Dziedzictwo łowców

2 minuty czytania

vampyr

"Hunters Heirlooms" to pierwsze i póki co jedyne DLC do gry "Vampyr", które przygotowano z myślą o grze zarówno w wersji na konsole, jak i PC. "Dziedzictwo łowców" zadebiutowało 4 czerwca 2018 roku na platformie Steam. Dwa dni później trafiło do Play Station Store, zaś 19 sierpnia tego roku pojawiło się osobno oraz jako część Przepustki Sezonowej na konsoli Xbox 360. Nabywcy gry w przedsprzedaży dla PS4 otrzymali ten dodatek za darmo.

Wszyscy posiadacze tego DLC otrzymają dostęp do dwóch nowych przedmiotów, których historia jest powiązana ze znanymi osobistościami świata "Vampyr". Pierwszą z nich jest Dragonbane, czyli miecz Paulinusa Aurelianusa. Mityczny założyciel Bractwa Stuły Świętego Pawła zwany był Łowcą Smoków. W grze jest to broń jednoręczna do walki w zwarciu, którą otrzymamy po interakcji z szafą znajdującą się w naszym pokoju w Szpitalu Pembroke. Innymi słowy, musimy ukończyć prolog, zaś od razu po uzyskaniu dostępu do wspomnianego szpitala szukamy szarej, metalowej szafy. Nowy oręż posiada pierwszy poziom z możliwością ulepszenia o kolejne cztery "oczka". Początkowe zadawane obrażenia wynoszą 75 punktów.

vampyr

Drugą z broni jest rewolwer Carla Eldritcha, czyli Barker. Właściciel był drugim przywódcą Stróżów Priwen, więc zgodnie z celami tej organizacji nie cofał się przed niczym, aby w pełni wyplenić plagę wampiryzmu. Dostajemy w swoje ręce zasięgową broń, która początkowo zadaje obrażenia wynoszące 54 punkty. Podobnie jak Dragonbane, możemy skorzystać ze stołu warsztatowego, by ulepszyć ją do piątego poziomu. Również sposób zdobycia jest identyczny, bowiem wystarczy zajrzeć do wspomnianej wcześniej szafy w naszym pokoju w Pembroke.

Na koniec pozostaje strój mrocznego lekarza, na który składają się skórzane rękawiczki, dodatkowy płaszcz oraz kapelusz. Przebranie założymy po interakcji z szafą i będziemy mogli je oglądać podczas przemierzania wszystkich dzielnic Londynu. Jeśli się znudzi, to ponownie udajemy się do metalowego schowka w naszym pokoju w Szpitalu Pembroke.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...