"Niesamowity Spider-Man 3" jednak powstanie?

1 minuta czytania

W sieci po raz kolejny pojawiła się informacja na temat przyszłości Spider-Mana. Według najnowszych doniesień Sony jednak nie zrealizuje restartu serii, a "Niesamowity Spider-Man 3" nie tylko ujrzy światło dzienne, ale ukaże się szybciej niż planowano.

niesamowity spider-man

Mówiliśmy już o problemach, z jakimi boryka się Sony, a które mogą przyczynić się do pojawienia Spider-Mana w "Avengersach". Jak to się rozwinie? Zobaczymy. Wiemy, że wytwórnia nie jest zadowolona z wyników finansowych "Niesamowitego Spider-Mana 2". Film zarobił ponad 700 mln dolarów, czyli o 50 mln mniej od poprzedniej części.

Wcześniej trójka była planowana na 2018 rok, ale dziś nie możemy być pewni niczego. Według najnowszych doniesień zostanie jednak ona zrealizowana. Możemy tak podejrzewać po ogłoszeniu, które pojawiło się w Internecie. Mianowicie poszukiwani są statyści z Atlanty dla filmu o Spider-Manie. W opisie historii napisane jest, że Pajęczak zmierzy się z następnym zagrożeniem pragnąć ochronić Nowy Jork. Ponadto w ogłoszeniu widnieją nazwiska głównych aktorów – są to Andrew Garfield i Dane DeHaan.

niesamowity spider-man

Możliwe więc, że "Niesamowity Spider-Man 3" powstanie i ukaże się przed 2018 rokiem. Ja mam tylko jedną prośbę do twórców – mniej nudnych scen miłosnych, mniej fabularnego chaosu, niech Parker nie będzie tak frustrująco rozchwiany emocjonalnie (od smutku do radości w ciągi kilku minut – to Peter z drugiej części) i mniej wrogów, ale lepiej zarysowanych. A Wy macie jakieś uwagi do trójki? Jaka powinna być Waszym zdaniem?

Komentarze

0
·
Niesamowity Spider-Man 1 Był lepszy od 2.
Ponieważ w 2 ginie gwen.
Mam nadzieje że w trójce dodają że się okaże że gwen przerzyła tylko że wyjechała i wruci znów i bedzie z piterem.
To by było coś.
Prosze odpiscie co o tym myślicie
0
·
Nie lubie niszczyc marzen, zwlaszcza pan, ale skoro gwen w 2 ginie, to nie bedzie niestety w 3
0
·
Poza tym dziś już wiemy, że trzeciej części filmu nie będzie, za to dostaniemy nową produkcję rozpoczynającą historię na nowo
0
·
Czemu nie będzie 3 części to co
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kibiczek dnia poniedziałek, 18 lipca 2016, 00:19 napisał

Czemu nie będzie 3 części to co

Bo będzie remaster serii od nowa? oO

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...