walizka
Guild Wars

Tryb GvG w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

W piątek na oficjalnej stronie Guild Wars zaprezentowany został nowy materiał z cyklu Fansite Friday. Tym razem autorzy tekstu odpowiedzieli na trzy najbardziej dręczące graczy pytania odnośnie trybu GvG (Guild vs Guild).

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Lista klas z LoTR Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórca LoTR:Online- Turbine zamieściło na oficjalnej stronie tytułu, listę i opisy klas postaci, jakimi okazję będziemy mieli pograć zasiadając do gierki. Nie wiadmo jeszcze czy obecnie zamieszczone na stronie informacje są pełne, bo klas jest jedynie sześć.

Inne

Wygraj milion euro z R.O.S.E Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gra MMO R.O.S.E Online miała niedawno swoją premierę w Europie. Autorzy aby przyciągnąć do tytułu nowych graczy zapowiedzieli ciekawy konkurs -od stycznia 2006 roku rozpoczną się zmagania między wirtualnymi postaciami w grze do których warto przystąpić, bowiem nagrodą główną, jaką zgarnąć może każdy, jest aż milion euro!

Więcej informacji, także o konkursie, na europejskiej stronie gry.

World of Warcraft

WoW nominowany do Spike TV Video Game Awards

Dodał: , · Komentarzy: 0

World of Warcraft został nominowany do siedmiu różnych Spike TV Video Game Awards tego roku, włączając w to Game of the Year (Grę Roku), Best Multiplayer Game (Najlepszą Wieloosobową Grę) i Best PC Game (Najlepszą Grę na PC). Poza kategoriami, w których głosowali sędziowie Spike TV, World of Warcraft został nominowany do Best Game World award (Nagroda Za Najlepszą Grę Na Świecie), ktora jest dostępna do głosowania dla wszystkich na www.spiketv.com. Możesz zobaczyć jak się powodzi WoW kiedy Spike TV zaprezentuje ich Video Game Awards 10 grudnia 2005 roku o 21:00.

World of Warcraft

Blizzard zamieścił na swojej oficjalnej stronie bonusową mapkę do Warcrafta 3: The Frozen Throne o nazwie Justice.

"Kult Potępionych był znany z masakrowania odległych wiosek żeby zaopatrzyć ich upiorne eksperymenty niewinnymi. Z powietrznym wsparciem możesz wysłać jego dowódców na ich ostatnią podróż z powrotem do Piekła."

Mapkę można ściągnąć stąd.

Age of Conan: Hyborian Adventures

THQ i Age Of Conan

Dodał: , · Komentarzy: 0

THQ wraz z Paradox Entertainment nawiązały współpracę z Conan Properties International, czego owocem ma być szereg różnych gier opartych na twórczości Roberta E. Howarda, ojca postaci Conana. Umowa tyczy się wszelkich platform: od Pecetów do konsolek, także tych przenośnych i nowej generacji.

W tej chwili fani Conana mogli czekać jedynie na zapowiedzianego już na 2006 rok aRPG'a zatytułowanego Age of Conan, którego tworzeniem zajmuje się Funcom. Jednak najprawdopodobniej już w przyszłym roku pojawią się także pierwsze propozycje od THQ.

Fable 2

Będzie Fable 2?

Dodał: , · Komentarzy: 0

ComputerAndVideoGames.com zdobyło bardzo interesującą informację dla fanów Fable. Powołując się na tajemnicze źródło twierdzą, że sequel Fable jest już w produkcji. Co więcej jak na razie tworzona jest wersja jedynie na konsolę Xbox 360. Podobno gra ma być gotowa na gwiazdkę 2006r.

Inne

Dwie ostatnie części Trylogii War of Ancients – The Demon Soul i The Sundering opowiadające historię smoczego maga Krasus'a oraz młodego Druida Malfurion'a dotyczące ich zadania związanego z ocaleniem Azeroth od destrukcyjnej mocy popleczników Płoącego Legionu (Burning Legion). Opowieści osadzonej w tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z komputerowej serii WarCrafta, opowieści odkrywającej rąbka tajemnicy i ukazującej nowy punkt widzenia na tajemnice Azeroth podczas Pierwszej Inwazji sił Płonącego Legionu są już dostępne w sklepie Blizzarda.

Wczytywanie...