Inne

Informacja prasowa

Jeśli nie lubisz siedzieć bezczynnie i każdego dnia zadajesz sobie pytanie "co dziś zrobiłem?", to ta wiadomość jest skierowana do Ciebie. W związku ze zmianą kierunku rozwoju i przetasowaniami w składzie zespołu, Iron Squad poszukuje zdolnych i ambitnych do udziału w projektach, głównie związanych z polonizacjami gier, lecz nie tylko.

iron squad, rekrutacja
Inne

Obsidian planuje kolejny tytuł!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Studio Obsidian, które aktualnie jest w trakcie tworzenia dwóch tytułów – South Park: The Stick of Truth oraz bardzo głośnego w ostatnim czasie Pillars of Eternity, ma w planach jeszcze jeden projekt. Jak się okazuje, również chce go sfinansować przy pomocy dobroczyńców z Kickstartera. Zbiórka pieniędzy ma się rozpocząć w marcu lub kwietniu 2014 roku.

obsidian, pillars, of, eternity, kickstarter, projekt, kwiecień, marzec, 2014, plany
Inne

Informacja prasowa

Spółka CDP.pl, wyłączny dystrybutor gier i filmów Disneya na Blu-ray oraz DVD a także właściciel platformy cyfrowej dystrybucji gier, filmów, audiobooków i ebooków, uruchomił oficjalny sklep wysyłkowy w Strefie Marek Allegro.

cdp.pl, allegro

Już od dzisiaj pod adresem disney.strefamarek.allegro.pl można zamawiać i kupować z dostawą do domu nowości filmowe na DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D, doskonałe serie wydawnicze gier i filmów, w tym produkty z rodziny Disney Infinity.

Inne

Tak, lubię czasem zajrzeć do Biedronki i uważam, że to naprawdę świetny sklep (wyznanie jak u Drzyzgi, nie?). Oczywiście, pomijając niewątpliwe mankamenty, czyli brak możliwości zapłacenia za zakupy za pośrednictwem karty kredytowej (w XXI wieku? serio?) oraz totalny ekscentryzm, jakim jest sponsorowanie polskiej kadry piłkarskiej (ale kto bogatemu zabroni?). Zdecydowanie warto, od czasu do czasu, zajrzeć do jednego z takich dyskontów i sprawdzić, co czai się na jego półkach. Dlaczego? Choćby dla cyklicznych promocji oraz obniżek produkcji z naszej ukochanej branży.

biedronka, gry

Szczęśliwie, najświeższy biedronkowy rzut, w przeciwieństwie do wczorajszego spektaklu bezradności naszych kopaczy, gwarantuje głębsze emocje niż zmywanie naczyń. Ba! Znalazło się miejsce dla kilku zacnych klasyków, jak i świeżych hitów. Jeżeli planowaliście uzupełnienie swojej biblioteki gier o parę interesujących pozycji, a wąż wylegujący się w Waszej kieszeni jest wyjątkowo agresywny, to trudno o lepszą okazję, aby go ułagodzić.

Inne

Sprzedaż gier na dowód

Dodał: , · Komentarzy: 14

Sprzedaż gier na dowód – gdy tylko przeczytałem te słowa, byłem w szoku. I, niestety, nie chodzi to kraj, w którym społeczeństwo nie może grać w zbyt brutalne produkcje. Nie, tu chodzi o Polskę. Irena Lipowicz, Rzeczniczka Praw Obywatelskich, jak donosi Gazeta Wyborcza, wystąpiła do ministra gospodarki i wicepremiera Janusza Piechocińskiego o uregulowanie kwestii brutalnych tytułów.

pegi
Inne

Tym razem Humble Bundle zachęca nas niecodzienną okazją do nabycia za ułamek ceny gier ze studia Warner Bros.

Prócz drugiego i trzeciego ”F.E.A.R-a” zakupić możemy cieszącego się sporym uznaniem, opartego na tolkienowskiej prozie RPG-a , ”Władca Pierścieni: Wojna na Północy”. Dodatkowo możemy nadrobić ewentualnie zaległości w związku z premierą najnowszej części przygód Człowieka Nietoperza i zaznajomić się bliżej ze starym dobrym Gackiem w poprzednich, uznanych już za wybitne, częściach jego przygód.

fear, batman, arkham asylum, arkham city, wojna na północy, władca pierścieni, warner bros, humble bundle

Aby otrzymać oba ”F.E.A.R-y”, ”Wojnę na Północy” i „Arkham Asylum” wystarczy, że poświęcimy na ten cel przynajmniej jednego dolara. Natomiast za ”Arkham City” i ”Scribblenauts Unlimited” zapłacić musimy powyżej średniej (co na obecną chwilę wynosi trochę ponad 4,5 dolara).

Swoją ofertą Humble WB Bundle kusić nas będzie jeszcze przez aż 14 dni. Jeśli natomiast cierpimy na nadmiar dolarów, możemy również skierować naszą uwagę na dobiegający już powoli do końca (zostały jeszcze raptem tylko 2 dni) Humble Weekly Bundle, gdzie możemy za podobnie niską kwotę stać się posiadaczami chociażby paru gier z kultowej serii Worms.

Inne

... a dokładniej, przez dwa tamtejsze stowarzyszenie promujące rozwój gier – GameDevJLM oraz GameIS. Twórca Tormenta oraz KotORa 2 zmierzył się z kilkoma dość ciekawymi, a czasem nawet kłopotliwymi pytaniami w rodzaju: "jak sobie radzicie z opinią studia wydającego zabugowane gry?"

chris avellone

Padły też i inne pytania skoncentrowane wokół gier cRPG (np. o crawdfunding, perspektywy robienia kariery w branży, liniowa opowieść a sandboks). Wywiad możecie obejrzeć w rozszerzonej części newsa.

Inne

Raport Obieżyświata #43

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pepcok i urocza jak zawsze, Elya, w niecałe 15 minut zaprezentowali widzom najważniejsze, ich zdaniem, wydarzenie ze światka fantastycznego. Wśród tematów, które poruszyli znalazło się małe "coś" o Wiedźminie, Gwiezdnych Wojnach czy też o najnowszej, filmowej adaptacji komiksowego Thora.

Zainteresowanych zapraszam również na stronę programu, gidze oprócz "Raportów" będziecie mogli znaleźć i inne, tematycznie powiązane z fantastyką, materiały wideo.

Inne

Informacja prasowa

Kto nie był na Poznań Game Arena, ten niech żałuje! Tegoroczne targi zgromadziły 41 200 graczy, którzy niejednokrotnie wychodzili z kartonami gier. Z naszego punktu widzenia najważniejsza była jednak prezentacja firmy IMGN.pro, jej projektów oraz planów na przyszłość.

iron squade, logo

A wierzcie nam, że jeszcze niejednokrotnie o nich usłyszycie. Oj, będzie się działo! Szczegóły poznacie w dalszej części newsa.

Wczytywanie...