Vampyr

Pojawił się gameplay z Vampyr

Dodał: , · Komentarzy: 1

O "Vampyrze" słyszymy regularnie od kilku miesięcy. Jeżeli wszystkie zapowiedzi okażą się prawdziwe gra DONTNOD Entertainment zrobi prawdziwą furorę. Jednak do tej pory byliśmy karmieni głównie okruchami informacji. Na E3 zaprezentowano jednak długi, 15 minutowy film opisujący mechanikę, uniwersum, dialogi i wiele innych. Znajdziecie go w rozwinięciu newsa.

vampyr
Vampyr

Pierwsze konkrety o Vampyr

Dodał: , · Komentarzy: 2

W ostatnim czasie w sieci powoli rozkręca się obecność gry "Vampyr" od studia DONTNOD Entertainment. Dopiero co pojawiły się pierwsze screeny z produkcji, a już dziś możemy podzielić się z wami pierwszym materiałem wideo.

vampyr

Wprawdzie jakość nie jest powalająca, ale film daje już jakikolwiek pogląd na to, czego będziemy mogli się po "Vampyrze" spodziewać. Co ciekawe, gameplay to nie jedyna rewelacja, jaką możemy wam dziś przekazać.

Vampyr

Vampyr na pierwszych screenach

Dodał: , · Komentarzy: 1

Od tym, że na świat przyjdzie gra "Vampyr" od studia DONTNOD wiemy już od ponad roku, jednak dopiero w grudniu zeszłego roku dowiedzieliśmy się na ten temat czegoś więcej. Teraz zaś możemy zaprezentować wam pierwsze screeny z tejże gry. Wprawdzie z nich także nie dowiemy się zbyt wiele, chociaż można już przekonać się, jaki klimat szykują nam autorzy produkcji. Będzie mrocznie, ciemno i "wampirzo".

vampyr
Vampyr

Uważacie, że prawdziwe wampirze gry umarły wraz z serią "Legacy of Kain" i "Vampire The Masqaraude: Bloodlines"? Macie dość ośmieszania wizerunku krwiopijców przez "Zmierzch" i inne paranormalne romanse? Chcecie, aby wapmir na Słońcu się spalał, a nie błyszczał brokatem? Mam dla was świetną wiadomość. Twórcy "Life is Strange" zapowiedzieli "Vampyr" – mroczną historię o wampirach dziejącą się na początku XX wieku.

vampyr, life is strange, 2017, wampiry, londyn, hiszpanka, mroczna
Wczytywanie...