Tłusty Czwartek #122 – Winter is coming

1 minuta czytania

Liście opadają z drzew, robi się coraz chłodniej. To znak, że nadchodzi zima. Mądre zwierzątka gromadzą zapasy na zimę i robią się tłustsze. My na GameExe.pl dbamy o nasz kochany zwierzyniec, stąd dzisiejsza aktualizacja.

Tłusty czwartek

Dość o zwierzakach i obietnicach tłuszczu, czas na konkrety! W tym tygodniu nasi recenzenci wysmażyli dla Was recenzje trzech książek. Na dokładkę serwujemy wywiad z twórcą kultowego tekstu "Winter is coming", a na deser proponujemy recenzję dodatku do Mass Effect 3. Życzymy smacznego i niech Tłuszcz będzie z Wami!

Komentarze

0
·
Tytuł przypomniał mi x-masową pieśń dekad - "Last Christmas I gave you my heart..." i wciąż się zastanawiam dlaczego ludzie nucą tę pieśń, skoro jest ona taaaka smutna i nie pasuje do świątecznego nastroju. Lepsze "Christmas time, mistletoe and wine, children singing Christian rhyme..." albo divowe "I don't want a lot for Christmas, there is just one thing I need. I don't care about the presents underneath the Christmas tree..."
0
·
Nadchodzi zima... Od raz nasuwa się skojarzenie z zawołaniem rodowym Starków. A ja jestem świeżo po lekturze "Gry o tron", więc jest to jak najbardziej zrozumiałe, co?
0
·
Jest to jak najbardziej zrozumiałe Ranger . Taki był cel tytułu. Rozgryzłeś mnie. Niezły spisek, nie?
0
·
Ja też rozgryzłem, ale nie napisałem! Naprawdę! Nie oszukuję!
0
·
Dostanę medal, tudzież order? Ewentualnie miętusa.

Ps. Charon też zasłużył. Niby nie napisał, ale co wrażliwsi odczuli silne zaburzenia mocy. Wiążemy je z procesem myślowym Charona*


*w czasie tworzenia artykułów przez tego Pana, były przypadki ofiar śmiertelnych i nieśmiertelnych. Myśl to niebezpieczna rzecz, powinna być zakazana!
0
·
O cholera. Kogo znowuż zabiłem?Przysięgam, nie chciałem z tym myśleniem. To po prostu silniejsze ode mnie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...