Pan Lodowego Ogrodu, tom 2 - Pan Lodowego Ogrodu #2

Pan Lodowego Ogrodu, tom 2
Ocena użytkowników
9.33 Średnia z 6 ocen
Twoja ocena

Władza uzależnia, szczególnie w połączeniu z magią. Wyobraź sobie, że stałeś się bogiem – ktoś miałby cię tego stanu pozbawić? No fuckin’ way! Nie liczą się sentymenty, dobro wspólne, misja i przyjaźń.

Pan Lodowego Ogrodu to powieść napisana z rozmachem godnym dzieł Hieronima Boscha, Stevena Spielberga, J.R.R. Tolkiena czy George'a R.R. Martina.

Nikt nie wie, co się dzieje z grupą naukowców. Vuko Drakkainen ma ich odnaleźć i sprowadzić na Ziemię lub zabić i zatrzeć ślady. Z taką misją przybywa na Midgaard – świat kryjący w sobie rasę istot rozumnych oraz magię. Tymczasem, niektórzy już dawno zginęli, inni sięgnęli po magię i obwołali się bogami. Nikt nie chce wracać.

Żaden z nich nie odda łatwo władzy, jaką zdobył. Vuko przemierza krainy Midgaardu szukając sojuszników, by ukończyć misję. Czy wykona zadanie?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Na szczęście dwuletni okres oczekiwania na tom drugi mnie ominął i mogłam niezwłocznie pognać do pobliskiej biblioteki (tak, niektórzy jeszcze korzystają z tak archaicznych wymysłów, co zresztą polecam) i zaopatrzyć się w kolejnego "Pana Lodowego Ogrodu". Niewypowiedzianym bowiem sadyzmem jest przymus czekania na ciąg dalszy fabuły przerwanej tak mistrzowskim floresem, mogącym przyprawić nawet o mdłości fanów linearnych układów. Oczywiście, jeżeli wolicie przeczytać je słowami Grzędowicza,... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Pan Lodowego Ogrodu, tom 1
    #1 Pan Lodowego Ogrodu, tom 1
  • Pan Lodowego Ogrodu, tom 3
    #3 Pan Lodowego Ogrodu, tom 3
  • Pan Lodowego Ogrodu, tom 4
    #4 Pan Lodowego Ogrodu, tom 4
Wczytywanie...