Koniec wsparcia dla Might & Magic X: Legacy

1 minuta czytania

Limbic Entertainment udostępniło najnowszy patch do dziesiątej odsłony serii Might & Magic, czyli Legacy. Jak też możemy wyczytać, jest to zarazem ostatnia poprawka do tego tytułu, jakiej możemy się spodziewać.

might and magic legacy

Z opublikowanego wpisu jasno wynika, że zespół zaprzestaje wydawania poprawek i wzbogacania zawartości gry. Twórcy dziękują za wszelkie opinie i jednocześnie zapewniają, że wciąż będą śledzić forum gry oraz przesyłane bezpośrednio uwagi czy pomysły.

Legacy od chwili premiery w styczniu tego roku borykało się z kilkoma dość uciążliwymi problemami, wliczając w to kiepski balans oraz kwestie stabilności czy optymalizacji silnika. Większość z nich udało się naprawić, jednak najnowszy patch jest zarazem ostatnim. Czy to oznacza, że serię czeka koniec?

Zbyt wcześnie na odpowiedź, bowiem nie znamy wyników sprzedaży Legacy. Sam fakt, że gra nie otrzyma dodatkowej zawartości w pół roku po premierze, skłania jednak ku domysłom, iż na kontynuację przygód w Ashan przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...