Gwiezdne Wojny – Luke i Leia poprawiają kondycję

1 minuta czytania

Fani zadrżeli na wieść o tym, że w siódmym epizodzie Gwiezdnych wojen do swoich sławnych ról powrócą Carrie Fisher (Księżniczka Leia), Mark Hamill (Luke Skywalker) i Harrison Ford (Han Solo). Jak donoszą zachodnie źródła, aktorzy i producenci wzięli krytykę do siebie i podjęli się żmudnej misji, aby przywrócić dawnym gwiazdom dobrą formę.

gwiezdne wojny

Sprawa nie dotyczy jedynie Harrisona Forda, który często grał w dobrych filmach i dbał o swoją kondycję – w przeciwieństwie do Carrie Fisher i Marka Hamilla, którzy już dawno stracili swoje atrakcyjne figury. Odmłodzić ich nie można, ale poprawić obecną, niezbyt dobrą formę się da. Dlatego aktorzy mają otrzymać pomoc dietetyków i trenerów fitness. Wszystko po to, aby wypadli w nowych Gwiezdnych wojnach jak najlepiej. Studio dało im czas do początku 2014 roku, bo wtedy ruszą zdjęcia do filmu. Myślicie, że te starania przyniosą jakieś skutki?

mark hamill, carrie fisher, harrison ford

Komentarze

0
·
Zamiast kina akcji zobaczymy komedię
0
·
0
·
Teraz trza znaleźć kogoś do roli Luce'a bo patrząc na Hamilla Yodę już mamy....
0
·
Do Hamilla mam spory sentyment ze względu na Trylogię, ale faktem jest, że jako żywo przypomina nieprawego potomka Jabby. Miejmy nadzieję, że w filmie nie wystąpi nobliwy grubasek, ale szczupły, prawdziwy mistrz Jedi u szczytu swoich możliwości.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...