Poznaliśmy wyniki MMORPG.com Player's Choice Award 2014

1 minuta czytania

Na łamach serwisu MMORPG.com pojawiły się w końcu wyniki MMORPG.com Player's Choice Award 2014. Wyłoniono zwycięzców w dwóch najbardziej interesujących nas kategoriach.

mmorpg

W kategorii "MMO 2014 roku" bezkonkurencyjne okazało się "Marvel Heroes 2015". Wbrew nazwie, to gra z 2013 roku, która w czerwcu przeszła sporą rewolucję, wliczając w to także samo miano. Wcielamy się w niej w kilkudziesięciu z popularnych bohaterów uniwersum Marvela, zaś sama rozgrywka przypomina mocno model, który przyniósł sukces serii Diablo.

Najlepszą grą RPG zeszłego roku okrzyknięto "Dragon Age: Inquisition". "Inkwizycja" to najnowsza odsłona serii i próba przekonania do siebie tych fanów, którzy po mocno nieudanej "dwójce" postawili krzyżyk na wszystkim, co miało smoka w tytule.

Jaka gra waszym zdaniem zasługuje na koronę najlepszego tytułu RPG AD 2014?

Komentarze

0
·
Ale mnie denerwuje do obdarowywanie tej Inkwizycji. Gra jest co najwyżej dobra! Zresztą dostaje nagrody w dziale RPG, a tam tego jest co kot napłakał!! Przecież tam się nawet nie przyznaje punktów do siły, zręczności, kondycji itp. tylko są dodatkiem przy odblokowywaniu umiejętności!! Tych zresztą też nie ma zbyt dużo, ba - sporo z nich było już w Dragon Age 2. Kamerą taktyczną nie da się grać (nie odpaliłam już gry po patchu, więc może to lepiej wygląda), a że już nie wspomnę o najcudowniejszym błędzie: gra bardzo często wywala na pulpit. I nie ma tu znaczenia fakt, jakie bebechy ma Twój komputer. To bolączka bardzo różnych graczy, ja w swoją Inkwizycje musiałam grać w oknie. Przecież to śmieszne.. Fakt, jest lepiej niż przy Dragon Age 2, ale przez przesady, że to RPG roku! Jak ktoś lubi masę znajdziek, trochę momentami brzydką grafikę (no włosy postaci są na poziomie Sims 2), lekko toporne sterowanie, przewidywalną fabułę i mało rpga niby w RPGu, to będzie zachwycony.

Gra roku? Skylanders Swap Force. Wiem, wiem, gra z 2013, ale zakupiłam ją dopiero w 2014. I jest mega! A 2014 roku niech będzie Skylanders Trap Team.
0
·
Wiesz znając już trochę przekrętów ze światka growego dziennikarstwa nie zdziwiłabym się, gdyby większość tych nagród była w mniejszym lub większym albo całkowicie pobocznym stopniu finansowana przez wydawców gry A samo za siebie mówi to, że niemal nikt nie mówi o DA:I, nikogo ta gra nie obchodzi, ale mimo wszystko ciągle dostaje jakieś nagrody.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...