będzie to coś nowego. Do otwarcia drogi do ruin będą musieli zaangażować się wszyscy gracze na serwerze (zarówno z Przymierza, jak i z Hordy). Dzięki współpracy będą mogli otworzyć olbrzymią bramę znajdującą się w południowej części lokacji Silithus. Nastąpi to tylko raz na każdym serwerze.

Game Exe

Komentarze

Dodał: , · Komentarzy: 3

Właśnie na stronie został wprowadzony całkowicie nowy system komentarzy, mający na celu ułatwienie komentowania i uczynienie tej procedury bardziej przejrzystej. Zapraszam do komentowania ;)

Final Fantasy

Final Fantasy na przyszłorocznym E3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tetsuya Nomura ze Square Enix potwierdził, że na przyszłorocznych targach rozrywki – E3, zostanie zaprezentowana kompilacja Final Fantasy VII. Złożą się na nią m.in. film Final Fatasy VII: Advent Children, gra Dirge of Cerberus na PS2, a także Before Crisis – na platformy mobilne.

Tylko tyle wiadomo na ten temat.

Wiedźmin

Wiedźmin – nowe prace w dziale Fan Art

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin zaktualizowano dział Fan Art, w którym prezentowane są prace plastyczne oczekujących na nią fanów. Nowe dzieła znaleźć można pod tym adresem.

Przy okazji zespół CD Projekt Red zachęca wszystkich mogących się pochwalić choć odrobiną talentu plastycznego do nadsyłania swoich prac. Formularz umożliwiający zgłoszenie Waszych dzieł znajdziecie tutaj.

Wczytywanie...